OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

normalna firma

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Sprzedali mi to, co powiedzieli w ogłoszeniu, bez niuansów.Nie mam żadnych skarg,dzięki.Jedyną rzeczą jest to, że dziewczyny sprzedają wycieczki jak ziemniaki, ale mogą pracować z klientami bardziej szczegółowo i udzielać informacji do maksimum, ponieważ turysta produkty nie są tanie.



Zepsute wakacje

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Znalazłeś wycieczkę w TPG? podobała Ci się cena? Nie spiesz się z zakupami, nie ryzykuj zepsucia długo wyczekiwanych wakacji. Nie powtarzaj naszych błędów!, nie kupuj negatywnych emocji od TPG! W końcu czekałeś tak długo i marzyłeś o niezapomnianych wakacjach...!) Zapytaj dlaczego?" Strona oferuje kuszące wycieczki po obniżonej cenie.



Przyjemna współpraca z profesjonalistami

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Z Golden Travel współpracujemy od ponad roku. Chcę zauważyć, że zawsze otrzymuję pełne informacje o hotelu, wycieczce, kraju. Przed Nowym Rokiem wykupiliśmy wycieczkę do Egiptu. Menedżerka Julia doradzała hotelowi Old Vic Sharm, szczegółowo opowiedziała o jego funkcjach. Oczywiście przed wyjazdem musieliśmy się martwić, ponieważ wyjazd i przyjazd uległy zmianie.



Najlepszy stosunek jakości do ceny

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

W tym roku odwiedziłam z „Tango Travel” Norwegię na trasie „Stars of the North: Ryga and the Norwegian Fjords”, chcę podzielić się wrażeniami z wyjazdu. Wycieczka trwała 7 dni, wyjechałem ze Lwowa w ramach zorganizowanej grupy: zwiedziliśmy Rygę, przepłynęliśmy Bałtyk promem wycieczkowym, dopłynęliśmy do Sztokholmu, a następnie dopłynęliśmy do Norwegii.



Piękne, porządne biuro podróży, z którego podróżuję od 3 lat i nie zmienię się na kolejne!!

podróżował  10 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Jestem bardzo wdzięczny za los, który przywiódł mnie z Fortuna Tour, podróżujemy z rodziną, sam wybieram, gdzie chcę, a we wszystkim innym pomaga dobry Doradca. syn Byli wielokrotnie w Egipcie, Turcji, Bułgarii, jeździli na wycieczki po Ukrainie. Generalnie jest to kwestia pozbawionego skrupułów przewoźnika, który niestety nie doszedł do przyzwoitości.



Gorzej niż kiedykolwiek

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Nigdy nie spotkałem gorszego touroperatora, samolot był opóźniony, na lotnisku przy kupnie wizy hodują się na 27 zamiast na 25. Przewodnicy hotelowi przysięgają na Allaha, że ​​dopiero teraz mają wszystko realne i tańsze. Jeśli nie pójdziesz, grożą Ci problemami na lotnisku po powrocie lub problemami, gdy opuścisz teren hotelu.



Doskonałe biuro podróży

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Z usług Venera-Tour korzystam już 5 rok. Świetny zespół, profesjonalny i uprzejmy. W przyszłości będę nadal korzystać z ich usług.



Wycieczka lotnicza do Laponii z Tango Travel

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

poleciał na wycieczkę noworoczną z touroperatorem Tango Travel do Finlandii (trasa: Laponia - Święty Mikołaj tu mieszka! lub "Santa is Here!"). Z wyjazdu pozostały tylko pozytywne emocje, a zwłaszcza z dnia w zoo w mieście Ranua, gdzie była okazja do przejażdżek na psach husky i jeleniach (oczywiście powolne! ale dzieciom się to podoba).



Świetna agencja

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękujemy za profesjonalną pracę i miłe upominki! Skontaktujemy się ponownie Nasze dzieci również podróżują z tą agencją



Firma jest dobra, przyjaźnimy się z nią od dawna. nigdy nie zawiodła.

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Firma traktuje każdego turystę indywidualnie z szacunkiem. Współpracujemy z nią od kilku lat i nadal będziemy to robić. Zalecana



623 624 625 626 627 628 629