OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dziękujemy za wycieczkę „Legenda średniowiecznej Ukrainy” w Dzień Niepodległości. Wszystko zostało zrobione bardzo starannie dla turysty. Towarzyszenie Konstantinowi to dusza firmy. Nie pozwolił nam się nudzić. Odpowiedział na wszystkie prośby. Hotele są dobre i czyste. Ja i moi przyjaciele to lubiliśmy. →
Kupiłem wycieczkę do Gruzji, na początku bałem się długiej podróży, ale było warto!! Udało mi się podziwiać Kazbek, nurkować w Morzu Czarnym i spacerować po Tbilisi za jedyne 4000 hrywien!! Chłopaki dobrze zrobione, próbowali)) ogólnie polecam ... tylko podkręcaj ciekawe filmy w autobusie)). →
Biuro podróży Liya Cruise poleciła mi znajoma, która korzystała już z usług biura. Byłem zadowolony z ciepłego powitania, sympatyczni menedżerowie udzielili wszelkich niezbędnych informacji, szczegółowo odpowiedzieli na wszystkie pytania. Wszystko zostało zrobione szybko i sprawnie! Wyjazd był niezapomniany, dostarczył wielu pozytywnych emocji. →
Mandruy - jesteś najlepszy! Bardzo dziękujemy za nasz wyjazd! Mój mąż i ja postanowiliśmy świętować naszą rocznicę za granicą, przyjrzeliśmy się rankingowi internetowemu wszystkich biur podróży w Kijowie i wybraliśmy 10. miejsce w rankingu, czyli Mandrui Cheaper. I nie mylili się! Kiedy dotarliśmy do biura, zostaliśmy ciepło przyjęci. →
Biuro podróży „Mansana” zostało wybrane przypadkowo, w tym czasie powstał kompleks usług turystycznych, które chcieli otrzymać. Podobała mi się sprawność i uważność Valentiny, która z nami pracowała. Po wysłuchaniu naszych życzeń zaproponowała wakacje w Tunezji i pomogła nam wybrać to, co nam odpowiada. →
Spontanicznie postanowiliśmy zafundować sobie wakacje w Egipcie! Za radą znajomych wybraliśmy LiyaKruiz i nie żałowaliśmy! Trafiliśmy we właściwe miejsce! Agencja od pierwszej minuty wpadła w morze pozytywów, ważne, że naprawdę doradzono nam NAJLEPSZE warunki. Byliśmy zaskoczeni ceną/jakością, dbałością i profesjonalizmem dostarczonym nam w tak krótkim czasie. →
Jestem bardzo wdzięczna biuru podróży Sakums za wysoki profesjonalizm! To była moja pierwsza podróż z tą firmą turystyczną i byłam mile zaskoczona. Szybko, sprawnie, rzetelnie wydana wiza z minimalną ilością dokumentów i bez osobistej obecności! Jestem bardzo zadowolona z uważności, uprzejmości i profesjonalizmu personelu. →
Chcieliśmy spędzić rodzinne wakacje w Grecji, szukałam biura podróży położonego bliżej pracy, na Podolu, koleżanka doradziła My Planet, korzystała już z ich usług dwa razy i była zadowolona. Posłuchałem jej rady i skontaktowałem się telefonicznie z kierownikiem, dwie godziny później dotarłem do biura firmy, gdzie przygotowałem już pakiet propozycji ze szczegółowym opisem wycieczek i recenzji. →
Naprawdę podobało nam się latanie z Twoją firmą i wygodnie jest wybrać wycieczkę, a wszystko zostało zrobione szybko, a oni wysłali informacje o kraju, do którego lecieliśmy, gdzie informacje były dla nas potrzebne i przydatne) Na pewno skontaktujemy się z Tobą ponownie . →
Podróżujemy z Nowego Kontynentu od ponad 10 lat. Oleg i jego zespół zorganizowali niesamowitą wycieczkę grupową do Indii! Pojawiło się wielu nowych przyjaciół! Dzięki chłopaki, tak trzymajcie! Wasz Jurchenko Ljubow i Wasilij →