OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Znaleźliśmy agencję w Internecie na podstawie pozytywnych recenzji. Znajduje się daleko, ale niska cena bardzo mnie ucieszyła, agentka jest po prostu mądrą dziewczyną, brała pod uwagę wszystkie nasze życzenia przy wyborze hotelu, dzięki czemu świetnie wypoczęliśmy i dostaliśmy dużo pozytywne emocje. →
Od 24 kwietnia do 4 maja 2014 pojechałem na trasę „Wyjątkowa Szwajcaria”. Trasa jest bardzo dobrze przemyślana, widzieliśmy wiele nowych rzeczy - bardzo podobało mi się Drezno, Rothenburg ob der Tauber, Innsbruck i oczywiście wspaniały kraj Szwajcarii! Serdeczne podziękowania dla kierownika firmy Kuziv Taras za doskonały rozwój trasy! Taras, jesteś prawdziwym profesjonalistą! Tak trzymaj))) Specjalne podziękowania dla dyrektora-Pritolyuka Zhanny Filippovny za doskonałą organizację wycieczki i umiejętne zarządzanie firmą! Podróżuj z Sakumami!. →
Podróżuję z tą agencją 2 lata z rzędu (Wiedeń i Bułgaria), w tym roku planuję wyjazd do Egiptu. zawsze znajdzie się) Poczekaj na wizytę. →
Kierownik to bardzo miła kobieta, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Wiza została wydana dość szybko, nie było pytań. Ale było wrażenie, że nie było szczególnego zainteresowania klientem… Nie wiem, może się wydawało, ale pewne mieszane uczucia pozostały. →
Polecieliśmy do Turcji, Irina pracowała z nami, cierpliwie pomagała wybrać dokładnie ten, który chcieliśmy spośród setek hoteli, za co jej dziękujemy Proces: wybór hotelu - wpłata pieniędzy (w jednej z najlepszych, nawiasem mówiąc, ceny) - rezerwacja wycieczki \ vouchery - wyjazd →
Podziękowania dla managera Xeni za profesjonalnie wybraną wycieczkę do Belek. Lecieliśmy z dwuletnim dzieckiem, bardzo martwiliśmy się o hotel, lot. Ale kierownik wybrał dobry hotel. Świetnie odpocząłem. Jesteśmy teraz Twoimi stałymi klientami! A biuro jest bardzo dogodnie zlokalizowane, łatwe do znalezienia, jasny znak. →
Witam, chcę się podzielić radością ze współpracy z tym biurem podróży.W zeszłym miesiącu w końcu zdecydowałam się wyjechać z córką na długo obiecane wakacje. wcześniej moje doświadczenie w komunikacji z pracownikami biura podróży pozostawiało wiele do życzenia. →
Ta firma została wybrana przypadkowo 6 lat temu. Od tego czasu co roku korzystam z ich usług. Reklamacje - NIE!!! tylko pozytywne rzeczy. Czekamy na dalszą współpracę! →
Niedawno wróciłem z wyjazdu na międzynarodowy festiwal „Mare adriatico”, który odbywał się od 16.06.2014 do 24.06.2014 w miejscowości Lido di Jesolo (Włochy). Podobało mi się to bardzo! Dzieci zapoznały się z twórczością grup z Niemiec, Turcji, Macedonii, Rosji... Pojechały na kąpiel w Adriatyku i Balatonie na Węgrzech. →
Zawsze fajnie jest być pierwszym) Kiedy rezerwowałem rejs wycieczkowy, próbowałem znaleźć przynajmniej jedną recenzję o touroperatorze Inflot Cruise And Ferry Ukraine ... ani jednej! Więc jest to nie tylko niesprawiedliwe, ale i głupie. W jednym z tematów Turpravdy widać, że lubię ryzykować) Zaryzykowałem, kupiłem wycieczkę. →