OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Skontaktowaliśmy się z biurem, które znajduje się na ulicy. Sadowaja. Zarezerwowałem pokój z klimatyzacją - w dniu przyjazdu był bez klimatyzacji; do ostatniej chwili nie wiedzieli, co się dzieje z wizami i gdzie w szczególności są nasze paszporty (operatorka Olga wisiała nam na uszach makaron - albo wizy nie były gotowe, albo paszporty jeszcze nie dotarły do Czerniowiec); kiedy i skąd autobus odjedzie (a jeszcze przed wejściem na pokład okazało się, że w biurze podróży błędnie wskazano nam markę autobusu, którym mieliśmy jechać - podróż prawie się rozpadła); po powrocie do domu skontaktowali się z dyrektorem "Mavidi" - Swietłaną Wasilewną - ale zamiast przeprosin i odszkodowania za niesprzedaną usługę (brakujący klimatyzator z winy biura podróży - zapomnieli wstawić notatkę o powietrzu klimatyzatora w typie mieszkania) otrzymali obraźliwy ton w czole z komentarzami typu „są winni, twoje problemy i w ogóle powinieneś być wdzięczny, że nie oszukaliśmy cię, jak robią to inne biura podróży” (ja napisz ostatnie zdanie dosłownie) i wyślij do piekła, po czym ta osoba po prostu odłożyła słuchawkę. →
Przez długi czas wybierali, gdzie się udać, aby odpocząć w dobrych warunkach i przypadkowo zobaczyli reklamę „4 pory roku”, mini-hotelu Chernomorsky w Zatoce. Przyjechaliśmy do agencji, od razu wszystko opowiedzieliśmy i pokazaliśmy, przemiła obsługa, wszystko nam się bardzo podobało i bez wahania zdecydowaliśmy się zarezerwować pokój. →
Zamówiłem pokój na Skalnym w Artku przez tę tzw. firmę. Pokój nigdy nie był zarezerwowany, ale pieniądze zostały wpłacone, 6500 rubli. Tzw. Swietłana, a potem Jekaterina przysłali mi pseudokupon na ugodę, ale jak zadzwoniłem do Skalnego, nigdy o nas nie słyszeli, nie mówiąc już o takiej firmie. →
Wybraliśmy agencję za radą przyjaciół.W trakcie pracy z agencją zdaliśmy sobie sprawę, że się nie myliliśmy.Podejście do klienta tutaj jest na najwyższym poziomie. Specjalne podziękowania dla reżysera Mikhailichenko Ludmiła Valentinovna, ma wyjątkowe podejście, czujesz się jak w domu i chcesz się wszystkim podzielić, skonsultuj. →
Dużo słyszałam o tym biurze podróży.Postanowiłam skorzystać z usług i nie pomyliłam się.Inna-biuro podróży od oddziału do bohaterów pracy, zwróciło uwagę na mnie i mojego męża. →
Piszę swoją recenzję, aby podziękować za doskonałą obsługę, wspaniały wypoczynek, a także wyrazić moje "FE!" użytkownik namelessxx! Szczególnie zwróciłem się do „Alexandry” zimą, gdy tylko podpisałem wakacje. Poradzono mi, aby zarezerwować jak najwcześniej, aby zaoszczędzić pieniądze i wybrać najlepszy hotel. →
Uwielbiam Turcję) oraz obsługę i hotele, powiem Wam wprost ceny w tym roku - gryzą (((ale Natasza z biura podróży Paradise Travel pomogła też zaoszczędzić ten czas, nalegając na wykupienie wycieczki przez „Wczesne Promocja Rezerwacja, zaoszczędziłem na kursie, wtedy dolara było →
Dziękuję firmie "Vesta" za wspaniałą organizację wypoczynku w Czarnogórze, w Budvie :) Wypoczęło się bardzo fajnie! Naprawdę podobało nam się wszystko: malowniczy kraj, wspaniały hotel, dogodna lokalizacja, a co najważniejsze bardzo dobry stosunek do klientów zarówno na →
Do Bułgarii pojechaliśmy w lipcu autobusem z News Travel i byliśmy bardzo zadowoleni! Cudowna podróż, mimo 28 godzin w trasie wcale nie byliśmy zmęczeni, wszystko było jak w jednej chwili, mieliśmy szczęście, że szybko przekroczyliśmy granice, bo przed nami nie było innych autobusów. →
Do firmy dołączyłem przez przypadek. Nikt nie polecił, a nawet jestem w innym mieście. Ale z dziewięciu firm, które wybrały tę wycieczkę, menedżer Anya z firmy Atlantic Travel pracowała szybko i jako pierwsza zarezerwowała „gorącą wycieczkę”. Nie było problemów z wydawaniem wiz i wysyłaniem dokumentów do innego miasta, była zawsze w kontakcie i doradzała we wszystkich sprawach. →