OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Próbują, ale najwyraźniej nie mają doświadczenia. Nie podają wszystkich informacji o wycieczce i funkcjach

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Korzystałem już z tej firmy kilka razy. Są w pobliżu i jakoś wygodniej jest wbiegać, żeby zapytać, a potem sporządzić wszystkie papiery. Ale to się nigdy nie zdarzyło, żeby się nie nakładały. W tym przypadku pytanie jest dokładnie takie, że polecieliśmy po raz pierwszy na GOA i ogólnie do Indii.



Wszystko jest idealne i zgodnie z obietnicą.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Świetnie się bawiliśmy w październiku Antalya! Słoneczna ciepła pogoda, cudowne morze, doskonała obsługa hotelu „Aska Lara…” – to wszystko na długo pozostanie w pamięci, a wspomnienia na długo rozgrzeją duszę! Alyona.



Specjalne podziękowania dla menedżerki Natalii

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Skontaktowaliśmy się z biurem podróży SanJanTour i byliśmy bardzo zadowoleni. Podziękowania dla uważnej menedżerki Natalii, która doradziła nam wspaniały kraj Tajlandii. Odebrałem wspaniały hotel i ciekawe wycieczki. Dziękuję za wspaniałe wakacje i burzę emocji. Teraz jesteśmy Twoimi stałymi klientami!!!.



Doskonała i wydajna

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Korzystaliśmy z usług timetogo z polecenia znajomych (najczęściej wykupiliśmy pakiety z innego biura podróży). Początkowo wyjazd był planowany później, ale kiedy musiałam wykupić wycieczkę dzień przed wyjazdem ze względu na pracę męża, agencja timetogo nas nie zawiodła! Po pierwsze, wycieczka była znacznie tańsza niż w agencji, w której wcześniej wykupiliśmy wycieczki, po drugie bardzo szybko, po trzecie, bez zbędnego podróżowania po Kijowie, oferowano doskonałą opcję płatności przez bank i otrzymywania wszystkich dokumentów pocztą.



638 USD za dwoje 8 dni w Egipcie w hotelu 4* z lotem!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Witam. Za 8 dni wakacji na plaży w Egipcie (Sharm el-Sheikh) w hotelu Mexicana Sharm 4* z lotem z Odessy zapłaciliśmy tylko $638 za dwie osoby dorosłe! Ta płonąca oferta trafiła do nas w formie SMS-a, ponieważ zapisaliśmy się na takie mailingi tej firmy na ich stronie internetowej. Fikcja.



doskonałe biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Dowiedziałem się, że można posługiwać się dwoma ważnymi paszportami zagranicznymi. Zwróciłem się o radę do firmy „Business-Visit”, gdzie bardzo kompetentnie i zrozumiale odpowiadali na wszystkie moje pytania. Zaoferowali wybór. kilka opcji wydania paszportu. Ponieważ pilnie potrzebowałem drugiego paszportu, za 1830 UAH iw ciągu sześciu dni firma zobowiązała się go wyrobić.



Dobre i co najważniejsze niezawodne biuro podróży.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziewczyny Annę i Julię znam od dawna. Regularnie korzystam z usług ich biura podróży. Dlatego jak jadę na wakacje to jadę prosto do nich. Udzielą doskonałej porady, doradzą, pomogą wybrać wycieczkę w oparciu o moje możliwości i pragnienia. Ufam im całkowicie i nigdy się nie zawiodłam.



Wielkie dzięki!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Podziękowania dla Julii i FELIZ TRAVEL za szybką i wysokiej jakości pomoc w organizacji wakacji! W tym roku niestety nie udało mi się jeszcze wyjechać za granicę na wypoczynek, ale w przyszłości skontaktuję się i polecę to miejsce moim znajomym.



Wdzięczność dla biura podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Mój mąż i ja polecieliśmy na Sri Lankę przez agencję Sun Wind, bardzo nam się podobało! Nie było to zbyt oczekiwane, ponieważ biuro podróży nie jest zbyt znane, ale zaryzykowaliśmy i nie żałowaliśmy !! Wakacje były niebiańskie. Specjalne podziękowania dla przyjaznego personelu za jasne i zwięzłe wyjaśnienia dotyczące wycieczki.



Bogaty i adekwatny program na weekend

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

"Weekend w Polsce" Wycieczka 14-17.11.2014. Wtedy spełniają się marzenia – czy to dobre, czy złe? Dobrze, bo to sen! I oto ona, zwinięta w ciepłą kulkę w twojej kieszeni! Ale to źle ... Cóż, teraz musimy marzyć o nowym.))) Wraz z koleżanką postanowiliśmy uderzyć w jesienną chandrę wyścigiem samochodowym i pojechaliśmy na weekend do Krakowa.



831 832 833 834 835 836 837