OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chcę podzielić się wrażeniami z niespodzianki, jaką otrzymałem od TimeToGo. Wzięłam udział w konkursie na Facebooku od TimeToGo, gdzie główną nagrodą była wycieczka do Europy. Szczerze mówiąc absolutnie nie spodziewałem się wygranej, a nawet zapomniałem spojrzeć na wyniki losowania. →
To nie pierwszy raz, kiedy zgłaszam się do MANSANY, zawsze jestem bardzo zadowolona. I tym razem doradzili dokładnie, czego potrzebujesz! Odpoczywaliśmy na Cyprze w listopadzie, biuro podróży bardzo kompetentnie podpowiadało jak zrobić wycieczkę, na które hotele zwrócić uwagę, co zobaczyć i gdzie kupić. →
Świetna firma, bardzo sympatyczna obsługa, wiza załatwiona na czas i przywieźli paszport z wizą do pracy. Wcześniej zrobili multi-schengen na Litwę, wszystko też wyszło świetnie. Generalnie polecam tę firmę jako uczciwą i odpowiedzialną. →
Odpowiedzialność i przyzwoitość są mocną stroną tej agencji. Wykorzystaliśmy je do ubiegania się o zagraniczny paszport latem 2014 roku w Doniecku, szczerze mówiąc, po wszystkich wydarzeniach w mieście OVIR nie działa, nie liczyliśmy na odebranie naszych paszportów. Ale nie, dziewczyny dzwoniły, gdy OVIR otwierał się na tydzień, przyjechaliśmy i zabraliśmy go. →
Już wcześniej aplikowaliśmy do tej firmy (zeszłej jesieni pojechaliśmy do Lwowa), więc tym razem wybraliśmy się ze Smile. W biurze szczegółowo opowiedziano nam o programie na Zakarpaciu. Mieszkaliśmy w prywatnym hotelu, kuchnia wspaniała, podobała mi się możliwość zjedzenia pstrąga złowionego własnymi rękami, sauna. →
ta firma została wybrana losowo praca kierownika jest na dobrym poziomie, za wszelką cenę może znaleźć wycieczkę. lokalizacja biura jest dobra, 3 minuty od stacji metra Moskovsky Perspektywa. Następnym razem skontaktuję się z nimi →
Przez dwa lata nie mogli się nigdzie wydostać, a jednak zdecydowali. Biuro podróży zostało polecone przez znajomych, którzy polecieli również do Turcji. Robiliśmy interesy z Marią, która wydawała się nam bardzo wrażliwą, reagującą i wyrozumiałą osobą. →
Zatrzymaliśmy się w lipcu 2014 roku. Eugene zaproponował nam pójście z FORTUNA, postanowiliśmy bez wahania spróbować szczęścia. Po przyjeździe wydawało nam się, że na próżno… Albo nasz nastrój, albo nieznany teren (jak dla mnie był to pierwszy wyjazd za granicę), albo jakieś inne czynniki, ale już udało nam się zdenerwować. →
Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, dziecko jest zachwycone wakacjami →
Prawie co roku odwiedzam Truskawiec. Kupuję bilet przez Vivat i oto dlaczego. Jakieś pięć lat temu, kiedy po raz pierwszy kupiłem bilet przez Vivat, byłem mile zaskoczony uwagą i troską ze strony pracowników biura podróży, którzy zrobili wszystko, aby mój odpoczynek i leczenie w Truskawcu zakończyły się sukcesem. →