OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wybrałem "A-Star" na podstawie recenzji na Turpravda. Przez długi czas wątpiłem między tą firmą a „Robinsonem”, ale kiedy „Robinson” nie wykazywał zainteresowania mną jako klientem, ostatecznie zdecydowałem się na „A-Star”. Ogromne podziękowania dla menedżera Julii, która odpowiedziała na wszystkie pytania, wyjaśniła niezbędne informacje, dosłownie „wstrząsnęła” arkuszem informacyjnym od touroperatora. →
Maj 2017. Postanowiliśmy pojechać na tydzień do Egiptu na odpoczynek. Weszliśmy na stronę „Chodź z nami”. W sekcji last minute znaleźliśmy ofertę do Hurghady w Hawaii Le Jardin Aqua Park (ex.Festival Le Jardin) 5* za 15 000 hrywien dla dwojga. Zostawiliśmy prośbę na stronie internetowej i zadzwoniliśmy do menedżera Julii. →
Chcę zostawić recenzję o „pięknej” firmie Krugozor. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego biura podróży. Trasa „Dwie piękności wiosny” została wykupiona na 2 dni z wyjazdem 05.05.2017. A teraz do rzeczy: Odbyła się zorganizowana wycieczka do Sofijówki i Winnicy z firmy Kruzoroz. →
Dziewczyny są dobre, poleciły dobre miejsce na relaks? →
Chcę zostawić recenzję o „cudownej” firmie I-travel: zdecydowanie nie polecam korzystania z usług tego biura podróży, jeśli nie chcesz mieć zepsutych wakacji. Trasa „Georgian Express” została zakupiona na 8 dni z wyjazdem w dniu 28.04.2017. A teraz do rzeczy: Początek podróży to miasto Dniepr: odjazd zaplanowano na godzinę 12. →
za radą biura podróży →
Cześć! Wybrałem wycieczkę do ZEA w kijowskim oddziale Coraltravel na Teremkach, niedaleko mnie. Bardzo podobała mi się pani kierownik, cierpliwie traktowała mnie i moją przyjaciółkę, doradziła wygodną opcję wycieczki na wakacje sylwestrowe, kiedy wszyscy chcą ciepło spędzić zimę))) Zaproponowała kilka opcji relaksu nad brzegiem morza, ale doradziła Ajman saray resort 5*, obiecany orientalny smak i świetne zakupy. →
Facet zorganizował wycieczkę do Izraela, nalegał, żebyśmy przeszli przez Join Up, poleciał z nimi do Sharm, pochwalił biuro w centrum handlowym Olympic. Fajnie, że biuro jest czynne do 21:00, udało nam się wejść po pracy i wsiąść do managera dziewczyna Julia, sympatyczna) Od razu wybraliśmy Morze Martwe, zależało nam na relaksującym wypoczynku i hotelu, w którym spa i procedury medyczne są dobre . →
Biuro podróży zajmuje się oszustwami i oszustwami! Kierownictwo klubu - właścicielka Maria Golovakha i dyrektorka Victoria Lakizo nie tylko zachęca do oszustwa, ale także prowadzi! Roszczenia skierowane do Ciebie na Twojej stronie na Facebooku są usuwane, a użytkownicy są blokowani! https://www.facebook. →
Sama podróż była przyjemna, choć początek był bardzo niepokojący. Na granicy zostaliśmy zatrzymani za przemyt. Okazało się, że nasz autobus przewoził 3 torby lub 1250 paczek papierosów. Węgierska straż graniczna aresztowała autobus i nałożyła na nas grzywnę w wysokości ponad 8000 euro. →