Pytania o Abu DabiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Abu Dabi
Szukasz informacji o Alwathba Fossil Dunes w Abu Zabi. Proszę, jeśli ktoś coś wie, chętnie udzielę wszelkich informacji. Wiem, że dojazd z Abu Dhabi zajmuje 40 minut - 1 godzina, że ​​transport tam nie jeździ, trzeba wziąć taksówkę lub wynająć samochód.
2 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel zapewnia bezpłatny transport do Dubaju?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Mój mąż i ja niedawno odpoczywaliśmy w Abu Dhabi, byłam zaskoczona, że ​​codziennie na obiad „dawali” surowe pestki dyni i nieobrane. Oczywiście używałem ich jak Rosjanin, to znaczy klikałem je. Ale zastanawiam się, w jakich potrawach używają ich Arabowie i dlaczego podaje się je nieobrane? Mój angielski jest prosty, więc nie odważyłem się wyjaśnić tej kwestii na miejscu.
9 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Szukamy firmy na wycieczkę do Abu Dhabi (jesteśmy w 2 osoby), aby zaoszczędzić na płaceniu za taksówkę (celem jest odwiedzenie meczetu Zayeda czy cokolwiek to jest, upadającego domu i odwiedzenie parku Fefari) Kalkulacja za 4 w cenach z września 2013 r. OBLICZANIE OPŁACALNEJ PODRÓŻY z DUBAJU do ABU DHABI dla 4 OSÓB 56+14=70$ droga 4*7=28$ autobusem do Abu Dhabi + powrót autobusem 4*7=28$ = 56$ 7$ taksówka do meczetu + powrót na dworzec taksówek 7$ = 14$ BIAŁY MECZET SZEJKA ZAIDA (Biały Meczet, Biała Moskwa) - wstęp wolny, czas nieograniczony Jeśli pojedziesz do Ferrari World, gdzie odbywała się Formuła 1 (największy kryty park na świecie ) 16 + 16 = 32 USD taksówką w obie strony 61 USD (225 dirhamów) cena biletu wstępu dla 1 osoby. Cena ta obejmuje wszystkie przejażdżki po parku. 61*4=244$ RAZEM 70+32+244=346$ podzielone przez 4 to 86$ za wszystko z o
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy nastąpiły jakieś zmiany w pracy parku podczas świętego miesiąca Ramadan? Czy warto odwiedzić w tym okresie?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Gdzie jest smaczny i niedrogi posiłek w Abu Zabi w pobliżu centralnego nabrzeża?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Interesują Cię ceny?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
A potem przeczytałem w anglojęzycznych recenzjach, że nawet ochroniarze wyjęli wodę z dziecięcych plecaków…
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę o wyjaśnienie, gdzie w hotelu można postawić rower, bo zawsze zabieram go ze sobą na wakacje i jeżdżę nim codziennie średnio 50-70 km. W Egipcie wolno im było stawiać na balkonie, ale w tym hotelu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ile to kosztuje! dzięki!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, proszę, gdzie lepiej i taniej zjeść obiad i kolację, jeśli hotel ma tylko śniadanie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
co tam jest za darmo siłownia sauna czy co jeszcze napoje alkoholowe za darmo jakie wycieczki?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy łaźnia parowa i sauna są płatne czy nie? Jeśli jest opłata, ile to kosztuje?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź