Pytania o AlanyaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
Czy w maju można odpocząć w Turcji? Nie zimno? Jesteśmy na wakacjach do 25 maja. Kiedy i gdzie najlepiej jechać? Alanya? Gdzie jest cieplej? Mój mąż chce jechać do Turcji, a nie Egiptu. A jeśli od 15 do 25? Czy będzie tam ciepło? Czy ty umiesz pływać? Powiedziano mi, że w maju jest tam zimno i nie ma tam nic do roboty. Kto był w maju, podziel się wrażeniami i radą.
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pytanie do szanowanych ekspertów od Turcji, czy poza regionem Alanyi istnieje życie na plaży? wzdłuż wybrzeża na południe, a potem na wschód? teoretycznie jest cieplej a powietrze i woda?
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
(3-11 maja, Mukhmutlar)
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  18 subskrybenci 21 odpowiedź
Byłem w Egipcie w podobnym czasie, normalnie znoszę „suchy” upał. Ale nie mogę dobrze znieść „mokrego” upału, znam z sierpniowego Krymu (((( Sauna, kąpiel, gorąca kąpiel, z sercem nie od razu robi się dobrze. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 30 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, kto wie, jaka jest teraz pogoda w Konakli lub Alanyi. Za tydzień jedziemy. Czy można teraz pływać? A czy muszę zabrać ze sobą ciepłe ubrania? Z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jak się ubrać od 20 kwietnia do 1 maja z 6-letnim dzieckiem? Hotel 5 *, z małym terytorium. Czy umiesz pływać w basenach? w morzu?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Bardzo się martwię, czy woda w morzu będzie ciepła pod koniec września?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czytałem w recenzji, że na Plaży Kleopatry zawsze są fale - czy to prawda? Tych. nie nadaje się na wakacje z dzieckiem?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy ktoś ma jego zdjęcie?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
do hotelu wybieramy się w dniu 25.07.2014. Czytałem w recenzjach że klimatyzator pracuje od 15.00 do 5.00
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Patrzę na prognozę i jestem po prostu przerażona... deszcze, burze... 21-go jedziemy z dziećmi na wakacje, gdybyśmy sami się tak nie przejmowali, znaleźlibyśmy coś do roboty. I tak wybrałem hotel z aquaparkiem, basenami....a pogoda nie dopisała. Może Gismeteo się myli?:)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry, jedziemy na majowe wakacje w Utopia World 5*, może ktoś tam jest, powiedz mi, co jest nie tak z pogodą, jak tam woda?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć, proszę mi powiedzieć, jak daleko jest droga od plaży, czy przeszkadza w relaksie na plaży, czy z drogi na plaży jest hałas i dym, czy nie jest to zauważalne
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Alanyi w dniach 9-18 maja? Ile stopni powietrze, woda? Czy pada deszcz?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Są 2 tygodnie wakacji, czy warto jechać z dwójką dzieci (1,5 i 3) do Alanyi, czy będziemy mogli pływać, opalać się? czy może lepiej poczekać na otwarcie Egiptu? Kto jest teraz w Alanyi proszę pisać o pogodzie. Dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Okazuje się, że wakacje tylko w takim terminie. Wielu poleca ten hotel. Powiedz mi, czy warto? Czy w pokojach są czajniki elektryczne Tak iz góry dziękuję za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »