OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
W marcu zaplanowali wakacje na maj w Turcji, aplikowali na różne wycieczki. agencji, ale wysłali nam bardzo skromny i popowy wybór „ala jedź do Alanyi, tam będziesz bardzo dobry…” potem zdziwili się, że nic nam nie pasuje i wypełnili uporczywe telefony. Potem przypadkowo natknąłem się na MIA na VK i byłem po prostu zachwycony, że znaleźliśmy to, czego szukaliśmy w zaledwie 1 dzień!!!!!! Wielkie dzięki Irino! Jesteś prawdziwym profesjonalistą, rozumiesz czego klient chce od pół słowa!!! A przed i po podróży wszystko było po prostu super, bardzo łatwo się z tobą zrelaksować!)) Będziemy podróżować tylko z Tobą)). →
Sprzedali wycieczkę, potwierdzili, a następnie odwołali, powiadomili dzień przed wyjazdem i wysłali do okropnego hotelu!..NIE POLECAM!!! →
Podziękowania dla dziewczyn z biura podróży Sun Wind! Podobało mi się wszystko - bardzo przyjazne nastawienie, szybki wybór opcji i nic więcej, wszystko zostało tak dobrane, aby było w 100% zgodne z wymaganiami i życzeniami. Dziękuję za rady i wsparcie, za uważne monitorowanie touroperatora i informowanie nas o przesunięciu lotu w czasie, bez niespodzianek w ostatniej chwili, jak to czasem bywa, generalnie jestem bardzo zadowolona z pracy agencji. →
Rodzice wybrali się na wycieczkę w tej agencji kilka lat temu, dali nam numer telefonu. Zwróciliśmy się do kilku agencji, ale w tym podobała nam się cena i jakość porad managera. Generalnie wybraliśmy Egipt 4 gwiazdki. W końcu wakacje zakończyły się sukcesem. Po przyjeździe kierownik Prince of Persia zadzwonił, aby dowiedzieć się, jak odpoczęliśmy, co również się ucieszyło. →
Wielokrotnie z żoną odpoczywaliśmy przez MIA Travel, zawsze wszystko było super. Bez względu na to, czy zarezerwowali wycieczkę z wyprzedzeniem, czy kupili dzień przed wyjazdem, menedżerowie szybko i sprawnie wykonali swoją pracę nad wyborem wycieczki, rezerwacją i formalnościami. Były same pozytywne wrażenia zarówno od reszty, jak i od firmy!. →
Zwróciliśmy się z rekomendacją naszych przyjaciół i nie pomyliliśmy się.. Wycieczkę zorganizowano na pilny wyjazd.. były problemy z terminem, ale wszystko zostało ustalone, zarządzane, wydane, opowiedziane, pokazane.. dali karty. .jesteśmy wdzięczni .. za co odpowiedzieliśmy. →
Kupiliśmy wycieczkę od Natalie tours, chociaż wiedzieliśmy, że w Internecie jest wystarczająco dużo złych recenzji. Myśleliśmy, że wszystko będzie dobrze. Ale mylili się. Valentina (przewodniczka) spotkała się z nami na lotnisku, wsadziła nas do autobusu, pokrótce opowiedziała nam o zasadach postępowania w kraju i to wszystko. →
Kupiliśmy wycieczkę dla 4 osób dorosłych i 1 dziecka do Czarnogóry, Budva. Na voucherze widniał napis Villa Franeta Cat.A. Znaleźliśmy opis i zdaliśmy sobie sprawę, że jest to przyzwoity hotel z dobrą lokalizacją. W rezultacie zostaliśmy wywiezieni na przedmieścia Budvy, zamieszkaliśmy w hotelu Damiana i przez długi czas byliśmy zapewniani, że się mylimy. →
Najniższa cena za wycieczki, dobre godziny wyjazdu i wyjazdu, nie tracisz cennych dni. Jedynym minusem jest to, że w samolocie nie ma jedzenia, po prostu dali bułkę, herbatę i sok. Trzeba przed tym ostrzec, bo podróżując z dziećmi trzeba było się na to przygotować i zabrać coś ze sobą (. →
Trafiliśmy do tego biura podróży przypadkiem, akurat spacerując w porze lunchu postanowiłem zapytać, jakie są teraz ceny wakacji za granicą. A pierwszym biurem podróży, które się natknąło, był Travel House. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Zostaliśmy przywitani uśmiechem, poczęstowaliśmy kawą i nie zauważyliśmy, jak w miłej rozmowie zwróciła się, by zarezerwować wakacje dla mojej siódemki! Ponieważ co roku jeździliśmy nad morze na Krym i nawet nie myśleliśmy o innych możliwościach wypoczynku, po przeliczeniu wszystkich wydatków na morze na Krymie po cichu żałowałam, że nie byłam tu wcześniej. →