OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Firma programistyczna pozostała gdzieś w 2003 roku - nie ma statystyk rezerwacji, potwierdzeń. pracują na mydle - to po prostu okropne - i jasne jest, dlaczego tęsknią za rezerwacjami, dlaczego nie ma potwierdzeń. Wzięli dużą ilość - ale pracują na kolanach. Zakłócili podróż 2 osobom, jakby nie było autobusu turystycznego - przesunęli terminy - nie ma potwierdzenia miejsc na promie - na 2 4 moich turystów ustawiło mnie na miesiąc - Tango trzeba zamykać w tempie walca. →
1. Obsługa na najwyższym poziomie 2. Korzystne ceny 3. Wszystko jest bardzo szybkie, łatwe i płynne 4. Odebrałem świetny hotel? 5. Wszyscy są bardzo zadowoleni Dzięki za podróż! →
Dobry wieczór wszystkim! Zacznijmy od zła. Wybierając wycieczkę, zwracaliśmy uwagę na opinie o agencji anextour, mimo że stale pojawiał się ten sam problem - ciągłe transfery lotów. Rozumiem, że teraz pracownicy tej agencji będą krzyczeć i udowadniać, że mam swoje 8 godzin i że ich linia lotnicza zajmuje się pasażerami i zmienia terminy lotów z przyczyn technicznych. →
Zarezerwowałem z Andreyem nie po raz pierwszy. Na początku lutego kupiliśmy bilet na Sri Lankę. Jak zawsze były bardzo kapryśne i wymagające!!! Wynik był wysokiej jakości i niezapomniany)) Wielkie podziękowania dla Andreya za wspaniałą wycieczkę i cierpliwość)) →
Podziękowania dla chłopaków z Loungemania za wspaniałe wakacje Odpoczywał od 15 do 22 lutego w Egipcie. Wszystko bardzo mi się podobało, wrażenia są po prostu bajeczne. Chłopaki z wycieczki do aneksu byli wspaniali, zabrali nas z lotniska, zabrali nas do autobusu, wsadzili nas, zawieźli do hotelu. →
Wszystko jest w porządku, lot jest z UIA, transfer jest co godzinę i czysty, szybki. Jedna rzecz nie jest szczęśliwa - debіlna cherga in egyptі na prilyot dla prostych dokumentów bez papieru pod nazwą karta migracyjna. Cóż, nie da się z nimi postawić stoiska i rozdać każdemu, kto chce to zrobić samemu. →
Biuro podróży VivaMare zostało polecone przez naszych dobrych znajomych. Dlatego Sami boimy się kontaktować z nieznaną agencją. Menedżerka Victoria pomogła nam odebrać bilet w ostatniej chwili. Ona sama dużo latała po krajach i wie, co polecić. Wszystko było bardzo szybkie. Na 1 dzień zarezerwowaliśmy hotel, zapłaciliśmy i do wieczora dokumenty były gotowe. →
Zwróciłem się do tego biura podróży tradycyjnie przez przyjaciół. Zarezerwowałem wycieczkę dla dużej grupy 15 osób. Pojechaliśmy do Monachium na zawody i zwiedzanie kraju. Pomagali załatwić wizy, kupić bilety, zarezerwować hotel. Kupiliśmy nawet bilety na metro online. →
Zwróciłem się do tej firmy przypadkiem, jako pierwsza najlepsza oferowana przez wyszukiwarkę internetową. Naszym planem było wywiezienie grupy 3 dzieci dziennie do Lwowa. W zasadzie było trochę przerażająco, bo nie wiedzieliśmy gdzie i do kogo jedziemy. Ale reszta została zorganizowana na najwyższym poziomie. →
Wybraliśmy to biuro podróży za radą znajomych i ani trochę nie żałowaliśmy, w biurze są kompetentni menedżerowie, którzy potrafią szybko i jasno wszystko opowiedzieć. Polecili hotel w Marmaris, bardzo nam się podobało. Dzień przed odlotem zmieniła się godzina odlotu, potem kierownik zadzwonił i ostrzegł, a wielu z naszego lotu przybyło na lotnisko zgodnie ze starym czasem i czekało prawie 4 godziny na swoje miejsca, specjalne podziękowania dla kierownika Marii, nawet się zarejestrowała nas na lot w dobre miejsca. →