OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
To po prostu agencja zero tour, zamiast 4* weszli do 2*, ale zapewniali, że wszystko będzie bardzo fajne (okazało się, że to wszystko kłamstwa!) Sprzedają to, co im się opłaca, zapewniają, że wszystko jest super , ale w rzeczywistości zepsute wakacje i dużo negatywów !!!! Tutaj nie jesteś uważany za osobę. →
Niedawno wrócił z żoną z trasy „Praga + Wiedeń”. Zamglone szyby autobusu i obsesyjny zapach stołówki w hotelu nie mogły zepsuć ogólnie dobrego wróżenia z podróży. jednocześnie wszystko było jasne i zdyscyplinowane.Szczególnie przydzielimy szefa grupy - Andrey Gavrishkevich. →
W Karpaty można pojechać bez biura podróży, ale chłopaki robią dobre wycieczki, więc już drugi rok z rzędu jeździmy z nimi w rejon Bukowela. Wielu znajomych jeździ samochodami, sami negocjują z hotelami - wychodzi trochę taniej. Ale z touroperatorem nie myślisz o biletach kolejowych, o tym, jak dostać się z pociągu, gdzie wybrać się na wycieczki! W tym roku jedziemy do „Tysy” w Jasinach, w zeszłym roku też byliśmy w Jasinach, ale w „Kramnytsa rizbarya” (wykonana w całości z drewna), w tym roku, w trosce o różnorodność, postanowiliśmy zmienić hotel. →
Spojrzałem na recenzje na tej stronie. Zaskoczony Ornament Ukrainy zorganizowaliśmy team building dla naszej firmy we Lwowie. Wszystko poszło dobrze. Ciekawe poszukiwania autorskie, uzupełnione wyśmienitym jedzeniem, wycieczkami i urokiem jesiennego Lwowa. Moja ocena to 5+ →
W jesienny wieczór, owijając się ciepłym kocem, rozgrzewając się filiżanką miętowej herbaty i wspominając moją bajkę, chcę jeszcze raz wyrazić moją głęboką wdzięczność chłopakom z TimeToGo! TY jesteście mistrzami swojego rzemiosła z dużej litery, wybraliście rajskie miejsce, a wszystko zostało zaaranżowane na czas, a nawet na wakacjach czułeś swoją wrażliwą uwagę i troskę)) Dziękuję za zorganizowanie dwóch słodkich tygodni miesiąca miodowego w wyspy, które słusznie uważane są za raj na ziemi i raj, jak wiadomo, na Malediwach. →
Kupiliśmy weekendową wycieczkę z pracownikami na trasie Kijów-Czerniowce-Khotin-Kamieniec-Podolski. Kontrakt spisała wspaniała, bardzo „słoneczna” osoba Anya. I, jak mówią, z jej lekką ręką podróż zakończyła się sukcesem. Nawet pogoda nam sprzyjała. Organizacja wycieczki jest na wysokim poziomie, bez zbędnego zamieszania – konkretne informacje, konkretne działania. →
Zarezerwowaliśmy wycieczkę w Voyage deluxe. Jesteśmy 11 osobami, każda z własną opinią, każda z własną wizją podróży. Ale zaoferowano nam i pomogliśmy w szybkim, harmonijnym podjęciu decyzji o naszej podróży. Wszystko było dobrze zaplanowane. Dziękuję menadżerowi Vadimowi za jego wysiłki. →
Chłopaki, bardzo dziękuję za umożliwienie mi spełnienia moich marzeń. Tajlandia-Malezja-Indonezja (Bali)-Singapur - wszystko to stało się rzeczywistością, aby połączyć w jedną podróż, która trwa tylko 15 dni! Wcześniej ani cena, ani nawet organizacja takiego wyjazdu, żaden z operatorów nie potrafił odpowiedzieć! Specjalne podziękowania dla Aleksandry Bychenko za jej profesjonalizm, życzliwość i, co najważniejsze, orientację na klienta. →
Chłopaki, bardzo dziękuję za umożliwienie mi spełnienia moich marzeń. Tajlandia-Malezja-Indonezja (Bali)-Singapur - wszystko to stało się rzeczywistością, aby połączyć w jedną podróż, która trwa tylko 15 dni! Wcześniej ani cena, ani nawet organizacja takiego wyjazdu, żaden z operatorów nie potrafił odpowiedzieć! Specjalne podziękowania dla Aleksandry Bychenko za jej profesjonalizm, życzliwość i, co najważniejsze, orientację na klienta. →
Podróżowałem z przyjaciółmi do Gruzji. Miałem wspaniały odpoczynek. Ciekawy program i piękny kraj. Przed wyjazdem kierownik długo koordynował szczegóły wyjazdu – jedzenie, preferencje, to, co chcieliby zobaczyć… Ale wynik z nawiązką pokrył tę wadę – wrażenia z wyjazdu są różowe. →