OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Cześć! Chcę podzielić się wycieczką do Bułgarii.Niedawno wróciłem. Kiedy zarezerwowali wycieczkę, z jakiegoś powodu nie mówią miejsca, jeśli zapytam, jakie będą, to mówią dobre. Pytałem w pierwszej połowie autobusu, ale okazało się, że jest odwrotnie i nie jest to już nieistotny czynnik w nieuczciwości firmy. →
Zamówiłem wizę Schengen przez Valia-Tour, dyrektor firmy Marina Shaposhnik, o ile można to tak nazwać, zaakceptowała opłatę za wizę i głupio ją rzuciła - wystarczy jedna mała suma pieniędzy na konto firmy, i przenieść drugą część na konto jakiejś osoby swojego pracownika. →
W Antalyi wsadzili nas do autobusu firmy ANEX TOUR bez klimatyzacji. Półtorej godziny (90 km) jazdy rozgrzanym pudełkiem do hotelu. Pełny bus małych dzieci, najmłodsze ma 5 miesięcy. Wróciliśmy do domu luksusowym autobusem, nie mogę w to uwierzyć ..... Wycieczki są bardzo ciekawymi, wygodnymi autobusami, ale jedzenie jest przeciętne. →
Po raz pierwszy wyjechaliśmy za granicę. Wybraliśmy Turcję. Na polecenie znajomych zwróciliśmy się do biura podróży Riviera i nie żałowaliśmy. Elena i Vladimir są naprawdę profesjonalistami: poświęcili nam dużo uwagi, wyjaśnili wszystko szczegółowo, doradzili nowy dobry hotel (Kemer Botanic Resort Hotel), a także stale utrzymywali z nami kontakt nawet po przyjeździe do Turcji. →
Czerwiec.... Jak zawsze: wakacje zaraz się rozpoczną, ale nie ma decyzji, gdzie je spędzić. Ale jest też „Tańszy Mandroi”! Zadzwonili i zdziwili kierownika Irinę: żeby nie było bardzo gorąco, żeby morze było ciepłe bez kamieni, a hotel był przyzwoity. A to oznacza, gdy menedżer nie jest teoretykiem, ale praktycznym podróżnikiem, ale w MD. →
Firmę znalazłem przez internet, zazwyczaj korzystam z porad znajomych. Potem postanowiłem zaryzykować i byłem mile zaskoczony))) Przyjemny menedżer Tatiana. Zawsze jasno i kompetentnie odpowiada na pytania, opowiada wszystko w najdrobniejszych szczegółach, zapewnia ogromny wybór wycieczek. Jedynym minusem jest to, że nie było wygodnie się tam dostać, ale wszystko jest w porządku!. →
Jestem pod wrażeniem pracy biura podróży, aw szczególności kierownika. Wszystko wydarzyło się w bardzo krótkim czasie: odpowiednio wyszukaj opcje, rezerwację, potwierdzenie i płatność. Wielkie podziękowania dla kierownika Ani za tak wspaniałe wakacje. Radzę wszystkim się przywitać. →
Mieli wrócić do Odessy o 11, ale zamiast tego wrócili do Kijowa o 1 w nocy + oderwali od nas dodatkowe pieniądze, podobno kurs się zmienił, chociaż zapewnili, że kwota przewidziana w kontrakcie się nie zmieni w każdym razie... Niegrzeczne nastawienie!! →
Kupiłem bilet do Bułgarii. Na 4 dni przed wyjazdem powiedzieli, że nie mogą zostać wysłani w trasę. Jako pośrednicy nie ponoszą odpowiedzialności, ale zaproponowali zapłacenie kolejnych 200 euro za odnowienie hotelu???? Dlaczego mam kontynuować rezerwację, jeśli nie mogą wysłać. →
Dzisiaj wróciliśmy z wycieczki zorganizowanej przez firmę Ethnotour - "Magia Zakarpacia + Cuda Natury w Dzień Konstytucji!" i nie mogliśmy powstrzymać się od rzucenia kilku słów. tym razem nie było wyjątkiem! Jeśli chodzi o program, bardzo mi się podobał, z wyjątkiem wycieczki do miasta Beregovo, nudnego miasta, ale to nie jest dla organizatora wycieczek, ale dla przywództwa kraju itp. →