OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
wybrałem tę firmę, ponieważ była po sąsiedzku i od dawna w naszym mieście z powodzeniem odebrałem wycieczkę, choć początkowo zbierałem w Tunezji, myślę, że tam byłoby jeszcze gorzej!!!! W ostatniej chwili zmieniłem zdanie, lepiej by było, gdybyśmy w ogóle nigdzie nie polecieli !!!! nigdy nie mów nigdy, ale powiem - NIGDY nie korzystaj z ich usług! jak przyniesiesz zwitek pieniędzy na bilet - wszystko super, a gdy w obcym kraju ty i twoje dziecko jesteście sami z problemem - nie mogę nawet znaleźć słów . →
Ta firma została polecona przez znajomego. Podobała mi się praca kierownika, cały dzień wybierałem to, co było dostępne, musiałem to wziąć, bo. Nie mieliśmy czasu na inny hotel, który był lepszy. Komunikowanie się z ludźmi na wakacjach zabrało ten hotel o 100S taniej. →
Podano fałszywe informacje o hotelu, o możliwym ryzyku podczas podróży, wszystko pięknie opowiedziano w Kijowie, aw Sharm wszystko okazało się po prostu okropne. Firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za turystów, tylko piękne słowa. Teraz okazuje się, że to nie firma jest winna, ale touroperator Join UP, kot. →
W tym roku wybraliśmy się z "Accord" na Węgry. Wykonane w "Voyage Deluxe", Tatyana Sidorenko. Wyjazd i przygotowania do niego przebiegły bez zarzutu, za co bardzo jej dziękujemy. Skontaktowaliśmy się z tą firmą za pośrednictwem Giełdy Turystycznej, tj. Tatiana znalazła nas sama na prośbę. →
Bardzo podobała mi się trasa z Kateriną Nuzhnaya! Wycieczki były ciekawe, szczególnie Katia pokazała się w Paryżu. Wycieczce towarzyszyła muzyka francuska i wiersze z osobistych kompozycji Kateriny! Szacunek! Hotele były bardzo czyste, autobus był nowy. Kierowcy są odpowiedni. To nie jest moja pierwsza wycieczka autobusowa, jest coś do porównania. →
Organizatorowi wycieczek „Iltur” doradzało nasze lokalne biuro podróży, które z nim współpracowało. Zarezerwowałem hotel w Sozopolu, zapłaciłem pieniądze. Kilka dni przed wyjazdem otrzymaliśmy telefon z naszego biura podróży i poinformowano nas, że rezerwacja hotelu została anulowana, ponieważ strona przyjmująca nie otrzymała pieniędzy. →
Wakacje były na początku maja. W tej chwili morza są nadal zimne (z wyjątkiem Egiptu). Dlatego chciałem coś z ciekawymi wycieczkami. Dziewczyny z Mansany doradzały Tunezji. Naprawdę nam się podobało. Wrażenia, obsługa, jedzenie - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za resztę :). →
2 lata temu po ślubie szukali miejsca na relaks podczas podróży poślubnej. Znajomi polecili nam „Aladdin's Tour”, gdzie obsługa wybrała nam niezapomnianą wycieczkę po Europie. W ciągu roku ponownie zwróciliśmy się na „Aladdin Tour”, ponieważ tym razem chcieliśmy odpocząć w Egipcie. →
Po raz pierwszy skorzystaliśmy z usług biura podróży i byliśmy usatysfakcjonowani, że jest to „Biuro podróży”. Jako początkujący mój mąż i ja mieliśmy wiele pytań i wątpliwości dotyczących wycieczki, więc przez kilka dni w Internecie zadawaliśmy pytania, prosiliśmy o linki do różnych stron organizatorów wycieczek - i otrzymywaliśmy szczegółowe odpowiedzi od Oksany Zhazhko, która nigdy się nie męczyła wzbudzenia pewności, że wszystko będzie dobrze :) W rezultacie wybrano wycieczkę z touroperatorem Accord, który okazał się na topie - uważna obsługa, znakomici przewodnicy, bardzo wygodny autobus, dobry hotel. →
Niezwykle nierzetelny organizator wycieczek. Mieliśmy lecieć na Cypr na miesiąc miodowy. Wybraliśmy i zarezerwowaliśmy z Natalie Tours tylko dlatego, że inni operatorzy nie mieli pożądanego hotelu. O tym niefortunnym touroperatorze słyszeliśmy już wcześniej, mieliśmy nadzieję, że będziemy mieli szczęście, ale niestety. →