OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Dobre biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Bardzo podobała mi się praca touroperatora i przedstawiciela Eleny. Uważny i responsywny, oszczędzając Twój czas. Dostawa dokumentów pod wskazany przez Ciebie adres jest bardzo wygodna dla osób zapracowanych. Polecę znajomym i następnym razem - nie będę szukać innych opcji, ale skontaktuję się z nią ponownie!.



Wymarzone wycieczki organizowane są w Mandrui Taniej

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Kiedy stałam na szczycie Sugar Loaf i patrzyłam nocą na Rio, w mojej głowie ciągle kręciła się jedna myśl: jaki idiota wymyślił frazę „Patrz Paryż i umrzyj”? Ogromne podziękowania dla Mandruy Deshevshe i Wiaczesława osobiście za możliwość spełnienia mojego marzenia.



Wszystko idealnie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zwróciłem się do firmy bo nazwa jest znajoma "na słuch", firma działa od dawna, solidna, budzi zaufanie. Menadżer Irina Dubina od razu wzbudziła mój szacunek, osoba ma doświadczenie i przenikliwość, a także zaangażowanie i organizację. Spojrzałem na inne biura podróży, tamtejsi menedżerowie doradzali wszystko, sprawdzali ich oferty na recenzjach w Internecie - koszmar.



Zakarpackie zamki i basen termalny

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dobry wieczór! Chcę się podzielić wszystkimi wrażeniami, jakie otrzymaliśmy pod koniec września z wycieczki „Zamki Zakarpacia”. Podobało mi się wszystko !!!)) Program wycieczki obejmował zwiedzanie zamków, zwiedzanie Użhorodu, degustację wina, wizytę w basenie termalnym i farmie strusi.



Świetna firma! Świetny młody zespół!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Twarze SMILY poleciła mi moja współpracownica. I za to bardzo jej dziękujemy! Jeździłem z nimi latem do Lwowa, a jesienią w Karpaty. Z każdej wyprawy była ogromna sterta emocji i niezapomnianych wrażeń! Specjalne podziękowania dla Daszy, która podróżowała z nami do Lwowa i Anyi, która była z nami w Karpatach, za to, że nie pozwolili nam przegapić najjaśniejszych chwil ze wszystkich odwiedzonych miejsc! Miło też było komunikować się z Aleksandrem, który szczegółowo opowiedział o tym, co nas czeka na każdej z wypraw! Podróżowanie z tak młodym zespołem to przyjemność! Powodzenia i pomyślności!.



Profesjonalnie, szybko, sprawnie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Odpoczywali od 24.07.2014 do 08.07.2014 wielka ojczyzna (9 osób) już trzeci rok przejeżdżamy przez Mansanę. Kierownik Tatiana szybko i profesjonalnie wybrała wycieczkę i hotel, który zadowolił nas wszystkich. Rejestracja trwała 30 minut. Mogę polecić Mansanę jako profesjonalną firmę turystyczną każdemu, kto chce odpocząć bez problemów i stresu :-).



Świetna firma turystyczna, bardzo pomocny i cierpliwy personel?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Teraz więcej. Pracowałem z nimi zarówno jako osoba prawna, jak i prywatna firma. Po obu stronach nie było z nimi problemów. Ale chcę się zatrzymać nad tym, jak pracownicy ostrożnie podchodzą do klientów w sprawach doboru wycieczek, słuchają wszystkich życzeń. Dwukrotnie „Svetlana Tour” kupiło wycieczki autokarowe po Europie.



Doskonałe biuro podróży.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wybrałem tę firmę z żoną na podstawie recenzji na Turpravda i nie żałowałem. Nigdy nie widziałem tak odpowiedzialnego podejścia do pracy. Od dawna wybrałem kraj na wycieczkę, chciałem też pojechać nad morze (koniec września - początek października) i zaoszczędzić pieniądze, dzięki kierownik Karinie, która sumiennie wybrała wycieczkę na moje prośby.



szybko i profesjonalnie rozwiązywały wszystkie złożone problemy

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Jestem wdzięczna Irinie Bezpalko za rzetelną pracę, dzięki której mogłam polecieć do Egiptu z mężem i wnuczką na wakacje (dokumenty wypełniliśmy w 2 godziny, od 17:00 do 19:00, samolot o godz. 4:00 nad ranem), wybór odpowiedniego hotelu i wyjaśnienie wszystkich możliwych problemów.



Świetne biuro podróży! Wszyscy są zadowoleni.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Używany - Biuro podróży "NIX Travel". Bardzo zadowoleni i polecam. Wszystko wytłumaczą, wszystko ci powiedzą, zadzwonią i kontrolują, w tej firmie pracuje cudowne małżeństwo. Kiedy pójdę gdzie indziej. Na pewno się z nimi skontaktuję. Polecam!!!



845 846 847 848 849 850 851