OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Dobre biuro podróży. Polecam do współpracy

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Wybrałam tę agencję ze względu na dogodną lokalizację - 5 min. z obszaru poczty metra. Miałam spontaniczne wakacje, więc wybór hotelu i przygotowanie całej paczki dokumentów zajęło mi rekordowo krótki czas. A po 2 dniach byłem już na morzu. Święto zakończyło się sukcesem, dzięki profesjonalizmowi menedżerów.



Rzetelna firma z profesjonalnymi pracownikami

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Decyzja o wyruszeniu w trasę została podjęta spontanicznie, po tym, jak przypadkowo natknęliśmy się na stronę Wind Rose TF. Strona jest bardzo wygodna, pozwala przeprowadzić wyszukiwanie, wybrać wycieczkę i hotel. Zobaczyli wycieczkę, która im się podobała i wysłali aplikację.



Pilnie zmień przewodnik po hotelach i horror zmiany harmonogramu wyjazdów

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Cytuję z recenzji wrażenia na przewodniku i locie: Osobno chcę napisać o przewodniku ANEX-Tour Muhamed. Nie dotyczy to hotelu, raczej informacji dla turystów. Agresywny cham. Jeśli nie bierzesz od niego wycieczek (przyjechaliśmy nad morze na 5 dni, wycieczki nie działają dla nas) - jest niegrzeczny i grozi.



Biuro podróży TUI - oszuści!!!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Biuro podróży TUI - oszuści!!! Płacz prosto z serca !!! Jeśli ktoś skontaktował się z biurem podróży TUI w KOMOD lub ALADIN, PILNIE SPRAWDŹ SWOJE WYCIECZKI. Pracuje tam oszustka Kasyanova Oksana Vladimirovna. Teraz nie kontaktuje się, ukrywa się i nie zwraca pieniędzy. Przeczytaj wszystko do końca i WYŚLIJ WSZYSTKIM!!! 2 listopada Kasyanova A.



Bardzo źle (niegrzeczność, nieprofesjonalizm i całkowita nieadekwatność)!!!

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

CORAL TRAVEL PUSHKINSKAYA, Moskwa, ul. Twerska. 18, budynek 1, tel. 8 (495) 2303088, kierownik Aleksandra. Mały problem (kontakt z liniami lotniczymi w sprawie biletów powrotnych) przerodził się w cyrk z końmi z udziałem menadżerki Aleksandry. Pomogli ich kontrahenci z Natalie Tours (choć wcale nie byli zobowiązani) - Tatyana Morozova i Sergey Krylov (dzięki im), inaczej musiałbym po odpoczynku wracać do Moskwy na własny koszt, a już zakupione bilety by zniknął.



Dobre biuro podróży

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wszystko jest w porządku, nie było problemów ze strony organizatora wycieczek. Jedyną niewygodną rzeczą jest lot. Zameldowaliśmy się w hotelu o 20:00 i wymeldowaliśmy się o 5:00, tracąc w ten sposób 2 pełne dni pobytu w hotelu, z 7 tylko 5 odpoczywało.



Kierownik Ludmiła nie jest kompetentna!

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Wybraliśmy tę firmę, ponieważ jest wygodna, blisko domu. Kupiliśmy dwa vouchery, jeden się palił, a z tym płonącym voucherem okazało się, że to kompletny bałagan! Kierownik Ludmiła pomylił wszystkie daty, nie wydrukował kuponu na lot! Musieliśmy negocjować na miejscu w hotelu o przedłużenie pobytu i dopłacać, nie było transferu z hotelu na lotnisko !!! Oczywiście nawet nas przed tym nie ostrzegła! Zepsuło to nasze wakacje! Wywarło to bardzo negatywne wrażenie na firmie i jej pracownikach! Nie będziemy ponownie korzystać z ich usług!.



Brak komentarzy do pracy biura podróży, ale w hotelu nie było łazienki, tylko prysznic

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Witam. Chcę opowiedzieć o Rixos Seagate Sharm w Egipcie. Polecieliśmy z polecenia znajomego menedżera z CoralTravel. Personel hotelu jest dobrze wyszkolony i uprzejmy, poczujesz to już po wejściu do hotelu. Nasze rzeczy zostały natychmiast odebrane, zabrano nas do odprawy (wszystko było bardzo szybkie i wygodne) i zabrano samochodami do budynku, w którym znajdował się nasz pokój.



Polecam wszystkim, świetna firma turystyczna

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

To nie pierwszy raz podróżujemy z tej firmy, zdecydowaliśmy się polecieć do Egiptu z grupą 5 osób, byliśmy tam już 4 razy, więc mamy z czym porównać, wybrali dla nas wycieczkę, zasugerowali wspaniały hotel, Royal Grand Sharm, opowiedział o wszystkich szczegółach, zarezerwowałem



Horror jest wszystkim

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Okropne nie polecam 100 razy!!! A teraz wszystko jest w porządku. Wczoraj zostawiłam na stronie prośbę o wycieczkę, dziś skontaktowała się ze mną Stetsyuk Victoria (02.05.2018), wrzuciłam hotel do kota przez viber. Chcę moje dokumenty do rejestracji. I powiedziała mi, 12:17, że Rossita na mnie czeka.



618 619 620 621 622 623 624