OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dyrektor tej firmy jest moim dobrym przyjacielem, ale kiedyś moi przyjaciele przyprowadzili mnie do niej. Kiedyś miałem okazję obserwować jej pracę z boku. Byłem tak mile zaskoczony (wtedy jeszcze nie byliśmy przyjaciółmi), że w razie potrzeby postanowiłem skontaktować się ze śladem. →
Bardzo dziękuję za prezent na moje urodziny. Tak się złożyło, że wycieczka do Trypolisu + Kanya 4 października 2015 roku stała się prezentem. W ciągu zaledwie kilku godzin problem z podróżą został rozwiązany. Piękna Julia, zadbała o całą organizację, bardzo uważna i odpowiedzialna osoba. →
Accord zrujnował wakacje na nowy rok. Złożenie dokumentów odbyło się 2 miesiące przed wyjazdem, który miał nastąpić 29 grudnia 2015 r., ale nie dość, że zastąpiły wycieczkę z powodu niedoboru, to te pieprzone stworki ciągnęły się do ostatniej chwili ze złożeniem dokumentów. →
Administracja regionalnego dziecięcego sanatorium psycho-neurologicznego nr 1 serdecznie gratuluje pracownikom biura podróży „Nawigator Ukraina” nadchodzącego Nowego Roku i Wesołych Świąt! Niech nadchodzący rok będzie pełen przyjemnych wydarzeń, radosnych spotkań, nowych odkryć! Dziękujemy również za zorganizowanie wycieczki do fabryki słodyczy Prestige dla dzieci preferencyjnego kontyngentu 35 osób i 4 towarzyszących im dorosłych, za wsparcie, ludzką serdeczność i obojętny stosunek do dzieci pozostawionych bez rodzicielskiego ciepła, za opiekę i uwagę! Życzymy dalszego pomyślności, sukcesów w działalności zawodowej, optymizmu, zdrowia i tylko wspaniałego nastroju! Liczymy na dalsze przyjazne stosunki i owocną współpracę. →
Rok temu to biuro podróży było jednym z najlepszych pod względem wycieczek krajoznawczych na Ukrainie, regularnie korzystałem z jego usług z przyjaciółmi, doradzałem wszystkim. Ale od lata albo obniżyli pensje menedżerów, albo zmienili personel, ale jakość świadczonych usług znacznie się pogorszyła. →
Na 2 miesiące przed wyjazdem zapłaciliśmy 100% zaliczkę za wycieczkę w wysokości 20 tys. hrywien. Umowę podpisał dyrektor DMITRY STETSENKO Tuż przed lotem okazało się, że podobno nasz Tour Operator zbankrutował, a my lecimy z odpoczynkiem. PP Putevochka reprezentowany przez Stetsenko D. →
Nie polecam wycieczki-powrotu nikomu!!!!!!!!!!!!!!!! Pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności, nie wykonują swojej pracy, a dyrektor generalnie jest niegrzeczny, pozwala sobie niegrzecznie rozmawiać z klientami! A co najważniejsze, nie spełniają tego, co obiecali i dali gwarancje, ani wiz, ani pieniędzy. →
Menedżer Apollo wziął pieniądze na podróż w obie strony. Ku mojemu wielkiemu ubolewaniu nie było autobusu z Pomorie i nie mogło być, bo z lotów je zdjęła „kochanka” Apolla, mam na myśli ich klientów, tak tłumaczyli mi kierowcy z innych biur podróży. koniec sezonu. →
Dragon and Candy Tour. Zebrałem wszystkie dokumenty do niemieckiej wizy. Na kilka dni przed wycieczką powiedziano mi, że wiza została odrzucona (pkt 8) Mój paszport zawiódł w "akordzie" przez dwa tygodnie. To mój wina, bo gdyby to była ich wina, to byłaby odmowa w innym punkcie.Przedstawiciele firmy przygotowującej dokumenty wskazali hotel nie na trasie, ja już z nimi jechałem itp. →
Biuro podróży zostało poinformowane i nie żałowałem. Odpoczywał w dniach 9-16 grudnia 2015 r. w Egipcie Przyjemna komunikacja z kierownikiem Natalią, powiedziała mi, wzięła pod uwagę życzenia, poradziła, oddzwoniła. Nawet oddzwoniłem po powrocie z wycieczki. Ludzie są różni, każdy ma inne potrzeby, ale tutaj wysłuchają i pomogą w wyborze. →