OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
ukradli dzień po przyjeździe, zmieniając datę wyjazdu z rana na wieczór, ukradli dzień po wyjeździe, wyjazd zamiast wieczoru - wcześnie rano. To znaczy ukradli czas płatnego wypoczynku, noclegu, wyżywienia. Najprawdopodobniej oszczędzając w ten sposób pieniądze we wzajemnych rozliczeniach z hotelem. →
Zwróciłem się do biura podróży Tour de Lviv z polecenia znajomych i nie żałowałem. Byliśmy zainteresowani wakacjami w Turcji. Kierownik tego biura podróży był dla nas uważny i brał pod uwagę wszystkie nasze życzenia. →
Wybraliśmy wycieczkę do Turcji na wakacje z dziećmi, doradziliśmy Mukarnas Spa Resort 5*, byliśmy absolutnie zadowoleni z hotelu i obsługi od początku do końca wakacji!Dzieci były zachwycone zjeżdżalniami i animacją. Biuro podróży wybrało hotel o wysokiej jakości i w pełni opowiedział o wszystkich zaletach i wadach! Na pewno wrócimy!!!. →
Piękna Irina wybrała się na wycieczkę do wspaniałego hotelu. Z reszty jesteśmy zadowoleni, urodziny spędzone w Egipcie - marzenia się spełniają! →
W listopadzie została zakupiona wycieczka wycieczkowa, wycieczka została opłacona w całości w ciągu 2 dni, bilety kolejowe do Odessy zostały zakupione w określonym terminie. 10 dni wcześniej pojawia się komunikat, że wycieczka nie odbędzie się i proponuje zastąpienie wycieczki dodatkową opłatą lub wycieczki o 3-4 dni krótsze niż opłacone. →
Pod koniec marca odpoczywaliśmy w hotelu Siva Sharm. Byliśmy zadowoleni z touroperatora, chociaż czytaliśmy negatywne recenzje. Przewodniki hotelowe trochę się ładują. I tak wszystko poszło świetnie. Specjalne podziękowania dla przewodnika Ali, który wybrał się z nami na wycieczkę autobusową do Ras Mohammed. →
Niestety w tym roku udało mi się skontaktować z tą firmą w sprawie zakupu biletu autobusowego do Bułgarii. Rozmawiałem z Nadieżdą, która z powodu braku odpowiednich kompetencji powiedziała mi telefonicznie, że autobus odjeżdża z Privoz w Odessie. Powtarzałam jej kilka razy, że między pociągiem a autobusem mam tylko godzinę, będę z małym dzieckiem, więc to jest dla mnie bardzo ważne. →
Właśnie wróciłem z podróży do Gruzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu! Serdeczne podziękowania dla kierownika biura podróży za rekomendacje dotyczące wyboru wycieczki. Odebrałem bilet w cenie, która nam odpowiadała. Przed wyjazdem udzielali porad dotyczących odprawy celnej. →
Kierownik szybko odebrał wycieczkę do Egiptu i wziął pod uwagę wszystkie życzenia dotyczące hotelu i reszty. Podczas wycieczki zapytali, jak się usadowiliśmy i czy wszystko w porządku, zadzwonili do nas po powrocie. Dobre biuro podróży z rozsądnymi cenami i obsługą na wysokim poziomie. →
Poznaliśmy tego touroperatora, gdy szukaliśmy niedrogich wakacji na morzu. A najlepsze jest to, że nie wybrali się na banalną wycieczkę do Egiptu czy Turcji. Zaproponowano nam wyjazd do Hiszpanii za śmieszne pieniądze. Wszystkie pytania pojawiające się podczas wakacji, touroperator rozwiązywał błyskawicznie, pozostawiając nam tylko przyjemne chwile i nie zmuszając nas do marnowania czasu na nieprzyjemne niuanse. →