OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Od razu szczerze powiedzieli mi, gdzie są moje słabości, gdzie jest ryzyko, poprosili, żebym je przemyślał i ocenił, bez tego „mamy gwarancję otwarcia dla ciebie wizy, mamy znajomych w ambasadzie” (tak oni powiedział mi śpiewnym głosem w dwóch innych firmach). Tutaj wszystko było tak jasno przygotowane – zarówno dokumenty, jak i ja na wywiad, że wcale się nie bałem. →
Wszystko było świetne. Za dużo plusów do opisania! Polecam. Z minusów - długo czekaliśmy na transfer na lotnisko, zamarliśmy. →
Dziękujemy biuru podróży "Anex Tour" i osobiście Veronice za znakomitą organizację naszego urlopu w Egipcie. Od dawna marzyliśmy o pociągu do Marsa Alam. Jednak zatrzymała nas potrzeba długiej podróży z Hurghady. Veronica znalazła dla nas świetną opcję z bezpośrednim lotem do Marsa Alam. →
Podróżuję od dawna i za każdym razem, gdy zmieniałem biura podróży, dawno opuszczałem wielkie firmy monopolistów, bo nie czuję się tam wyjątkowym klientem, po prostu mają taśmociąg turystów. Znalazłem biuro podróży Deniz i byłem mile zaskoczony cenami i obsługą. →
Wszystko całkiem nieźle, jedyne narzekania na wycieczki - sprzedać prawie 2 razy drożej!!!! ... Ale to jest temat przewodni wszystkich touroperatorów. →
Sam nie lubię pisać recenzji, ale w tym przypadku nie mogę trzymać się z daleka. Pojechaliśmy do Pragi w listopadzie, dokumenty zostały przetworzone przez Alijewów podczas wycieczki. Załóż firmę online. Ponieważ firma znajduje się w pobliżu stacji metra Lybidska, postanowiłem tam pojechać i na miejscu poznać warunki. →
Świetna firma turystyczna!!!!!!!!!!!!! Słuchali, pomogli dokonać właściwego wyboru, zrobili zniżkę. →
Cena była rozsądna, loty i wycieczki były dobrze zorganizowane. Ale przedstawiciel w hotelu za bardzo upiększył, wiele obiecywał i nie dopełnił wszystkiego. Zainteresowanie nami zniknęło, gdy tylko zapłaciliśmy za dwie drogie wycieczki. Wiza zamiast 25 dolarów - 30. Nie zawsze w miejscu pracy. →
Nie polecam aplikowania. Sprzedałem wycieczkę za około 300 y więcej, jak się okazało. Do okropnego hotelu. Chociaż sama powiedziała, że odpoczywała tam dwa razy… Najprawdopodobniej można było po prostu dorzucić więcej za cenę. Jesteśmy rozczarowani. Nie kontaktuj się z tym menedżerem. →
Zawsze kupuję od nich. Bardzo lubię towarzystwo, zawsze słuchają życzeń, doradzą dobry hotel, uwzględniając wszystkie życzenia. Specjalne podziękowania dla Iriny Lomaki, która jest zawsze w kontakcie i gotowa pomóc w każdej sytuacji. Powodzenia, pomyślności i więcej zadowolonych turystów!. →