OCENA FIRM PODRÓŻY5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY
|
FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE
|
Dobre biuro podróży |
|
| Ocena biura podróży: |
|
“ Dziękujemy, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu. Podziękowania dla kierowników firmy za udane wakacje w Egipcie.. Byliśmy na Regency plaza 5*w Sharm.Gdy wybraliśmy wycieczkę, byliśmy w wielu agencjach, ale pojechaliśmy do „Alexandra” i tam mieszkaliśmy. o hotelach, po trzecie, widać, że wszędzie jeżdżą i opowiadają, co sami widzieli. →
Dobre biuro podróży |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Nagle zamawiam w tej agencji wycieczkę po morzu. Bardzo podoba mi się praca dziewczyn. Dobrze znają bazę hotelową i bez problemu potrafią wybrać hotel. Opowiedzą o wszystkich zaletach i wadach hotelu. Dokumenty wysyłane są na czas. Wszystko jest jasne i delikatne. →
O czym marzysz? czy masz wiele życzeń? |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Jeśli wybierasz wakacje, jeśli masz wątpliwości... Więc skontaktuj się tutaj!!!) DZIĘKUJĘ, prosty, człowieku, pięknej dziewczynie Ladzie za troskliwą postawę i nasze cudowne wakacje) Wielokrotnie zwracaliśmy się do nas i jak zawsze mile się cieszymy, spełniając wszystkie nasze zachcianki i pragnienia. →
podstępny |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Pracownicy nie ostrzegają przed sztuczkami, które organizuje biuro podróży: 1. Po przyjeździe będziesz czekać w autobusie przez godzinę lub dłużej, aż przyjedzie ostatni pasażer. Wtedy będzie więcej transportu do hoteli. W ten sposób ukradniesz 2 - 3 godziny 2. Po przybyciu do hotelu oddają najgorszy pokój (pod względem widoku z okna, czystości pokoju i sprawności sprzętu, m. →
doskonałe biuro podróży - dogodnie zlokalizowane w starym centrum na Drodze Połtawskiej |
|
| Ocena biura podróży: |
|
udał się z nimi do Egiptu. To już nasza trzecia podróż z nimi. Znalezione na Instagramie. Podobała mi się też opowieść o hotelach i ich zaletach oraz o tym, że płacą przez terminal. Wszystko jest udokumentowane. A opcja, którą nam polecono, była bardzo przyjemna. No i normalna cena, byliśmy zadowoleni. →
Pracuj normalnie |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Wybraliśmy losowo i nie żałowaliśmy →
firma jest dobra, klienci szanowani, mówią prawdę bez upiększeń |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Od wielu lat pracujemy z dziećmi. Nigdy nie zawiodła. Wszystko jest wysokiej jakości i na czas. jeśli pojawią się jakieś problemy, nie odchodzą bez wsparcia. Zalecana →
Bardzo dobra firma i kierowca Alexander |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Przewoźnikowi temu doradził znajomy, który podróżuje z nimi do Kijowa. Odebrany z lotniska Boryspol. Przybył na czas, dobrze zorganizowany i przejrzysty. Dziękuję za czekanie na mnie 10 minut, bo mój samolot się spóźnił i jak się okazało w moim samolocie były jeszcze 3 osoby z mojego minibusa. →
Jeśli biuro podróży nie zmieni przewoźnika, straci wielu klientów. |
|
| Ocena biura podróży: |
|
po prostu obrzydliwe nastawienie i wykonanie zaplanowanej i faktycznie wykonanej godziny wyjazdu →
Nie polecę znowu z Anexem. |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Anex zamienił się w śmieci. Trzy razy przekładałem lot. Zamiast odejść o 17:30, wyjechali o 9:30. Lot był opóźniony o prawie 10 godzin. Nie polecę ponownie z tą firmą. →