OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Skontaktowaliśmy się z tą firmą, aby zorganizować długo oczekiwane wakacje w Egipcie z naszą córką i przyjacielem rodziny. Pomoc w rezerwacji hotelu, przelotu zapewnił kierownik Eugene: mówił w bardzo przystępny i szczegółowy sposób o wszystkich możliwych opcjach, odpowiadał stanowczo na wszystkie nasze pytania i doradzał we wszystkich drobiazgach. →
Stali klienci! →
Dobry koszt wycieczki, miła obsługa, szybka praca. Chętnie zapytam więcej. →
Cześć! Chcę wyrazić wdzięczność firmie turystycznej Algol za zorganizowanie naszej podróży Blitz France w październiku - było bardzo ciekawie. Nasz przewodnik, Roman Matusets, potrafił stworzyć przyjazną atmosferę w naszym tymczasowym zespole. Romowie umiejętnie zorganizowali program wycieczki, starali się, abyśmy mieli czas na wszystkie wycieczki i do hotelu dotarliśmy nie późno. →
Pojechaliśmy z mężem na wycieczkę "Weekend pod Polską" 12.02-14.02, po raz pierwszy z touroperatora "Algol". Wybierz tę wycieczkę specjalnie, aby uczcić Walentynki za granicą :) Serdecznie dziękujemy firmie i liderowi grupy Ani Matusets za udany wyjazd. Wprawdzie wycieczka jest krótka, a pobyt tylko w Polsce, ale jest jeszcze sporo wróżbiarstwa. →
Chcemy zostawić swoją opinię na temat firmy „Terytorium Otdyha”! Bardzo dziękuję za zorganizowanie wycieczki. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko. Wzięli pod uwagę wszystkie nasze życzenia dotyczące konkretnego terminu, lokalizacji hotelu i budżetu! Tylko dzięki temu mój mąż i ja świetnie wypoczęliśmy w Egipcie! Wakacje zakończyły się sukcesem! Hotel był wspaniały, dobry transfer i dogodna pogoda. →
Planowany wakacyjny wyjazd do Egiptu zamienił się w wakacje!!!! Po przestudiowaniu setek recenzji turystów, czasem niezbyt pochlebnych, opisów dziesiątek hoteli oraz mając silne życzenia i wymagania wobec reszty każdego członka rodziny, zdaliśmy sobie sprawę, że wszystko nie będzie dobrze działać. →
Historia nieudanej podróży do Polski z późniejszą anulowaną wizą, dzięki biuru podróży "Astramarin-Tour"... Drodzy nikolawici! Chcę opowiedzieć swoją historię o tym, jak bezskutecznie pojechałem do Polski do pracy, dzięki firmie turystycznej „Astramarin-Tour”. Jak wielu Ukraińców w dzisiejszych czasach zdecydowałem się wyjechać do Polski, aby zarobić pieniądze. →
Kilka razy wyjeżdżaliśmy za granicę z biura podróży Savannah Reszta bardzo mi się podobała, dziewczyny zawsze podpowiedzą i doradzą. Ostatnie wakacje były na Sri Lance, hotel Bentota Beach 4* to tylko bajka, radzę wszystkim Wspaniała plaża, doskonałe jedzenie i wspaniała przyroda, postaram się osobno napisać recenzję hotelu i dodać zdjęcia z wiewiórkami i słonie. →
Wielokrotnie korzystałam z agencji. Chcę powiedzieć, że po raz kolejny byłem zadowolony. Podoba mi się postawa, rabaty do mnie jako stałego klienta i nastawienie. Odebrany, ostrzegł o pokojach bez naprawy, więc zapłaciłem dodatkowo za nowsze pokoje w Horusie. Podróżowałem z tej agencji do Europy oraz Turcji i Egiptu. →