OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Nie kupuj od nich wycieczek, zwłaszcza do „Disneylandu”, a zwłaszcza z Aslan

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Pod pretekstem, że Disney Land otworzył w Turcji, a właściwie park wodny, sprzedają tam wycieczki za 210 USD. e. dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka z all inclusive. Obiecali, że w „D. Land” (zwanym dalej DL) będziemy nocować od 11 do 18. W efekcie o 10 zabrano nas z hotelu (do Antalyi 1 godzinę jazdy), do Antalyi dowieziono o 12, do hali automatów, kompletna bzdura, straszna hodowla, w której przebywaliśmy do 14.



Dobra firma turystyczna, miła obsługa.

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Biuro podróży zostało polecone przez znajomych. Był bardzo zadowolony z usługi. Specjalne podziękowania dla Ludmiły, która odebrała dla nas wycieczkę, za jej cierpliwość i życzliwość



Po prostu rozkosz!!!

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zwróciłam się do biura podróży Feliz Travel w Browarach, ponieważ mieszkam niedaleko na Starym Centrum, lokalizacja biura jest dla nas idealna. Zauważyłem dużo dyplomów i certyfikatów na ścianie. Uwielbiam, gdy ludzie są całkowicie oddani swojej pracy. Rozmawiałam z Julią i Anną - są profesjonalistami w swojej dziedzinie, nie ma co dodawać, sami bardzo lubią podróżować i mają informacje o wielu krajach.



najgorsza trasa akordowa touroperatora.

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

doświadczony turysta. zmieniono 3 paszporty. Schengen na 5 lat. Podróżuję 2-3 razy w roku. nigdy nie napisał żadnych recenzji. jak wszystko jest w porządku, to o czym pisać. Cóż, poszedłem i poszedłem. ale trasa "Muzyka surfingu" od 5.08 do 14.08 2016 najgorsza trasa, jaką kiedykolwiek widziałem w którejkolwiek z firm.



Dobre, niezawodne biuro podróży, menedżerowie są szczerze zainteresowani Twoimi udanymi wakacjami

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży reprezentuje cudowne małżeństwo - Jurij i Natalia Kosakowscy. Korzystamy z ich usług już po raz drugi i za każdym razem czuliśmy szczere zainteresowanie jak najbardziej udaną organizacją naszych wakacji. Chłopaki pracują szybko, z zainteresowaniem, dążą do jak największego zaspokojenia twoich próśb zgodnie z twoimi możliwościami finansowymi.



Obrzydliwa wycieczka.

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Odpoczywaliśmy w Truskawcu od 20 do 28 lipca. Wybraliśmy się na wycieczkę z tego biura podróży, które nazywało się Wieczorny Lwów. Dlaczego nazywano go wieczornym Lwowem, nie rozumiałem. Zabrali nas o 2 po południu, mimo że z bardzo dużym opóźnieniem, zmuszając nas do kąpieli w upale.



Nie powtarzaj błędów innych ludzi z Grekodomem!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Sytuacja nr 1: W październiku 2015 roku zwróciliśmy się do kijowskiego biura Grekodom (Grupa Mouzenidis) z prośbą o pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w Grecji. Nasza prośba została przekazana do „działu prawnego” Grekodomu w Salonikach w Grecji. Po zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów i przesłaniu ich skanów otrzymaliśmy potwierdzenie kompletności odebranej przesyłki i 28 grudnia wpłaciliśmy zaliczkę na usługi w wysokości 2500 euro oraz przekazaliśmy wszystkie oryginały dokumentów do weryfikacji.



Świetna firma, miła obsługa?

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z tej firmy. Bardzo lubię z nimi współpracować, szybko wybierają opcje urlopowe, kierownik jest bardzo uważny, stara się dogadać z resztą. Bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania. Na pewno wrócimy na następne wakacje.



Jedzenie nie spełnia podanego menu, autobus powrotny nie spełnia norm

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Wszystkie produkty z proponowanego menu zostały zastąpione tańszymi: 1. kompot - schłodzona herbata hibiskusowa 2. kurczak - kości z kurczaka (mięso cięte) 3. pilaw - warzywny gulasz ryżowy 4. brakowało pierogów, ryb, gołąbków, były placki ziemniaczane, owsianka ze smażonym smalcem.



Nie podobała mi się usługa

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Korzystaliśmy z usług tej firmy w 2015 roku do przewozu osób do Kirillovki iz powrotem. Nie podobał mi się stan autobusów, brak klimatyzacji i przydział konkretnych miejsc pasażerom. Nie polecam tej firmy w tym zakresie.



737 738 739 740 741 742 743