OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

świetne podejście do klientów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dyrektor tej firmy jest moim dobrym przyjacielem, ale kiedyś moi przyjaciele przyprowadzili mnie do niej. Kiedyś miałem okazję obserwować jej pracę z boku. Byłem tak mile zaskoczony (wtedy jeszcze nie byliśmy przyjaciółmi), że w razie potrzeby postanowiłem skontaktować się ze śladem.



Bardzo dziękuję ANGA TRAVEL za wspaniałą urodzinową wycieczkę

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo dziękuję za prezent na moje urodziny. Tak się złożyło, że wycieczka do Trypolisu + Kanya 4 października 2015 roku stała się prezentem. W ciągu zaledwie kilku godzin problem z podróżą został rozwiązany. Piękna Julia, zadbała o całą organizację, bardzo uważna i odpowiedzialna osoba.



Do bani, gorzej niż kiedykolwiek.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Accord zrujnował wakacje na nowy rok. Złożenie dokumentów odbyło się 2 miesiące przed wyjazdem, który miał nastąpić 29 grudnia 2015 r., ale nie dość, że zastąpiły wycieczkę z powodu niedoboru, to te pieprzone stworki ciągnęły się do ostatniej chwili ze złożeniem dokumentów.



Cudowne biuro podróży

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Administracja regionalnego dziecięcego sanatorium psycho-neurologicznego nr 1 serdecznie gratuluje pracownikom biura podróży „Nawigator Ukraina” nadchodzącego Nowego Roku i Wesołych Świąt! Niech nadchodzący rok będzie pełen przyjemnych wydarzeń, radosnych spotkań, nowych odkryć! Dziękujemy również za zorganizowanie wycieczki do fabryki słodyczy Prestige dla dzieci preferencyjnego kontyngentu 35 osób i 4 towarzyszących im dorosłych, za wsparcie, ludzką serdeczność i obojętny stosunek do dzieci pozostawionych bez rodzicielskiego ciepła, za opiekę i uwagę! Życzymy dalszego pomyślności, sukcesów w działalności zawodowej, optymizmu, zdrowia i tylko wspaniałego nastroju! Liczymy na dalsze przyjazne stosunki i owocną współpracę.



Nie cenią klientów, nawet stałych.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Rok temu to biuro podróży było jednym z najlepszych pod względem wycieczek krajoznawczych na Ukrainie, regularnie korzystałem z jego usług z przyjaciółmi, doradzałem wszystkim. Ale od lata albo obniżyli pensje menedżerów, albo zmienili personel, ale jakość świadczonych usług znacznie się pogorszyła.



Oszust PP Putevochka, reprezentowany przez dyrektora Dmitrija Stetsenko. Rzucił pieniądze.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Na 2 miesiące przed wyjazdem zapłaciliśmy 100% zaliczkę za wycieczkę w wysokości 20 tys. hrywien. Umowę podpisał dyrektor DMITRY STETSENKO Tuż przed lotem okazało się, że podobno nasz Tour Operator zbankrutował, a my lecimy z odpoczynkiem. PP Putevochka reprezentowany przez Stetsenko D.



Oszuści !!!!! Wiele obiecuje - ale żadnej z nich nie spełniam !!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Nie polecam wycieczki-powrotu nikomu!!!!!!!!!!!!!!!! Pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności, nie wykonują swojej pracy, a dyrektor generalnie jest niegrzeczny, pozwala sobie niegrzecznie rozmawiać z klientami! A co najważniejsze, nie spełniają tego, co obiecali i dali gwarancje, ani wiz, ani pieniędzy.



Moja podróż poślubna

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Menedżer Apollo wziął pieniądze na podróż w obie strony. Ku mojemu wielkiemu ubolewaniu nie było autobusu z Pomorie i nie mogło być, bo z lotów je zdjęła „kochanka” Apolla, mam na myśli ich klientów, tak tłumaczyli mi kierowcy z innych biur podróży. koniec sezonu.



nieuczciwi, niegrzeczni pracownicy biura podróży (towarzyszenie wycieczce nie dotyczy, oni

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Dragon and Candy Tour. Zebrałem wszystkie dokumenty do niemieckiej wizy. Na kilka dni przed wycieczką powiedziano mi, że wiza została odrzucona (pkt 8) Mój paszport zawiódł w "akordzie" przez dwa tygodnie. To mój wina, bo gdyby to była ich wina, to byłaby odmowa w innym punkcie.Przedstawiciele firmy przygotowującej dokumenty wskazali hotel nie na trasie, ja już z nimi jechałem itp.



Dobre biuro podróży, a co najważniejsze zlokalizowane w centrum Charkowa

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży zostało poinformowane i nie żałowałem. Odpoczywał w dniach 9-16 grudnia 2015 r. w Egipcie Przyjemna komunikacja z kierownikiem Natalią, powiedziała mi, wzięła pod uwagę życzenia, poradziła, oddzwoniła. Nawet oddzwoniłem po powrocie z wycieczki. Ludzie są różni, każdy ma inne potrzeby, ale tutaj wysłuchają i pomogą w wyborze.



772 773 774 775 776 777 778