OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Nie po raz pierwszy korzystamy z usług biura podróży ARRIVA. Chcemy wyrazić naszą wdzięczność za dobre ceny wycieczek, zawsze wybierają najlepszą cenę i czas wyjazdu, aby nie tracić dni na wakacjach. Bardzo wygodne jest to, że wycieczkę można opłacić przelewem bankowym i otrzymać paczkę dokumentów na e-mail, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. →
Dziękuję za wspaniały pobyt w Budapeszcie. Specjalne podziękowania za rekomendacje dotyczące wycieczek i akompaniamentu. Bardzo mi się wszystko podobało. →
Zdecydowanie nie polecam. Kupiliśmy 2 bilety. Priorytetem była trasa Disneyland, podana zarówno w nazwie wycieczki, jak i w programie!!!! Wyjaśnili, czy na pewno. Odpowiedzieli tak. za mało dla Disneylandu. Anulowano. Wyobraź sobie reakcję biednego dziecka! Opisałam jej oburzenie w ankiecie. Brak reakcji. W tej firmie nie ma zwrotu pieniędzy. →
Osobiste podziękowania dla Olgi Kozyrevej i jej koleżanki Iriny za profesjonalizm, responsywność, cierpliwość wobec kaprysów klientów i zrozumienie ich problemów (mieliśmy problem z paszportami biometrycznymi). Byliśmy bardzo zadowoleni z wycieczki autobusowej, którą dla nas zorganizowali („Six Great Moments”). →
1. Kompletna wycieczka z pięcioma noclegami w hotelach plus śniadanie, transfery (2300 km) i wycieczki krajoznawcze w czterech głównych krajach (Austria, Polska, Vergria i Czechy), a to tylko 180 euro za osobę! Weź przynajmniej zakwaterowanie w hotelu, jeśli wziąć je osobno, to jest to 50 euro za noc, a tutaj 50*5 nocy wyszłoby już 250 euro. →
Ogromne podziękowania dla firmy Aleksandra za pomoc w realizacji mojego od dawna marzenia o wyjeździe do Izraela. Mam wiele lat, a na rocznicę dzieci wybrały się na wycieczkę do Izraela. Leciałem sam, bardzo przestraszony i zmartwiony, ale dzięki wam dziewczyny się udało. Moja rodzina od razu powiedziała mi, że wyjadę tylko z Aleksandry, bo jestem sam, a oni mają najlepszą reputację w mieście. →
Dziękujemy za pracę firmy Kent tour !!! Zarezerwowałem miejsce w minibusie To Krivoy Rog na piątek 16.02.18. Trzeba było dostać się do miejsca lądowania - stacji kolejowej. ALE nie brałem pod uwagę dnia tygodnia i zapomniałem o korkach w Kijowie w godzinach szczytu. Te korki w Kijowie są po prostu zadolbali !!! Załamanie następuje zwłaszcza pod koniec tygodnia pracy. →
Wybraliśmy się z firmą na jednodniową wycieczkę „Maslenica w Perejasławiu”! Powiedzieć, że mi się podobało, to nic do powiedzenia! Wszystko super: autobus, przewodnik, przewodnik, spacery! Bardzo miła obsługa w biurze również zadowolona. Ogromnym plusem firmy jest stosunek ceny do jakości - za niewielkie pieniądze mamy emocje na nadchodzący rok! Bardzo zainteresowała mnie wycieczka do Czarnobyla i wakacje nad morzem w Skadovsk. →
Wyjazd na narty do Bukowela, potem punkt po punkcie. Plusy: + dość niska cena za wycieczkę + podróżuj pociągiem, a nie autobusem + dobry autobus towarzyszący + czysty schludny dom Minusy: - Mieli iść w przedziale, ale w końcu weszli na zarezerwowane miejsce. Wszystko byłoby dobrze, ale na trasie była bardzo hałaśliwa firma, która grała w krokodyle i krzyczała na cały samochód, po godzinie 11 w nocy, nie mogąc tego znieść, poszła zrobić im uwagę i najciekawsze jest to, że nasz escort również z nimi grał) - Towarzyszący Bogdanowi, pozornie miły młody człowiek, ale wydawało nam się, że albo brakowało mu doświadczenia, albo trochę mu nas nie zależało. →
Wybraliśmy się na wycieczkę autobusową w Bansko. Trasa pokazana na stronie internetowej nie jest zgodna z rzeczywistą. Oprócz miast wskazanych na stronie, zygzakami przejechali też przez Konstancję, Słobodzię (mogę się mylić, nie pamiętam dokładnej nazwy miejscowości) i Warnę. →