OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Odpoczywaliśmy w 1001 nocy. Po prostu zachwycony!!! Wielkie podziękowania dla touroperatora Sevur za tak wspaniałą ofertę! Niesamowity design, obsługa, jedzenie! Poszliśmy na zabiegi w pół-ku Miskhor, wszyscy są tacy uważni! Jest tak fajnie, że teraz jest tu gorzej niż za granicą! A takiego sosnowego aromatu w parku na pewno nie ma! Bardzo podobał mi się kierowca transferowy - Yarik. →
Wybór padł na tę firmę przypadkiem i po wielu próbach przejścia do innych agencji wróciłem do nich, razem z tą agencją byłem we Włoszech, Polsce, Austrii, Niemczech, Czechach, Tajlandii, Indiach i mogę zostaw tylko dobre recenzje, zawsze powiedzą ci wszystko , ostrzeżą cię o wszystkich niuansach, niedociągnięciach konkretnego hotelu, osobliwościach kraju, w którym wygodniej jest kupić, zmienić, odwiedzić. →
Bardzo dziękujemy za udany pobyt, wszystko jak zawsze super. Menedżerkę Annę znam od dawna, z jej pomocą podróżowaliśmy 2 razy do Turcji, Egiptu i Bułgarii. Z przyjemnością przekazujemy kontakty Twojej agencji znajomym, a już niedługo planujemy ubiegać się o ferie zimowe. Dziękuję za wszystko i dobrzy wdzięczni klienci!. →
Kierownicy agencji byli bardzo uważni i profesjonalni, bardzo przyjemnie i wygodnie się z nimi komunikowało - mailowo, telefonicznie, do biura przyjechaliśmy tylko raz. Nawet dokumenty dotyczące wycieczki zostały nam przyniesione w dogodnym dla nas miejscu. Wybraliśmy dobry hotel za umiarkowaną kwotę, byliśmy całkowicie zadowoleni z wypoczynku i obsługi. →
Poprosił mnie o zaoferowanie kilku opcji wycieczek nad morze. Pytałem różne firmy. Wszyscy wysłali ofertę. Co więcej, jedna z firm (nazwy nie napiszę, żeby nie myśleli, że to reklama) pracowała na 5+, Natychmiastowa odpowiedź, 3 oferty na raz, które dokładnie spełniają wymagania. →
Profesjonalna obsługa, miła obsługa. Dogodna lokalizacja. Kierownik przekazał wszystkie informacje w przystępnej formie. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji. Nadal dzwonimy i otrzymujemy informacje o nowościach i ciekawych ofertach. Na pewno skorzystamy z tej agencji. Ludmiła →
Świetna pomoc w trasie ślubnej, bardzo podobała mi się postawa, byli zawsze w kontakcie, zawsze wspierani. Bardzo mi się to podobało, nie za pierwszym razem. Skontaktujemy się ponownie. Najbardziej poprawna nazwa to „Podróż marzeń” →
Zwróciłem się do tego biura podróży z polecenia znajomego i byłem mile zaskoczony. Menedżerowie są bardzo mili i znają się na swojej pracy, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Nie żałuj tego! →
Po raz drugi zdobyliśmy vouchery przez „Lecę tam, gdzie chcę”. Tym razem postanowiliśmy polecieć do Egiptu. Byliśmy bardzo zadowoleni, Alina jest bardzo miła w komunikacji, dobrze doradza, poleca, ale nie narzuca swoich opcji, zawsze daje prawo wyboru, jak mówią, osoba jest na swoim miejscu. Wszystko dobrze zorganizowane, spotkanie z przewodnikiem, transfer do hotelu, dobre jedzenie, zadowoleni z hotelu (wypoczęty Stella Makadi Beach Resort 5*) Ogólnie wszystko bardzo mi się podobało, trochę pozytywnych emocji, cudowne morze i wycieczki, urozmaicone jedzenie, miła obsługa, wszystko SUPER!!!! Wyrażam szczerą wdzięczność i życzę wszelkich sukcesów i pomyślności). →
Bardzo cudowna podróż! Zarówno pouczające, jak i piękne - cytadela, dom Kochubeya, a zwłaszcza pałac Razumowskiego z pięknym zespołem parkowym. Niski ukłon w stronę ludzi, którzy całkowicie go odrestaurowali i tych, którzy teraz opiekują się tym historycznym miejscem. Byłem pod takim wrażeniem, że nawet nie wyobrażałem sobie, że mamy coś takiego! Wiosną byłem w Wersalu, w Luwrze, kilka lat temu odwiedziłem wiele zamków w Anglii i Szkocji. →