OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Odpoczywaliśmy w Egipcie, Sharm el-Sheikh przez Anex Tour. Po przyjeździe umówiliśmy się na następny poranek z hotelowym przewodnikiem. Spotkanie odbyło się wczesnym rankiem w osobnym pomieszczeniu. Opowieść dotyczyła tylko wycieczek i tego, co należy z nich zabrać. Wyraźnie narzucono, pod presją psychologiczną, że zostało n miejsc i pilnie trzeba je zająć. →
dobra robota →
Rzadko piszę recenzje, ale tym razem musiałem. Drugi raz kupiłem wycieczkę do Egiptu z tego biura podróży i jak się okazało drugi raz nieudany. Po wykupieniu wycieczki do Egiptu dla moich rodziców i wysłaniu ich nad morze, dopiero na wakacjach okazało się, że lot powrotny nie był rano, jak rozmawialiśmy z kierownikiem, ale wieczorem. →
Zwróciliśmy się do tego biura podróży na podstawie opinii znajomych i nie przegraliśmy. Kierownik szybko wybrał dla nas dobre opcje, które pasowały do naszego budżetu i uwzględnił wszystkie nasze życzenia. Hotel Club Tuana Fethiye zachwycił nas różnorodnością dań, znakomitym wieczornym show i choć wejście do morza było od strony mola, to było bardzo wygodnie, byliśmy z rodzicami i ten moment jest dla nas bardzo ważny, więc podziękowania dla menadżerki Lili za profesjonalizm, dzięki któremu dostaliśmy doskonały wypoczynek )))). →
Po raz pierwszy odwiedziliśmy Egipt z rodziną i ogólnie rzecz biorąc, w zimnych porach roku po raz pierwszy polecieliśmy na plażę)) W naszym odeskim oddziale CORAL TRAVEL wszyscy zamówili, złapano bardzo uważnego kierownika. W Hurghadzie właśnie zdali sobie sprawę, że naprawdę jesteśmy na wakacjach))) Nasz hotel znajduje się na wybrzeżu Morza Czerwonego, jest uroczy, a obsługa jest dobra, dla zainteresowanych nazywa się Stella Makadi Beach. →
Posiadanie biura w mieście Cena wycieczki Serwis i wsparcie →
Chcę zostawić recenzję o przewodniku z wycieczki Anex, nazywam się Imed Said, który spotkał się z nami w hotelach i umówił się na 8 rano! Poważnie???...8 rano???Nie ważne o której godzinie przyjechałeś o 12 rano czy o 3 nad ranem o 8 powinien być na spotkaniu! No dobra, obezwładniliśmy się, wstaliśmy i potem zaczyna się gdzie iść, z kim nie jechać, jestem najfajniejszy ze wszystkich złych, a ile masz pieniędzy i gdzie je odłożyć, lepiej rozważy twoje finanse niż jakikolwiek audytor! Zachowanie „byk”, wybacz mój francuski, nie chcę zaczynać wakacji od negatywnych emocji, ale to zachowanie tej osoby je powoduje. →
Bardzo dobre biuro podróży. Polecieli z nimi do wielu krajów. Nie ma żadnych skarg. Zawsze pomogą w wyborze wycieczki, hotelu. Wszystko jest bardzo szybkie, wysokiej jakości. Wcześniej chodziliśmy po odbiór dokumentów (vouchery, bilety), ale teraz wszystko można dostać na e-mail, wydrukować samemu i tyle. →
Wszystkim Wam życzymy!!!Kiedy dwóch budżetowych emerytów w środku zimy naprawdę zapragnęło ogrzać kości na ciepłym piasku egzotycznego Morza Czerwonego w Egipcie, poszliśmy utartą ścieżką i ponownie zwróciliśmy się do agencji MORE (Kijów , ul. wszystkim podobały nam się piramidy i SAFARI !!!. →
Bardzo się cieszę, że poznałam Biuro Podróży #Merezha Sverus!! Dziewczyny są tak profesjonalne w swojej dziedzinie, że organizują wakacje na URAA !! z uwzględnieniem wszystkich szczegółów i życzeń klientów. Specjalne podziękowania dla @Heleny Demyanenko, która przedstawiła nas od początku do końca naszych wakacji))))) Komunikacja jest bardzo przyjemna, dyskretna, nie forsują odpowiedzi, doradzają hotelom, które zostały przez nich bezpośrednio przetestowane siebie lub swoich klientów. →