OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Transfer do hotelu jest zły. Poszedłem do Zatoki z tej firmy. Do Odessy był dobry autobus, potem przenieśli nas do starego autobusu i upiekli w tym autobusie. Po przyjeździe dzieci czuły się źle i przetrwały ten koszmar tam iz powrotem. →
VOYAGE ORGANIZATION GROUP i dyrektor ds. jogi Natalia Dzhus - szachraj. Sche w 1914 roku. kupili od nich bilety na autobus z Bułgarii. Rachunków nie dano, a oni przechwalali się skorumpowanymi intrygami, smrodem o takim smrodzie. - Moja własna ciotka pracuje w sądzie! Jeśli złożysz przeciwko mnie pozew, zostaniesz odrzucony. →
Sami jesteśmy Białorusinami, dlatego firma zorganizowała transfer. Nie dość, że nie znaleźliśmy się na liście w drodze powrotnej, to na granicy okazało się, że nasz kierowca nie ma licencji na przewóz osób. Co więcej, nie mogli podać godziny wyjazdu. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziemy już kontaktować się z tym biurem podróży i nie radzę tym, którzy potrzebują transferu. →
Serdeczne podziękowania dla Aliny, pracownika biura podróży. Ostrożnie, aktywnie i zmysłowo podchodzi do swojej pracy. Na pewno się z nią skontaktuję. →
Opis wycieczki był długi, ale bardzo atrakcyjny. Obiecano wiele wycieczek, zbyt wiele na tak krótką wycieczkę. Ale uspokajało to, że oczywiście wycieczki nie były obowiązkowe – chcę jedzenia, chcę – nie. Ponadto wskazana na stronie cena wycieczek była również zaskakująca swoim demokratycznym charakterem. →
Jeśli inne biura podróży zaproponują bilet z trasy akordowej – Nigdy się nie zgadzaj! W dniu wyjazdu autobus spóźnił się o 3 godziny (tylko). Autobus stary, straszny, klimatyzacja nie działała, było duszno, nie było wystarczająco dużo miejsca, w dodatku czołgał się jak żółw (do Bułgarii jeździmy od ponad roku - jest coś do porównania z). →
Jeśli natkniesz się na „przewodnika” Natalię w Barcelonie, numer telefonu +34610464317, to mogę powiedzieć, że twoje wakacje będą zrujnowane. Odpoczywaliśmy z mężem w Barcelonie, w hotelu Auto Hogar od 22.07.2016-08.02.2016. Kupujemy wycieczkę w Teztour nie po raz pierwszy, ale podobno ostatni. →
Najgorszy organizator wycieczek, jaki kiedykolwiek spotkał. NIE ponosi odpowiedzialności za nic poza transferami do iz hotelu? →
Witam, chcę napisać recenzję biura podróży „Yasna Tour”. Kupiliśmy bilety na autobus Donieck-Symferopol (16.07) iz powrotem (01.08). Zacznę od dobrego, dotrzemy tam w porządku! Serdeczne podziękowania dla kierowcy lotu 8033 w dniach 16.07-17. 07! Dzięki niemu długo nie staliśmy w kolejce, ale dotarliśmy bardzo szybko i wsiedliśmy na najbliższy prom. →
głupcy na wszystkim.biedny przewodnik zbiera dla siebie za słuchawki za 0,5 euro.program nie spełnia tylko zainteresowania →