OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Zamówiłem w tej firmie „Megatur in Batumi” 16.07.2016, ale ze względu na niedziałanie punktu kontrolnego między Gruzją a Rosją, wycieczka ta została przełożona do nas z dnia 07.05.2016. od 07.07.16 i dołączył do grupy z touroperatora "Kote". Oto, co chcę napisać. W Internecie znalazłem następujące fakty dotyczące tych firm turystycznych: 1) „Kote” i „Ai Travel” znajdują się w Dnieprze; 2) dyrektor „Ai Travel” Nikita Plasov był dyrektorem „Kote” dwa lata temu; 3) Menedżerka „I Travel” Victoria Gerashchenko trzy lata temu była menedżerem „Kote”; 4) dyrektor „Kote” Vladimir Kotelev jest powiernikiem firmy transportowej „Busway”, od której firmy te wynajmują autobusy na swoje podróże. →
Latem tego roku miałem „szczęście”, że zostałem turystą „Accord Tour” do Włoch (przez Wiedeń i Budapeszt). Jeśli wszystko poszło dobrze: dobre i bardzo ciekawe wycieczki, całkiem wygodny autobus, piękne krajobrazy, malownicze miasta, ale było jedno wielkie ALE, które wymazało prawie wszystkie wrażenia z podróży – ciągłe uczucie głodu… Teraz wyjaśnię dlaczego. →
NIE POLECAM Pierwszy raz wybieramy się na wycieczkę i zdecydowaliśmy się na bezpośrednie wakacje - rejs morski. Zwracając się do firmy w „Chodźmy z nami” zaproponowano nam kilka opcji. Wybraliśmy najdroższe z oferowanych, przywieźliśmy pieniądze, zapłaciliśmy koszty, a potem wszystko poszło nie tak, jak byśmy chcieli. →
Nie pierwszy raz korzystam z usług firmy. Chłopaki pomagają nie tylko wybrać wycieczkę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom, ale także towarzyszą Ci po opłaceniu wycieczki, czyli określeniu godziny wyjazdu, przypominając w przeddzień wyjazdu o wykazie niezbędnych dokumentów jesteś już w wybranym przez siebie hotelu, ponownie zapytają „Jak się masz?”, co jest po ludzku przyjemne. →
Kupiłem wycieczkę do Polski w trzech miastach. Po pierwsze, kierownik, omawiając trasę przez telefon, cały czas pośpieszał rozmowę i nie odpowiadał zbyt krótko. Ciekawiło mnie, czym będziemy jeździć, więc dla mnie bardzo ważne było, jak wygodny jest autobus, czy klimatyzacja działała, czy podawano kawę i herbatę, odpowiedź brzmiała „Tak, autobus turystyczny, bardzo dobry ”. →
Odpoczywaliśmy w Czarnogórze, w Budvie, w Villa Simon od 11.08 do 22.08.2016. Wycieczkę wykupiono od JoinUp, ale gospodarzem był Pilon Travel. Zabawa zaczęła się na lotnisku, gdy ludzie nie mieli wystarczającej liczby miejsc w autobusie na zapłacony transfer, w wyniku czego inni pasażerowie zmuszeni byli wziąć swoje dzieci na ręce. →
Udaliśmy się na tę trasę po raz czwarty. Wszystko jest w porządku! →
Wyprodukował zaproszenie na krajową wizę pracowniczą do Polski. Pracownik (Rostisław) przekonywał, że nikt nie ma wobec nas żadnych oficjalnych roszczeń i tak dalej. Czyli zaproszenie było gotowe w 12 dni jak pojechałem do Polski, potem na granicy zostałem zatrzymany i śmiałem się gdziekolwiek jedziesz jak nie ma firmy ani adresu, nic takiego nie ma, zostało mi zwrócone zaproszenie jest nieważne. →
Gruzja - super, piękna przyroda, super widoki na góry! i dużo widziałem na wycieczkach. Hotele w Tbilisi, w Gudauri 3*, ale lepsze niż 5* hotele w Egipcie :) oczywiście lepiej zmienić hotel w Batumi, niech go dokończą, a potem wynająć pokoje... bo ludzie, którzy mieszkał w hostelu miał lepsze warunki i położenie hotelu niż nasz. →
Teraz na rynku jest pod dostatkiem i trudno jest wybrać godny. Poszukiwania biura podróży i wyjazd przyszły z całą powagą). Komunikował się z wieloma menedżerami z różnych firm. Wybór został zatrzymany na TimeToGo. Początkowo oferował doskonałe opcje w bardzo dobrej cenie. →