OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Duża firma z infrastrukturą, lokalni pracownicy (w Egipcie) - oszukują i chcą

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Kupiłem bilet przez Makintur (Boryspil) - do pracowników bez uwag, zorientowany na super klienta. Odebraliśmy razem wycieczkę z wycieczki w załączniku. Nie było problemów z transferem, lotem, szybkością odprawy, chociaż spotkani turyści stwierdzili, że z powodu nieautoryzowanych zmian czasu czarterowego biura podróży ich urlop skrócił się z 7 do 5 dni (.



Doskonały hotel?

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Odpoczywaliśmy w hotelu od 27 kwietnia do 5 maja, cztery osoby, 2 osoby dorosłe, 2 dzieci w wieku 11 i 15 lat. Przyjechaliśmy o 10.00 rano, rozlokowaliśmy się szybko i już o 12.00 byliśmy w pokojach. I byli mile zaskoczeni, przywitano ich szampanem w hotelowym lobby, potem jeszcze lepiej, zamiast pokoi, które kupili w Kamelya K Club, dali 2 Beach Houses, lokalizacja świetna, domki przestronne, czyste.



Nie podano wszystkich informacji

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

1. Zwróciliśmy się do tej firmy turystycznej, ponieważ czas wyjazdu był dla nas odpowiedni. 2. Podali nam nieprawdziwe informacje, powiedzieli, że był kompletny remont, ale w rzeczywistości wszystko okazało się złe, remont był tylko na terenie.



Okropna organizacja i zdzierstwo

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Chcieli jechać do Gruzji od dłuższego czasu, a kiedy w końcu się zebrali, chcieli jak najlepiej zorganizować tę podróż. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług touroperatora Ai Travel „MEGA tour to Batumi”, pomyśleliśmy, że mówią, że zapłacimy za organizację wycieczki i zapewnią nam wszystko w najlepszy możliwy sposób.



Rzetelna firma z pozytywną reputacją

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Firmie doradzali przyjaciele, wspólna praca była przyjemna, bez ekscesów. Firma sprawdziła się z jak najlepszej strony. W przyszłości planując wakacje, Anex Tour będę uważał za jednego z pierwszych touroperatorów.



Nie radzę. Relacja z kupującym nie jest poważna!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Zacznijmy od tego, że 2 maja skontaktowałem się z biurem podróży, powiedziałem, że jestem zainteresowany, kazali mi komunikować się przez Viber, ok! Wszyscy wybrali online, zgodzili się, wyrzucili skany dokumentów, to wszystko zajęło kilka dni i… Kiedy 6 maja zadzwoniłem, że jemy z dokumentami, odpowiedzieli mi, że nie czekają na mnie i że wybrana przeze mnie wycieczka zniknął! Ale ponieważ czas nam się kończył, nadal kupowaliśmy od nich, już inny hotel i inne terminy, ale to był dopiero początek epopei! Tęskniliśmy za wszystkimi, dostaliśmy kontrakt w swoje ręce i spokojnie poszliśmy spakować walizki, ale potem….



Najgorszy touroperator Joinup!!!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Odpoczywaliśmy od 12.05 do 19.05 w Alanyi, May Garden Hotel. Sami wybraliśmy hotel, nie ma żadnych skarg na hotel i usługi świadczone przez hotel! Ale postawa touroperatora, czyli przewodników, pracowników touroperatora i sam stosunek do ich turystów - klientów - jest po prostu okropny!!!! Przede wszystkim jesteś uważany za portfel, a nie osobę!!! Wybraliśmy się na wycieczkę do Pomukkale - wycieczka miała trwać maksymalnie 15-17 godzin, dotyczy to drogi i samej wycieczki, do hotelu przywieziono nas po 22,5 godzinach, sama obecność na terenie historycznego miejsca trwało 2 godziny! Resztę czasu zabierano nas na zakupy, zmuszając do kupna, ubiegania się o kredyt, pożyczkę i TP, przywieźli nas do PIĘCIU sklepów, zamiast dać wystarczająco dużo czasu na wycieczkę !!! To jest jedna wycieczka.



Muszą być zamknięte. To jest strach.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Szukałem wycieczki, natknąłem się na tę stronę i nie mogłem przejść obok, aby nie "podziękować" "cudownej" firmie "Apollo Travel". Poza gościnną kawą i herbatą od kierowców nie mogę powiedzieć nic dobrego. Wręcz przeciwnie - tylko źle. 1. Niegrzeczny, niekompetentny, nieprzyjazny i wielu innych.



Dobra firma turystyczna, kochamy to!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Nasza znajomość z Zhayvir rozpoczęła się w 2010 roku. Pojechaliśmy z nimi do Turcji. Zawsze odpoczywałem tylko na „all inclusive”. W 2012 roku kierownik namówił nas do Czarnogóry. Jechaliśmy z obawą - nie ma pierwotnego "olinklyuziv". Byli zadowoleni. Budżetowy odpoczynek demokratyczny.



Nie polecam!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

1) "Przewodniczka" babcia ~55 lat, nie przyszła i nie potrafiła ułożyć 2 słów w przemówieniu i zorganizować turystów. Na przykład wysiadła z autobusu w Kachanivtsi i poprowadziła nas! do Kasi (de przed przemówieniem nie było biletów) i poszła po jej prawej stronie. Jak się okazało, z wyprawą nic się nie wydarzyło, bez zadbania o nią, tak że gdyby nie było dobrego przewodnika, musieliśmy lecieć w jak najkrótszym czasie! aż do cichej jodły, aż zadzwoni przewodnik.



694 695 696 697 698 699 700