OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Właśnie wróciliśmy z przyjaciółmi z trasy „Świąteczna magia Podola” z Nawigatora. Serdeczne podziękowania dla firmy za ciągłe uzupełnianie listy proponowanych wycieczek o ciekawe nowości! Dużo podróżujemy i nie raz byliśmy w Karpatach, we Lwowie i na Zakarpaciu, dlatego byliśmy bardzo szczęśliwi mogąc świętować Boże Narodzenie w stolicy Zachodniego Podola - Tarnopolu, podziwiać piękno zamków w Kamieńcu Podolskim i Zbaraż, a także odwiedzić takie święte miejsca jak: Ławra Poczajewska, Skete Ducha Świętego i Centrum Duchowe Marii w Zarvanitsa. →
Mój mąż i ja wybraliśmy się na świąteczną wycieczkę do Lwowa. To tylko koszmar. Połowa obietnicy nie była. Kazkova Polyana była zamknięta, nikt w ogóle nie jechał do zoo. wyłączyłem telefon, a ludzie nie mogli znaleźć autobusu, który zabrał nas do hotelu. →
Niedawno wróciliśmy z trasy Christmas Tale. Chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność zespołowi Nawigatora Ukraina, a zwłaszcza menadżerowi Aleksandrowi, który polecił nam tę wycieczkę, biorąc pod uwagę to, czego pierwotnie chcieliśmy na Zakarpaciu! Lwów dostarczył nam na Święta garści niezapomnianych, pozytywnych emocji. →
Skontaktowałem się z oddziałem TPG w Zaporożu w celu wybrania wycieczki narciarskiej na Słowację i pomocy w uzyskaniu wizy Schengen. Trasa została wybrana szybko, zawarto umowę, wyznaczono dogodny czas na złożenie dokumentów do centrum wizowego. Tydzień później otrzymaliśmy multiwizę Schengen na 3 lata oraz voucher na zakwaterowanie w Priv?t Majo Liptovsk? Mikula??. →
10 listopada wykupiłem wycieczkę do wyjazdu 04. 01. 16 „Wenecja – teatr wrażeń”. przygotowałem doki na wizę, wsiadłem do pociągu. e. bilety, ale wycieczka nie wystarczyła. Pieniądze zostały zwrócone, dzięki Bogu. ale w zamian zaoferowano nam dwie wycieczki - Budapeszt za 50 euro i jakiś inny rodzaj "Bratysława-Praga" (nie pamiętam dokładnie) - już tam byliśmy i odmówiliśmy. →
Całkowite oszustwo Straciliśmy zarówno pieniądze jak i czas Kłamstwa o pracy za granicą Personel jest niegrzeczny. →
Odpoczywałem w Tajlandii 2 lata temu, w Egipcie od 3 lat i Turcji... Nic pozytywnego nie mogę powiedzieć, albo Pegaz w ogóle się nie opiekuje i zarabia tylko na wycieczkach, albo wszyscy Kazachowie się wychowują tak ..... w Tajlandii przewodnik Adilet, kiedy dowiedział się, że jadę na wycieczkę z innej firmy, podniósł płacz w recepcji, żebyśmy nie zmienili numeru, dziewczyna transferowa zaczęła pękać z turystką kiedy pomyliła się przy przesiadce do innego autobusu. →
Kupiliśmy w biurze podróży Wilmat świąteczną wycieczkę koło Dikanki 2016. Zostawiliśmy bardzo pozytywne wrażenia. Transfer i wszystkie wycieczki odbyły się dokładnie zgodnie z planem, nawet pomimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych (w dniu przyjazdu było t -20). Wycieczka jest bardzo pouczająca, przewodnicy są doskonali! Byłem w Połtawie pierwszy raz, dużo widziałem i nauczyłem się nowych i ciekawych rzeczy, spróbowałem prawdziwych pierogów połtawskich! Warunki życia były po prostu super, mieszkaliśmy w hotelu Arystokrata. →
na Boże Narodzenie 2016 byliśmy na wycieczce autokarowej Baltic voyage + rejs do Sztokholmu z touroperatora "Sakums". kupiony w promocyjnej cenie 129 euro za osobę (jeśli na promie wybierzecie kabinę 4-osobową zamiast naszej 2-osobowej, można się wybrać za 99 euro). przekupił cenę, bo pieniądze na zwiedzanie Sztokholmu są bardzo łatwe. →
Pojechaliśmy z chłopakami do Lwowa i Karpat na ten Nowy Rok i wiele innych wycieczek! Za ich pośrednictwem zarezerwowaliśmy bilet do Egiptu na podróż poślubną. Pracują tu bardzo uważne, grzeczne i mądre dziewczyny, co jest ważne! I czytając te komentarze, chciałbym powiedzieć, że jeśli jesteś w górach pierwszy raz, to nie musisz wyjmować mózgów organizatorom, w tym przewodnikowi Saszy, za to, że kazał ci pojechać pieszo w góry - Wspinaczka na Makovitsa (swoją drogą to poprawna nazwa tej góry, zostawiłem uwagę poprzedniemu autorowi) była w programie wycieczki, a stwierdzenie, że jest to trudna góra, jest co najmniej absurdalne, ponieważ to najłatwiejsza wspinaczka na 900 metrów, nie więcej! - Fakt, że śnieg i mróz z jakiegoś powodu bardzo zaskoczył niektórych turystów. →