Pytania o BudvaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Budva
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć - znalazłem pozornie dobre mieszkania w okolicy TQ Plaza. Ponieważ planujemy pierwszy wyjazd do Czarnogóry, a absolutnie nie znam tego miasta – potrzebuję porady: jak dobre jest to miejsce do życia (sklepy, kawiarnie, nabrzeże, plaża). (Właściciel pisze - 100 m do plaży) Jesteśmy trzema osobami dorosłymi, uwielbiamy spacery.:))
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
szaleję sam
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, kto pojechał na własną rękę (bez biur podróży) do Budvy, gdzie lepiej wziąć bilety lotnicze w Kijowie? Kto co wziął? Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Teraz w Czarnogórze planuję odwiedzić Albanię i Macedonię. Proszę mi powiedzieć, jak tanio jest dostać się na Ukrainę i do Rosji. Czy można do niego dotrzeć drogą morską? Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę napisać jak zarezerwować Lidię na sierpień? Kto ma numer telefonu lub e-mail?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jeśli kupisz bilet na własną rękę, jakie problemy mogą pojawić się po przybyciu do Tivatu?
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Chcę zapytać doświadczonych turystów, gdzie w Budvie znajduje się osada ADOK? Wskazane jest wskazanie lokalizacji w stosunku do ulic i skrzyżowań lub znaczących hoteli, które zwykle są wskazane na mapach Budvy. Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Byłbym wdzięczny za fachową poradę: 1. Jakie dokumenty są wymagane, aby Białorusini mogli wjechać do Czarnogóry (wiza, ubezpieczenie, zaproszenie, rachunek dochodów, zgoda rodziców itp.)? 2. Jakie dokumenty są wymagane do wyjazdu. Gdzieś jest informacja o 15 euro przy wyjeździe z Czarnogóry - komu i gdzie należy je zapłacić? 3. Ubezpieczenie – dobrowolne czy obowiązkowe? 4. Co jeszcze musisz wiedzieć i mieć?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Из Донецкаю Киева
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
odpoczniemy w Państwa hotelu, czy rezerwacja pokoju Luxe zostanie przyjęta na zaproszenie na Państwa imprezę, czy będą problemy z zakupem biletów lotniczych i przy odprawie paszportowej, Najlepszy Reg. Wasilij
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W zeszłym roku odpoczywaliśmy w Czarnogórze, ale wybraliśmy się z biura podróży na bardzo gorącą wycieczkę, spotkaliśmy się w 1 dzień. W zamieszaniu nawet nie pamiętam, czy rezerwacja została sprawdzona, czy nie. Dałem wszystkie dokumenty, ale nie pamiętam, co widziałem w Boryspolu :( Już zaczynam planować wakacje, ale tym razem chcę iść „dzikimi”, że tak powiem. ”: 1. Jak rozumiem ze wszystkiego, co przeczytałem, rezerwacje hotelu lub willi na lotnisku nie są sprawdzane
14 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Nie rozumiem, dokąd poszło moje poprzednie pytanie, więc powtórzę je. Pilnie potrzebujemy adresów, haseł, występów wiarygodnych przewoźników Lwów-Budwa-Lwów. Tylko bilety! Żadnych willi, hoteli. Interesuje mnie tylko droga, dziękuję!
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy potrzebuję vouchera (pisemne zaproszenie od wynajmującego), aby ubiegać się o wizę tranzytową, jeśli podróżuję autobusem ze Lwowa do Budvy przez Serbię i Węgry bez korzystania z usług biura podróży?
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W tym roku chcemy pojechać do Czarnogóry. Biuro podróży wyjaśniło nam, że nie ma wycieczek za mniej niż 1000 euro. Istnieje możliwość samodzielnego kupienia biletów lotniczych i pójścia „dzikimi”, że tak powiem, ale chciałbym zarezerwować pokoje z wyprzedzeniem, aby dokładnie wiedzieć, gdzie jechać. Podaj numery telefonów i adresy. Z góry dziękuję!
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź