Pytania o Ras Al KhaimahMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ras Al Khaimah
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, czy trzeba wziąć uroczystą kolację na nowy rok, czy nasze biuro podróży nas zobowiązuje?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
na Dominikanie wyróżniały się bransoletkami, ale tutaj nie możemy dostać touroperatora, ona nie wie
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jakie napoje alkoholowe są objęte all inclusive? Brak szczegółowych informacji. I ogólnie, jakie napoje są dostępne w ciągu dnia i gdzie?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
a czy można pić wodę z kranu?do Dubaju przyjeżdżamy o 19:00, mam nadzieję, że będziemy w hotelu o 21:00, wzięliśmy tylko śniadanie, doradzamy gdzie wieczorem pójść na kolację i czy mogę popływać? dzięki! lecimy pierwszy raz)))
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
młoda dama jeździ Przeczytaj w całości na: http://www.turpravda.ua/ask.php
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Czy ktoś wie, czy są autobusy z Dubaju do Fujairah? Jeśli tak, powiedz mi, na którym przystanku i jak się tam dostać. I tak, cena biletu też, kto może wiedzieć. i dalej: Piszę pytanie do tych, którzy jeździli metrem w Dubaju i mogą mi powiedzieć. Chcę dostać się do Dubaju autobusem z hotelu Acacia (Ras Al Khaimah) Przyjadę (jak mi wyjaśnili na Union Station), a stamtąd już tylko do metra. Zgodnie z radą chcę najpierw pojechać do Dubai Marina, a następnie pojechać do Dubai Mall. A pytanie brzmi, czy metro też jeździ w jedną stronę, czy z powrotem? Tyle, że Dubai Marina jest dalej niż centrum handlowe Dubai Mall. i okazuje się, że trzeba wracać, a w metrze pojawiło się pytanie, czy to możliwe? A jednak, kto wie z przystanku Union Station, czy autobusy wracają do miasta Ras Al Khaimah? kto wie, proszę o odpowiedź!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ile kosztuje taksówka z ras al khaimah do Dubaju i do Szardży?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pobliżu są płatne plaże?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, jaka jest woda pitna w hotelu? czy są chłodnice? Czy dostarczają wodę butelkowaną w pokoju za darmo? Jeśli nie, ile tam kosztuje?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wypij filiżankę kawy wcześnie rano, potem idź na plażę, a później przyjdź na śniadanie.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam pakiet śniadaniowy.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ile kosztuje obiad/kolacja (sałatka, zupa, sok) w lokalnej restauracji, czy są miejsca, w których można niedrogo zjeść?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jadę 12-go z facetem do as-Al Khaim..do BIN MAJID BEACH HOTEL 3*.Wszystkim, którzy byli tam wcześniej, podzielcie się wrażeniami!.Naprawdę potrzebuję informacji, aby z grubsza obliczyć ilość pieniądze dla 2 osób na normalny odpoczynek (kilka wycieczek, wyżywienie poza hotelem)
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby ktoś podzielił się informacjami!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi