OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Szybko wybrałem kilka opcji na podstawie moich życzeń. Po wybraniu hotelu wszystko zostało szybko załatwione. Dzięki firmie za wspaniałe wakacje. →
Zostaliśmy serdecznie przywitani , szybko wybraliśmy hotel , biorąc pod uwagę wszystkie nasze życzenia . Załatwili wszystko , powiedzieli nam . Dziewczyna Marina jest po prostu super . Następnym razem jedziemy na wakacje , zwrócimy się do niej ponownie . Polecamy tę firmę . →
Nigdy nie byłem w Stambule. Postanowiłem zrobić sobie przerwę z przyjaciółmi i zrobić zakupy. Trasa została znaleziona przypadkiem, zorganizowało ją samo biuro podróży. Podobała mi się cena, wyjazd z Doniecka, wiele wycieczek, a co najważniejsze osoba towarzysząca, która była z nami cały czas, nigdzie nas nie zgubiła, pokazała nam miasto, sklepy, kawiarnie. →
Chcę podzielić się naszymi pozytywnymi wspomnieniami z podróży do Francji, do miasta Bordeaux. Pomógł nam w zorganizowaniu wycieczki Marzyciele. Podróż była naprawdę niezapomniana. Dlaczego zatrzymaliśmy się w tym mieście - bo chłopaki z Dreamers nam polecili))), ale mogę powiedzieć, że nie żałowaliśmy! Miasto jest niesamowite, nie bez powodu nazywano je kiedyś małym Rzymem i wielu zauważa jego podobieństwo do Paryża. →
Wybraliśmy się na wycieczkę autobusową z dużą firmą, nie po raz pierwszy na wycieczce autobusowej, ale po raz pierwszy z Algolem. Wcześniej za każdym razem podróżowaliśmy z innym znanym biurem podróży we Lwowie. Tym razem zatrzymaliśmy się w Algolu, bo. po pierwsze podobała mi się sama wycieczka, a po drugie nasze biuro podróży zapewniło, że to biuro podróży jest bardzo rzetelne i sprawdzone niejednokrotnie. →
Wybrałam biuro podróży Discovery Travel, za radą znajomych, którzy wykupili za ich pośrednictwem wycieczki. Przyjemni, kompetentni menedżerowie. Życzę tej firmie więcej klientów, ale skontaktujemy się z nimi więcej niż jeden raz, aby wykupić wycieczkę. →
Od dawna planowałem napisać recenzję o mojej noworocznej trasie, co zrobiłem, ale postanowiłem napisać tutaj dopiero teraz, może ta recenzja komuś pomoże. Ponieważ wiem, że zanim pójdę do agencji, sam czytam recenzje. W 2013 roku kupiłem wycieczkę do „Yasna Tour” i wybrałem się na wycieczkę noworoczną na wycieczkę „Romance of Ancient Lviv” od 29. →
Organizator wycieczek Irina doradził mi wybór konkretnego hotelu.W przyszłości na pewno skontaktuję się z tym touroperatorem w celu zakupu nowych ekscytujących wycieczek.Oczywiście doradzę wszystkim, którzy chcą podróżować, aby skontaktowali się z tym biurem podróży. →
Decyzja o wyjeździe na wakacje była spontaniczna. Zdecydowaliśmy się na biuro podróży HAPPY TOUR, ufając radom znajomych i nie żałowaliśmy. Ponieważ był to pierwszy wyjazd za granicę, pojawiło się wiele pytań i wątpliwości. Podziękowania dla kierownika za cierpliwość i pomoc w organizacji wyjazdu. →
Wybraliśmy firmę ze względu na dogodniejszy czas wyjazdu w obie strony, przy wszystkich innych warunkach bez zmian. Praca kierownika przed iw trakcie sprzedaży wycieczki jest zadowalająca. Ale w miejscu spoczynku (w Egipcie) cała praca personelu polega na sprzedawaniu wczasowiczom standardowych wycieczek (droższych niż inne biura podróży i z gorszą obsługą) i "zaopatrywaniu" sklepów, z którymi współpracuje Pegas. →