OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wysłałem żonę i córkę (trzy lata) na odpoczynek do Turcji. Ale dzielny touroperator TPG, zamiast hotelu, za który zapłaciłem, osiedlił moją rodzinę w żmii o nazwie Kervansaray Bodrum 5*. W skrócie trochę o hotelu, w którym organizator wycieczki powiedział mi, że to 5 gwiazdek! Tutaj nie może być mowy o żadnej usłudze! Co to za 5*, w której wokół hotelu leżą niedopałki papierosów, nikt ich nie sprząta. →
dobra firma W listopadzie pojechałam z mężem do Czarnobyla, to była jego inicjatywa, od dawna chciałam tam pojechać) Byłem bardzo zadowolony z wyjazdu, choć byłem sceptyczny. Dziewczyny w biurze wszystko szczegółowo opowiedziały, doradziły, co zabrać, w skrócie uspokoiły) Plusy: wygodny minibus, dobry przewodnik, obsługa administracyjna przed i w trakcie podróży, dobra cena. →
W zeszłym roku korzystaliśmy z usług tej firmy i polegaliśmy na tej samej usłudze, ale od początku nie wyszło. Operator obiecał zakwaterować firmę w jednym hotelu w różnych pokojach i to był warunek definiujący kontrakt, ale ostatniego dnia stanęliśmy przed faktem, że nie zadziała w żadnych okolicznościach, bez żadnego wyjaśnienia. →
zależało nam na szybkim znalezieniu niedrogiej wycieczki nad morze. udaliśmy się do biura podróży niedaleko nas na Chornovil, bo mają na oknach bardzo fajne reklamy do Europy za 46 i 39E. Gabinet jest mały, dyplomy wiszą. Stoliki są nieco niewygodne dla kupujących, aby zobaczyć zdjęcia hoteli musieli przekręcić monitor. →
Poszedłem na prezentację agenta. Nie było w Egipcie, postanowiłem wykupić wycieczkę. Agent wybrał dla mnie pakiet i udekorował go: wczesny lot, wręczył kartki egipskiej straży granicznej, zorganizował taksówkę i polecił program wycieczek. Czy jestem zadowolony? Punkty: 1. Uniknął 9-godzinnego opóźnienia lotu, wygrał dzień odpoczynku - mistyk. →
Odpoczywaliśmy w GOA przez 10 dni. Firma Aleksandra poradziła nam, abyśmy poszli do Casa De Cris, 3. Na początku czytaliśmy recenzje o Indiach i byliśmy przerażeni. Zaczęliśmy odwiedzać agencje. Cóż mogę ci powiedzieć, żółte usta siedzą. inny niż hotel nie może nic powiedzieć. →
Odebrał trasę promocyjną. Od razu ostrzegła mnie o każdym szczególe. Wypełnione dokumenty szybko i dokładnie. Dziękuję Victorii za jej pracę. Polecam innym podróżnikom. →
Działają dobrze, są uważne i poprawne. Oczywiście oferowane przez nich wycieczki, które są już, powiedzmy, w Turcji, na terenie hotelu, są drogie!! Zawyżone. →
Wzięliśmy bilety lotnicze do Warszawy iz powrotem, wszystko komplikowało to, że mieliśmy już bilety i trzeba było je przebukować na inne terminy i najlepiej bez dodatkowych kosztów. Kupiliśmy je w Internecie, ale odmówili nam zmiany rezerwacji i nie chcieli wracać - odpowiedzieli, że taryfa nie została podana. →
Znalazłem biuro podróży w Internecie. Prawie cała korespondencja była prowadzona przez Viber z menedżerem Lyuba, zarezerwowaliśmy wycieczkę z 2-dniowym wyprzedzeniem. Organizatorem wycieczki był Accord Tour, naprawdę podobała nam się wycieczka. Jesteśmy bardzo wdzięczni Accord i Jack'owi podróżującym za ich pracę, skontaktujemy się z Tobą. →