OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Każdego roku odpoczywam z dzieckiem w Bułgarii. W zeszłym roku odpoczywaliśmy w Pomorie w Grand Hotelu, hotel jest wspaniały pod każdym względem. To jest w Burgas. Ludzie są bardzo przyjaźni. Kiedy byliśmy w Pomorie, moja mama leczyła zęby u dentysty, nie zdążyli dokończyć wszystkiego, co było zaplanowane do leczenia, ponieważ następnego dnia już wyjeżdżali. →
Moja żona i ja byliśmy na wycieczce Magii Zakarpacia do Trójcy. Podobał mi się program wycieczki, zakwaterowanie, ale po reszcie pozostały negatywne wspomnienia. Po pierwsze, autobus był bez klimatyzacji, a na zewnątrz było +33 stopnie. Po wycieczkach wsiądź do autobusu, w którym temperatura dochodziła do +45 - to "najwyższy szum", a więc wszystkie trzy dni naszych wycieczek. →
Chcieliśmy pojechać z żoną do Pragi, wybraliśmy to biuro podróży na podstawie recenzji i nie pomyliliśmy się. Kierownik Irina opowiedziała nam wszystko dokładnie jakie dokumenty musimy zebrać, doradzała telefonicznie, zaniepokojona losem naszych wiz, w ogóle zrobiła wszystko, abyśmy odbyli udany wyjazd. →
Całkowita nietaktowność personelu (Oksana), bezwstydne telefony po 23:00. Wrażenie: dziewczyny absolutnie nie rozumieją, co mają robić, nie chcę wchodzić w szczegóły. Kobiety są tam naprawdę „głodne”. Ceny są znacznie wyższe niż gdziekolwiek indziej. →
Dzień dobry. Zwróciliśmy się do TimeToGo, ponieważ planowaliśmy pierwszą podróż z dzieckiem)) maluch miał 7,5 miesiąca. dlatego wybór miejsca na wakacje był bardzo drobiazgowy)) potrzebny był hotel, który zapewni wszystko, co niezbędne dla komfortu dziecka, z dobrą plażą i najlepiej zielonym terenem. →
Dzień dobry! Hamst i bezprawie tej firmy nie mają horyzontów, a mianowicie ci, którzy w niej pracują, a co najważniejsze, dyrektor generalna Elena Dmitrievna. (cóż, jak to mówią - "wszystko zaczyna się od głowy") Współpracujemy z tym operatorem od dłuższego czasu, ale nigdy nie spotkaliśmy się z bliska, więc kilka rezerwacji w sezonie, biorąc pod uwagę fakt, że ceny dla tych krajów, które oferują są znacznie niższe niż liczba ich konkurenci. →
Znalazłem to biuro podróży przez przypadek, zadzwoniłem do firm i zapytałem, kto poda najlepszą cenę, dziewczyna Olya zaoferowała bardzo dobrą cenę za wybrany przez nas hotel, to było decydujące. „-” Biuro podróży znajduje się na „Północy” (daleko, ale łatwo było się dostać i znaleźć). →
Za drugim razem wybraliśmy wycieczkę z tym touroperatorem i za drugim razem byliśmy zadowoleni. doskonały program wycieczki. wielkie podziękowania dla przewodnika grupy specjalne podziękowania dla kierowców zawsze z przyjemnością obcuje się z profesjonalistami DZIĘKI! →
Tę agencję wybraliśmy przez przypadek. W szczególności zadano pytanie o touroperatora, którego wycieczka została wykupiona. Zapewniono nas, że to dobry operator i nie ma z nim żadnych problemów. Okazało się, że organizator wycieczek - biuro Sharashkina i agencja wiedziały o tym, ale ukryły tę informację. →
Pojechałem na wycieczkę „Romance of Italy” z touroperatorem Delta Travel. Wycieczka powietrzna. Oczywiście pozytywnych emocji jest więcej niż negatywnych. Włochy lubiły wszystko: Rimini to bardzo ładne miasto na wybrzeżu Adriatyku. Pogoda nie dopisała na tej trasie, codziennie padało i było dość zimno, jak na majowe wakacje chodziliśmy w ciepłych swetrach i kurtkach, ale wielkość Włoch zamyka nawet złą pogodę. →