OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Teraz nasze rodzinne biuro podróży

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Każdego roku odpoczywam z dzieckiem w Bułgarii. W zeszłym roku odpoczywaliśmy w Pomorie w Grand Hotelu, hotel jest wspaniały pod każdym względem. To jest w Burgas. Ludzie są bardzo przyjaźni. Kiedy byliśmy w Pomorie, moja mama leczyła zęby u dentysty, nie zdążyli dokończyć wszystkiego, co było zaplanowane do leczenia, ponieważ następnego dnia już wyjeżdżali.



Brak szacunku i brak szacunku dla swoich turystów

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Moja żona i ja byliśmy na wycieczce Magii Zakarpacia do Trójcy. Podobał mi się program wycieczki, zakwaterowanie, ale po reszcie pozostały negatywne wspomnienia. Po pierwsze, autobus był bez klimatyzacji, a na zewnątrz było +33 stopnie. Po wycieczkach wsiądź do autobusu, w którym temperatura dochodziła do +45 - to "najwyższy szum", a więc wszystkie trzy dni naszych wycieczek.



Świetna firma turystyczna, poleciłaby każdemu?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Chcieliśmy pojechać z żoną do Pragi, wybraliśmy to biuro podróży na podstawie recenzji i nie pomyliliśmy się. Kierownik Irina opowiedziała nam wszystko dokładnie jakie dokumenty musimy zebrać, doradzała telefonicznie, zaniepokojona losem naszych wiz, w ogóle zrobiła wszystko, abyśmy odbyli udany wyjazd.



Usługa Excort - nazwa jest bardziej odpowiednia

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Całkowita nietaktowność personelu (Oksana), bezwstydne telefony po 23:00. Wrażenie: dziewczyny absolutnie nie rozumieją, co mają robić, nie chcę wchodzić w szczegóły. Kobiety są tam naprawdę „głodne”. Ceny są znacznie wyższe niż gdziekolwiek indziej.



Świetne wakacje dzięki TimeToGo

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry. Zwróciliśmy się do TimeToGo, ponieważ planowaliśmy pierwszą podróż z dzieckiem)) maluch miał 7,5 miesiąca. dlatego wybór miejsca na wakacje był bardzo drobiazgowy)) potrzebny był hotel, który zapewni wszystko, co niezbędne dla komfortu dziecka, z dobrą plażą i najlepiej zielonym terenem.



Ta chamstwo nie ma horyzontów !!!!!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Dzień dobry! Hamst i bezprawie tej firmy nie mają horyzontów, a mianowicie ci, którzy w niej pracują, a co najważniejsze, dyrektor generalna Elena Dmitrievna. (cóż, jak to mówią - "wszystko zaczyna się od głowy") Współpracujemy z tym operatorem od dłuższego czasu, ale nigdy nie spotkaliśmy się z bliska, więc kilka rezerwacji w sezonie, biorąc pod uwagę fakt, że ceny dla tych krajów, które oferują są znacznie niższe niż liczba ich konkurenci.



Dobra firma, dała nam duży rabat

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Znalazłem to biuro podróży przez przypadek, zadzwoniłem do firm i zapytałem, kto poda najlepszą cenę, dziewczyna Olya zaoferowała bardzo dobrą cenę za wybrany przez nas hotel, to było decydujące. „-” Biuro podróży znajduje się na „Północy” (daleko, ale łatwo było się dostać i znaleźć).



i znowu nam się podobało

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Za drugim razem wybraliśmy wycieczkę z tym touroperatorem i za drugim razem byliśmy zadowoleni. doskonały program wycieczki. wielkie podziękowania dla przewodnika grupy specjalne podziękowania dla kierowców zawsze z przyjemnością obcuje się z profesjonalistami DZIĘKI!



NIE POLECAM!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Tę agencję wybraliśmy przez przypadek. W szczególności zadano pytanie o touroperatora, którego wycieczka została wykupiona. Zapewniono nas, że to dobry operator i nie ma z nim żadnych problemów. Okazało się, że organizator wycieczek - biuro Sharashkina i agencja wiedziały o tym, ale ukryły tę informację.



ogólnie podobała nam się wycieczka do Włoch, pojedziemy ponownie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Pojechałem na wycieczkę „Romance of Italy” z touroperatorem Delta Travel. Wycieczka powietrzna. Oczywiście pozytywnych emocji jest więcej niż negatywnych. Włochy lubiły wszystko: Rimini to bardzo ładne miasto na wybrzeżu Adriatyku. Pogoda nie dopisała na tej trasie, codziennie padało i było dość zimno, jak na majowe wakacje chodziliśmy w ciepłych swetrach i kurtkach, ale wielkość Włoch zamyka nawet złą pogodę.



892 893 894 895 896 897 898