OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Wybraliśmy to biuro podróży i byliśmy zadowoleni! Polecam!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry wszystkim! Pojechaliśmy na wakacje sylwestrowe, aby wygrzewać się na słońcu w Indiach na Goa z biurem podróży „Robinson”. I chcę bardzo podziękować dyrektorowi firmy - Melnikova Natalia, która naprawdę potraktowała nas ze szczerością i dużym profesjonalizmem, a współpraca była przyjemnością, nie boję się tego słowa.



TURFIMA jest DOSKONAŁA! JUŻ 5 LAT NASZ ODPOCZYNEK W RĘKACH !!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękujemy Biuru Podróży VOSTOK za zorganizowanie wypoczynku dla nas, naszych przyjaciół i znajomych. Od 5 lat jesteśmy Państwa stałymi turystami. Ja, Anton, Alina, Masza, Sasza itd. Jest nas wielu !!! Ostatni pobyt Po prostu SUPER ! W czerwcu 2015 mieliśmy cudowne wakacje w Chorwacji, dzięki Tanechce doradziła nam zarówno kraj, jak i hotel wybrała doskonałe 4* w Baska Voda.



Dobre biuro podróży

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Najtańsze ceny na dziś na wakacje w Egipcie, dobre przewodniki. Jedynym problemem jest to, że nie ma ostrzeżenia, że ​​linia lotnicza Azur Air w Boryspolu deklaruje maksymalną wagę (23 kg) nie na osobę, ale na walizkę. Lataliśmy w czwórkę z dwiema walizkami, musieliśmy je przeładować na lotnisku, mimo że waga całkowita wynosiła około 40 kg.



Dobre biuro podróży

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Menadżer Ksenia zrobiła dla mnie wszystko, co możliwe, aby wybrać tę firmę. Zaproponowała najlepszą opcję na upragnioną wycieczkę, zrobiła zniżkę i próbowała znaleźć dogodną formę płatności, a po powrocie pomogła zwrócić niewykorzystane pieniądze na świąteczny obiad.



Świetne towarzystwo, robią świetną robotę ze swoimi obowiązkami wobec turystów!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży "KOTE" znaleźliśmy zupełnie przypadkiem. Szukaliśmy właśnie operatora, który przedstawi ciekawe i opłacalne oferty na wycieczkę do Gruzji. Strona internetowa „KOTE”: wygodna i funkcjonalna, duży wybór wycieczek do Gruzji, różne opcje zakwaterowania, ciekawe wycieczki itp.



dobra firma turystyczna ze złą trasą

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

miał bardzo złą wycieczkę do Jerozolimy z Sharm.



Przewodnik po hotelu od oszusta Tez Tour (Muhamed)

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Przewodnik hotelowy nie był widoczny w jego miejscu pracy w godzinach pracy. Czasami widywano go na obiad w restauracji. Hotel Royal Grand Sharm miał przewodnika hotelowego Anex Tour - zawsze był na swoim miejscu. Przewodnik hotelowy z Tez Tour o imieniu Muhamed obiecał pomóc rozwiązać problemy z pokojem, ale powiesił nam na uszach makaron, abyśmy się uspokoili, ale tak naprawdę nic nie zostało zrobione.



Zadowolony z wycieczki, ale stosunek do klientów jest trochę dziwny.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

W zeszłym roku moja mama została wysłana do Turcji w ramach zorganizowanej wycieczki. Wszystko mi się podobało. W tym roku dzwonię - "Dzień dobry, już zamówiliśmy u Was, chcemy zamówić jeszcze raz... w ilości....." - czyli turysta JUŻ lojalny i gotowy oddać pieniądze. Wskazuję wycieczkę, terminy NA STRONIE (hotel, cena itp.



Nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa przewozu osób.

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

1) W autobusie z Kijowa do Bukowela był tylko jeden kierowca. Wyjazd z Kijowa o 19.00, przyjazd do Yasinya ok. 10.00. Następnie ten sam kierowca jedzie do Bukowela. Człowiek jeździ samotnie całą noc, a potem także w dzień. Droga powrotna - kierowca o 7 rano zawozi wszystkich do Bukowela, a wieczorem i całą noc mają szczęście do Kijowa.



Prawdziwi profesjonaliści! Tak trzymaj! Dobrze zrobiony!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Niedawno przyjechaliśmy z Tajlandii, chcemy się podzielić naszymi emocjami, latamy po Twojej firmie od kilku lat i jesteśmy ze wszystkiego zadowoleni! Jesteś bardzo responsywny, zawsze wszystko szczegółowo opowiadasz, dzwoń kilka razy, jeśli coś się zmieniło, daj nam znać. Zawsze dzwoń po przyjeździe i posłuchaj naszych opowieści :) No bo jak cię nie kochać? ))) Ogólnie rzecz biorąc, jesteście naprawdę profesjonalistami.



767 768 769 770 771 772 773