Pytania o AlanyaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
Teraz planuję trasę wzdłuż wybrzeża, chciałbym uchwycić zarówno Alanyę, jak i Antalyę oraz coś po drodze.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pomóż mi zdecydować. Wyjazd planowany jest na drugą połowę października. Dwoje dorosłych. Czy sułtan jest naprawdę lepszy pod względem obsługi, jedzenia itp. i czy warto dopłacić ok. 100 USD za szykowną lokalizację tego hotelu? W jednej recenzji powiedzieli, że to naprawdę trojka. Zasugeruj coś.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 44 odpowiedź
Wiem, co oferuje hotel
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Plaża jest okropna?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Alanyi na miesiąc i 3 tygodnie później i nadal nie znalazłem zakwaterowania. Pomóż proszę, kto może. Gdzie wynająć niedrogie mieszkanie w Alanyi?
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dziś dowiedziałem się, że w Turcji są zamieszki. Kto jest teraz w Antalyi, proszę napisz, jaka jest sytuacja w miejscowościach wypoczynkowych. Wylatujemy za tydzień, jakoś zrobiło się głupio.
11 lat wstecz  •  24 abonent 47 odpowiedzi
Jakie rabaty oferuje Twój hotel w ciągu 10 dni, gdybyśmy odpoczywali w twoim hotelu 3 razy.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę pojechać na wakacje z dzieckiem do Turcji Alanya, dystrykt Tosmur Powiedz mi, jak możesz znaleźć mieszkanie bez pośredników Na 2 tygodnie Może 3 tygodnie na wiosnę Marzec Kwiecień ... dzięki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
powiedz mi na granicy.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Szukam towarzystwa do spędzenia czasu w hotelu Delfin Botanik. Mam 16 lat!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedzieć, kto kupił bilety do Antalyi z Kijowa. Wygrałem bilet na tydzień, muszę kupować i płacić tylko bilety, ale są z tym problemy. Biura podróży nie chcą uprzywilejowanego pasażera na swoim czarterze. Co robić?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Potrzebuję vouchera na zwiedzanie
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 41 odpowiedź
Wynajem mieszkania w Turcji wieś Mahmutlar 12 km od Alanyi kompleks My Marine Residence widoki na góry i morze Wjazd na teren kompleksu jest strzeżony Korty tenisowe, boisko do minigolfa - na terenie korzystanie z kompleksu jest bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz do życia, własna kuchnia, sejf. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju dziecięcego (2 łóżka), kuchni, 2 łazienek, Wi-Fi. Zaleta wynajmu długoterminowego. [email protected]
15 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
powiedz mi, że nie będzie problemów na granicy, jeśli pojedziesz bez biletu i czy można się osiedlić (zameldować się w hotelu) po przyjeździe do Turcji i czy nie będzie to tańsze niż kupno biletu na Ukrainie?
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi