OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wybraliśmy tę firmę tylko dlatego, że jako jedyni sprzedają wycieczki do wybranego przez nas hotelu!!!! Narzucają zakup wizy na Półwysep Synaj, gdzie wiza nie jest potrzebna, jeśli nie wybierasz się do Luksoru i Kairu!!!!!! Wycieczki po nich na miejscu są drogie!!! Zastraszyć!!! Organizacja →
Właśnie wróciłem ze Sri Lanki tydzień temu. Pojechałem z koleżanką na 2 tygodnie do hotelu Heritance Ahungalla 5*. Hotel został poinformowany przez Aleksandra, szczerze ostrzegając przed słabą animacją i silnymi falami oraz o tym, że jest daleko od miasta, ale nie wydawało nam się to wadą - najbardziej na spokojne, relaksujące wakacje! Pokoje są duże, czyste i wygodne. →
Firma turystyczna Feliz Travel została polecona przez kolegów z pracy, którzy korzystają z usług od dawna i są bardzo zadowoleni. Menedżerowie dobrze i szczegółowo przekazują informacje oraz uwzględniają wszystkie życzenia. Sami menedżerowie dużo podróżują i dobrze znają się na informacjach, szczegółowo odpowiadają na interesujące pytania i urzekają ciekawymi historiami. →
Kupiliśmy wycieczkę o głośnej nazwie „Na Słowację za multiwizę”. Zarówno mój paszport, jak i paszport mojego przyjaciela są po prostu usiane wieloma wizami i mają już drugą ważną. W rezultacie okazało się, że organizator podróży tango nie miał pomysłu na zrobienie dla nas wielu wiz, wycieczka nazywała się inaczej - Słowacki Raj, po prostu złożyli dokumenty do Użgorodu i nie starali się uzasadnić nazwy swojego agent. →
W połowie września zarezerwowaliśmy i opłaciliśmy wycieczkę do Indii z Holiday Travel i mieliśmy lecieć nią we wtorek, 4 listopada, ale nadal nigdzie nie polecieliśmy! Ponieważ mam małe dziecko i nie ma jak jechać do biur podróży, znalazłam interesującą mnie wycieczkę na stronie operatora i udałam się do agencji znajdującej się najbliżej mojego domu, aby ją zarezerwować. →
Swoją recenzję z biura podróży Kiss Travel zacznę od tego, że nasza znajomość rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy biuro było jeszcze na ulicy Basseinaya. Po raz pierwszy lecieliśmy z żoną do ZEA Elina pomogła nam wybrać luksusowy hotel w Dubaju, z którego byliśmy szalenie zachwyceni po przylocie. →
Mój przyjaciel i ja postanowiliśmy polecieć do Turcji, przyjechaliśmy zamówić bilet, ale paszport musieliśmy oddać następnego dnia, facet z agencji od razu nam szczerze powiedział, że lepiej nie ryzykować, inaczej moglibyśmy stracić pieniądze, jeśli paszport nie zostanie wykonany. →
Podróżowanie z News Travel po raz drugi. Zadowoleni ze swojej pracy! Zrobili wizę, przywieźli ją na lotnisko, umieścili w odpowiednich miejscach w samolocie ;-) DZIĘKUJĘ!!! Gospodarz na Teneryfie - Terramar Tour - został poznany, zadomowiony, zabrany - wszystko na czas, dobrze zorganizowane. W hotelu przewodnik wszystko opowiedział, nie narzucał wycieczek, wszystko się zgadza. →
Po raz pierwszy zdecydowałem się wyjechać za granicę. Niezbędne było ubieganie się o wizę do Polski, przez którą można dostać się do Niemiec. Nie mogłem uzyskać zrozumiałych odpowiedzi na temat pakietu dokumentów do złożenia, procedury wydawania wizy, a za miesiąc nic nie osiągnąłem. →
"Tayus Travel" zorganizowało dla nas wspaniałe wakacje w Turcji! Kierownik jest bardzo uprzejmy i przyjazny. Dogodna lokalizacja biura, menedżerowie pomogą wybrać odpowiednią opcję dla każdego klienta. Na pewno wrócimy po więcej! →