Pytania o BudvaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Budva
Dzień dobry! Jedziemy do Czarnogóry, przeczytaliśmy już wszystko od góry do dołu, ale chciałbym usłyszeć od tych, co zrobiło na mnie największe wrażenie obfitość proponowanych wycieczek! Plus, doradzić naprawdę dobre restauracje w Budvie, z dobrą lokalizacją, może na dachu lub po prostu z widokiem? Dzięki
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
A co warto odwiedzić, jeśli wybierasz się do Kotoru na własną rękę? I kolejne pytanie, jakie polecilibyście lokalne biura podróży, może planuję kolejną wycieczkę do kanionów.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do Budvy we wrześniu. Chcę zapytać wytrawnych miłośników Czarnogóry i tych, którzy niedawno przybyli z tego niesamowitego kraju - z których jeździli na wycieczki. Chcę Cię ostrzec - nie radzę brać samochodu i podróżować samemu. W tej chwili nie jest to realistyczne. A więc - od kogo brali wycieczki. A ile one są teraz. Liczę na zrozumienie i czekam na ciekawe i smaczne porady. Z góry dziękuję. Odpocznij w Budvie
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Do Czarnogóry lecimy 7 września, zatrzymaliśmy się w Budvie. Chcemy zobaczyć zabytki tego kraju na własną rękę, nie wydając dużych pieniędzy na wycieczki. Powiedz mi, gdzie możesz i jak to zrobić samemu i ile będzie to kosztować 2 osoby dorosłe. dziękuje za wszystko.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Przyjaciele, powiedzcie mi proszę, jak się sprawy mają z wyjazdem z Czarnogóry do Albanii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji w 2013 roku? Czy wymagane są wizy? Chcemy organizować wycieczki do tych krajów. Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przyjaciele. Którzy z Was byli ostatnio w Budvie, jakie wycieczki wybraliście, jak długo to zajęło (dzień, pół dnia, kilka godzin) i proszę o ustalenie kosztów. Co na podstawie doświadczenia polecacie, a co nie. Dzięki! p.s. Być może wybrałeś się na wycieczki od lokalnych firm, będę wdzięczny za rekomendacje.
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
Chcemy wybrać się na trzy wycieczki z pilonem. Kto poszedł - podziel się naszymi wrażeniami... =) Chcemy pojechać do kanionów Tary i Moraca, Zatoki Kotorskiej, jeziora Piva i wycieczki do Minimontenegro))
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi o firmie w Budvie, która organizuje wycieczki do kanionów. Ważnym czynnikiem są grupy do 15 osób. Dzięki!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcielibyśmy samodzielnie zobaczyć wybrzeże Riwiery Budyjskiej i Zatokę Kotorską, a także Dubrownik. Proszę o poradę, czy można obejść się bez samochodu i skorzystać z komunikacji miejskiej? Czy mogę odwiedzić Dubrownik na własną rękę (czy są jakieś pytania dotyczące przekraczania granicy / czy z Budvy jeżdżą regularne autobusy, czy lepiej wynająć samochód)? Z góry dziękuję za radę. Możesz również zorientować się w kosztach wycieczek w tych obszarach.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Na jakie wycieczki w Czarnogórze polecasz? A gdzie możesz je kupić, jeśli staniesz się dziki?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 16 odpowiedzi
1. Czy w Budvie są wypożyczalnie motorowerów i czy jest ich dużo? 2. Jaki jest przybliżony koszt wynajmu jednego motoroweru dziennie? 3. Jakiej kategorii praw potrzebujesz? Jest tylko B, nie ma kategorii A, ale czy można wziąć motorower np. do 50 kostek (lub 80)?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy można wybrać się na wycieczkę do Durmitor (Zabljak) z Budvy? Jaka jest cena? i jaki jest czas trwania?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi