OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wycieczka do Karpat - Yasinya. Podobała mi się wycieczka, przewodnik, zakwaterowanie, jedzenie. Istnieją roszczenia do samej podróży, a dokładniej do transportu. Mieliśmy Merca sprintera 18-osobowego, jazda była bardzo ciężka i niewygodna: plecy w autobusie nie opadły, nie było gdzie postawić nóg i były ciągle zdrętwiałe ((, mimo to bardzo zatłoczone po bokach ciepło, była telewizja, przystanki co 3 Wyjazd trwał około 11 godzin, okazuje się nie spać i nie odpoczywać przed wycieczkami pierwszego dnia (wszyscy poszli ugotowani). →
Pojechaliśmy do Polski - wycieczka indywidualna do Krakowa. Dzięki dziewczynom z IVA Travel - zorganizowały wizy, choć w ambasadzie były wtedy długie kolejki. Odebrał hotel, lot, wygodny transfer. Wszystko było dobrze zaplanowane, wycieczka okazała się przyjemna i ciekawa. Dziękuję za opiekę i uwagę!. →
Dzień dobry wszystkim. Chcę od razu napisać, że z powodu brzydkiej postawy osób odpowiedzialnych za rezerwacje nigdy nie trafiłem do sanatorium „Straż Graniczna”, mimo że spędziłem 3 dni na staraniach o bon do sanatorium. Rezerwacja online - komunikacja w jedną stronę, wysłałeś wniosek i zapomniałeś, prawdopodobnie nie otrzymasz odpowiedzi. →
To mój trzeci raz, kiedy wybieram tę firmę turystyczną. Wyjazd do Polski w dniach 17-20.10.2014 wypadł znakomicie, podobało mi się prawie wszystko - program wycieczki, opiekunka grupy Anna Kiyan, przewodnicy - Lizhbeta we Wrocławiu i Maria w Krakowie, uprzejmi kierowcy, świetne zakwaterowanie, urozmaicone jedzenie. →
Jestem bardzo wdzięczna biuru podróży Turmalin za wysoki profesjonalizm! Pierwszy raz podróżowałem z tą firmą turystyczną i byłem mile zaskoczony. Szybko, sprawnie, rzetelnie wydana wiza z minimalną ilością dokumentów i bez osobistej obecności! Jestem bardzo zadowolona z uważności, uprzejmości i profesjonalizmu personelu. →
Na moją prośbę odpowiedzieli szybko i szybko. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Dał dobrą radę. Menadżerowie dziewcząt byli bardzo uważni i mili. Jestem im wdzięczna za udane rodzinne wakacje! →
Jeszcze raz chcę podziękować Elenie Bukhtiyarova za idealnie dopasowane wakacje! Dziękuję bardzo! To nie pierwszy raz, kiedy kontaktuję się z Tourmalinem i ciągle jestem mile zaskoczona podejściem do klienta i wyborem wycieczki! Tym razem odwiedziliśmy Kilikya Resort Camyuva 5*. Lokalizacja hotelu jest imponująca. →
W czerwcu 2014 roku wybraliśmy się na rejs z Barcelony po Morzu Śródziemnym. Zapłaciliśmy za kabinę wewnętrzną, najtańszą, ale wypadł apartament z balkonem!) Kierownik Oksana wszystko dobrze wyjaśniła i pomogła załatwić sprawy organizacyjne (dla pierwszy raz na rejsie), z wyborem niedrogiej wycieczki, ale statek był po prostu przepiękny - Costa Serena (informacje o nim w sieci). →
Wybraliśmy tę firmę, ponieważ Jesteśmy z nimi już 3 lata. Kiedyś poradziła nam nasza dobra przyjaciółka (za co jej szczególne podziękowania), od tego czasu przyjaźnimy się ze "Standardami Światowymi" Dziewczyny w biurze są jak zwykle niesamowite! Dowiedziawszy się na co, gdzie i za jakie pieniądze, szybko otrzymaliśmy receptę na leczenie z pracy, czyli odpoczynek w Turcji. →
Miło jest obcować z profesjonalistami i bardzo szczerymi ludźmi. Po raz trzeci korzystam z usług firmy Arriva i za każdym razem jestem przekonany, że się nie myliłem, są gotowi pomóc rozwiązać każdy problem, zdarzył się wypadek i trzeba było przełożyć podróż w krótkim czasie, pokazali chłopaki profesjonalizm i człowieczeństwo. →