Pytania o Two Seasons Hotel & Apartments Dubai 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
6 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o ZEA
W pobliżu głównego wejścia do hotelu znajduje się przepiękna fontanna oraz aleja z posągami koni arabskich.Czy można zrobić zdjęcie? mówią, że jest to zamknięty obszar i tylko goście hotelowi są wpuszczani.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, o której godzinie restauracja hotelowa jest otwarta na śniadanie i kolację (obiad)? Czytam recenzje o karcie żywności. Czy jest przeznaczony na określoną liczbę wizyt w restauracji, czy możesz określić własną? I czy możliwe jest korzystanie z tej karty dla dwóch osób, czy dla każdej wymagana jest osobna? Co będzie tańsze – wykupić wycieczkę ze śniadaniem i skorzystać z karty posiłków czy kupić na początek obiadokolację? Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ludzie mówią mi, że wieczorem do restauracji z muzyką na żywo i tańcami brzucha Schaub. Niedaleko od hotelu i nie za drogie!
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Hotel znajduje się przy stacji metra. Miasto internetowe. Jak samodzielnie dostać się do Meczetu Jumeirah i historycznego. muzeum /metro czy taksówka/, a także do Dubaju w Wenecji? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam. Chciałbym wiedzieć, czy w tym hotelu jest kaucja? Czy można odmówić wpłaty? czy metro jest w pobliżu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto wie ile kosztuje obiad lub kolacja w Hotelu Gloria? Ile kosztuje jedzenie w mieście? W fast foodach i ile - w restauracji? Ogólnie staram się obliczyć szacunkowy koszt jedzenia! W lutym wybieramy się z mężem na odpoczynek w hotelu Gloria.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
już