OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wybrali biuro podróży za radą znajomych i nie żałowali. Wybraliśmy dobrą wycieczkę za dobrą cenę, daliśmy zniżkę. Hotel odpowiedział na to, co powiedział kierownik. Na pewno znowu będziemy podróżować z tej agencji. →
Na wakacjach z żoną. Postanowiłem wyjechać 8 marca. Pogoda nam się poszczęściła, morze było chłodne. Dzień później wybraliśmy się na wycieczki, aby nasycić resztę maksimum wrażeń. Czego później żałowali. Operator ANEX TOUR oferował wycieczki, pięknie nam opowiedział. →
Wycieczka „Blitz Praga i Wiedeń” w lutym to moja druga wycieczka z Algolem. Pierwszy raz pojechałam w czerwcu ubiegłego roku do Krakowa z liderem grupy Dasha. Tym razem była to Natasha Jack. Jak po raz pierwszy, tak i tym razem liderem jest młoda dziewczyna, energiczna, przygotowana na informacyjne wyjazdy. Na początku trasy przekazała nam informacje o krajach i pamiątki z odwiedzanych krajów oraz mini słowniki w języku czeskim i niemieckim (co było bardzo przydatne w kawiarniach i sklepach). →
Wybraliśmy się na 7-dniową wycieczkę po Zakarpaciu. =)) Wrażenia są liczne! Świeże powietrze i góry. Tradycje i konstrukcje, wiele smakołyków.Kąpiel w kadziach i wodach termalnych. Program wycieczki jest dobrze przemyślany, w ciągu 7 dni zobaczyliśmy tak wiele, że nabraliśmy sił na cały rok. →
Przeczytałem poprzednie recenzje i byłem bardzo rozczarowany. Ponieważ na szczęście miałem szczęście udać się w nieoczekiwaną podróż z tym biurem podróży. Miałam zupełnie inne plany, a dziewczyny z firmy poradziły mi odwiedzić kraje bałtyckie, a na dodatek nawet Finlandię. →
Zarezerwowaliśmy wycieczkę na siedem godzin przed wyjazdem, ale kierownikowi bez większego pośpiechu udało się opowiedzieć szczegółowo wszystkie szczegóły wyjazdu, pomóc wybrać najlepszy hotel, przygotować umowę iw ciągu godziny wszystkie dokumenty otrzymaliśmy na e-mail. →
Dziękujemy za najlepsze wakacje w Egipcie ;) Byliśmy zadowoleni z hotelu i reszty w ogóle, polecieliśmy do Egiptu w hotelu Sultan Gardens 5*. Na pewno wrócimy ponownie. Biuro podróży VivaMare - wszystko doskonale odebrane i doradzone. Będziemy polecać znajomym! →
Cześć mam na imię Anna. Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w Turcji. Przez pół roku pobytu w Maritime Pine Beach udało mi się nie tylko zarobić dodatkowe pieniądze, ale także odpocząć. Ponadto pracując jako hostessa doskonaliła takie umiejętności osobiste jak komunikatywność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji nie tylko szybko, ale i poprawnie, pewność siebie, umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji, ćwiczenie języka. →
Witam wszystkich miłośników wycieczek krajoznawczych! Chciałbym podzielić się wrażeniami z trasy "Blitz Praga i Wiedeń", na którą pojechaliśmy z przyjaciółmi w dniach 26.02.16-29.02.16. od touroperatora "Algol". Krótko opowiedz o tej wycieczce: 2 dni i 3 stolice :) Podróż jest bardzo intensywna i trochę ciężka (poprzez nocne przeprawy), ale mimo wszystko wrażenia były najlepsze. →
Mój mężczyzna dał mi wycieczkę do Polski w 8 dniu wycieczki firmy Algol. Organizacja wycieczki się dla nas sprawdziła - nie było nocnych transferów, nawet komfortowy hotel Major, a dla podróżujących możliwość podróżowania w okolice Wrocławia. Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność Jackowi Natali, urzędnikowi grupy, za cykawę i prawidłowe informacje, jakby prowadziła długą wycieczkę. →