Pytania o AlanyaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kurs NBP, jak rozumiem, to jedno, ale realny kurs jest zupełnie inny. Byłbym wdzięczny za radę w tej sprawie.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na przykład na Cyprze, na rynku (choć dużym), przed zapłaceniem w jakiej walucie była dana karta pytano nas, aby uniknąć podwójnej konwersji.
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Co lepiej zabrać do Turcji - dolary czy euro? jaka jest stawka w hotelu?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy można wypłacić pieniądze z karty bankowej gdzieś w hotelu Utopia, czy trzeba jechać do tej miejscowości?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Gdzie najlepiej wymienić dolary na liry? (Czy na miejscu jest kantor?) A z jakich krajów spotykają się turyści w hotelu? (O ile rozumiem, zdecydowana większość to Rosjanie, są też Ukraińcy)
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Moja rodzina jedzie do tego hotelu, nigdy wcześniej nie byli w Avsalar.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jaki jest najlepszy sposób na wzięcie pieniędzy gotówką lub kartą?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
proszę powiedz mi ile tureckich lir jest podane za jednego dolara? Czy lira turecka jest obowiązkowa w lokalnych sklepach, czy można ją kupić za dolary? Kto odpoczywał w tym hotelu, powiedz mi jaka jest różnica między pokojem klasy ekonomicznej a pokojem standardowym? Czego potrzebujesz, kiedy się wprowadzasz, jakie dokumenty? Jeśli ktoś zna dobre sklepy w okolicy hotelu, powiedz mi. Czy na miejscu są restauracje a la carte i czy są płatne, jaka rozrywka jest dostępna dla dziecka w wieku 12 lat? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje o tym hotelu, z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
powiedzieć
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
na Ukrainie lub w Turcji hrywna za dolara...
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Mam wizę Sbierbanku
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Możliwe niewypłacalność w USA 2 sierpnia
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Gdzie najlepiej wymienić dolary na liry? Zdecydowaliśmy, że wszędzie będziemy płacić tylko w lirach.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Co lepiej zabrać ze sobą euro lub dolary na zakupy w Alanyi?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak karta Sberbank visa electron (RUB) działa wszędzie? A jeśli musisz zasiać gotówkę, jaka jest prowizja? Jakie są najlepsze bankomaty do wypłaty?
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dolar spada. Mój mąż i ja pokłóciliśmy się o to, co wziąć?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
A jaki jest kurs liry tureckiej w stosunku do dolara i jak bardziej opłaca się wymienić ją na ruddle lub dolary?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
ya jivu v germanii i u nas euro, stoit li mne menyat na dolari, ja esli da dokąd?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
A w ogóle w Alanyi można znaleźć takie bankomaty? A jaka jest prowizja?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zainteresowani kursem w Alanyi jedziemy za półtora tygodnia. Jaki jest teraz kurs wymiany lira w stosunku do dolara i euro.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy są bankomaty Kasy Oszczędnościowej i Banku Moskiewskiego, czy łatwiej jest nosić gotówkę.
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi