OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Bardzo podobała mi się praca touroperatora i przedstawiciela Eleny. Uważny i responsywny, oszczędzając Twój czas. Dostawa dokumentów pod wskazany przez Ciebie adres jest bardzo wygodna dla osób zapracowanych. Polecę znajomym i następnym razem - nie będę szukać innych opcji, ale skontaktuję się z nią ponownie!. →
Kiedy stałam na szczycie Sugar Loaf i patrzyłam nocą na Rio, w mojej głowie ciągle kręciła się jedna myśl: jaki idiota wymyślił frazę „Patrz Paryż i umrzyj”? Ogromne podziękowania dla Mandruy Deshevshe i Wiaczesława osobiście za możliwość spełnienia mojego marzenia. →
Zwróciłem się do firmy bo nazwa jest znajoma "na słuch", firma działa od dawna, solidna, budzi zaufanie. Menadżer Irina Dubina od razu wzbudziła mój szacunek, osoba ma doświadczenie i przenikliwość, a także zaangażowanie i organizację. Spojrzałem na inne biura podróży, tamtejsi menedżerowie doradzali wszystko, sprawdzali ich oferty na recenzjach w Internecie - koszmar. →
Dobry wieczór! Chcę się podzielić wszystkimi wrażeniami, jakie otrzymaliśmy pod koniec września z wycieczki „Zamki Zakarpacia”. Podobało mi się wszystko !!!)) Program wycieczki obejmował zwiedzanie zamków, zwiedzanie Użhorodu, degustację wina, wizytę w basenie termalnym i farmie strusi. →
Twarze SMILY poleciła mi moja współpracownica. I za to bardzo jej dziękujemy! Jeździłem z nimi latem do Lwowa, a jesienią w Karpaty. Z każdej wyprawy była ogromna sterta emocji i niezapomnianych wrażeń! Specjalne podziękowania dla Daszy, która podróżowała z nami do Lwowa i Anyi, która była z nami w Karpatach, za to, że nie pozwolili nam przegapić najjaśniejszych chwil ze wszystkich odwiedzonych miejsc! Miło też było komunikować się z Aleksandrem, który szczegółowo opowiedział o tym, co nas czeka na każdej z wypraw! Podróżowanie z tak młodym zespołem to przyjemność! Powodzenia i pomyślności!. →
Odpoczywali od 24.07.2014 do 08.07.2014 wielka ojczyzna (9 osób) już trzeci rok przejeżdżamy przez Mansanę. Kierownik Tatiana szybko i profesjonalnie wybrała wycieczkę i hotel, który zadowolił nas wszystkich. Rejestracja trwała 30 minut. Mogę polecić Mansanę jako profesjonalną firmę turystyczną każdemu, kto chce odpocząć bez problemów i stresu :-). →
Teraz więcej. Pracowałem z nimi zarówno jako osoba prawna, jak i prywatna firma. Po obu stronach nie było z nimi problemów. Ale chcę się zatrzymać nad tym, jak pracownicy ostrożnie podchodzą do klientów w sprawach doboru wycieczek, słuchają wszystkich życzeń. Dwukrotnie „Svetlana Tour” kupiło wycieczki autokarowe po Europie. →
Wybrałem tę firmę z żoną na podstawie recenzji na Turpravda i nie żałowałem. Nigdy nie widziałem tak odpowiedzialnego podejścia do pracy. Od dawna wybrałem kraj na wycieczkę, chciałem też pojechać nad morze (koniec września - początek października) i zaoszczędzić pieniądze, dzięki kierownik Karinie, która sumiennie wybrała wycieczkę na moje prośby. →
Jestem wdzięczna Irinie Bezpalko za rzetelną pracę, dzięki której mogłam polecieć do Egiptu z mężem i wnuczką na wakacje (dokumenty wypełniliśmy w 2 godziny, od 17:00 do 19:00, samolot o godz. 4:00 nad ranem), wybór odpowiedniego hotelu i wyjaśnienie wszystkich możliwych problemów. →
Używany - Biuro podróży "NIX Travel". Bardzo zadowoleni i polecam. Wszystko wytłumaczą, wszystko ci powiedzą, zadzwonią i kontrolują, w tej firmie pracuje cudowne małżeństwo. Kiedy pójdę gdzie indziej. Na pewno się z nimi skontaktuję. Polecam!!! →