Pytania o BudvaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Budva
8 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
10 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcemy niedrogie, all inclusive, na 7-10 dni, aby morze i rozrywka dla dzieci były blisko. Ciekawe są również wycieczki. I oczywiście do niezawodnego touroperatora.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Zainteresowany wynajęciem pokoju dwuosobowego w hotelu, Budva, Czarnogóra. Najlepiej obszar Veli Vinohradi, przez okres co najmniej 1 roku.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Znalazłem bardzo mało informacji w sieci. dzięki
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, czy w Budvie w czerwcu są komary? Czy muszę wziąć fumigator?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Powiedz mi, czy to dobry hotel, czy jest wiele pokoi z widokiem na morze? Jak mogę skontaktować się z hotelem? Czy właściciel jest rozmowny? Czy można zastąpić śniadanie + obiad śniadaniem + obiadem?
10 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Jeśli to możliwe, pokaż na mapie, gdzie to jest. Wpisz obok niego nazwy ulic. I jeszcze jedno pytanie: jak mogę zarezerwować tam pokój? Czy masz dane kontaktowe właścicieli?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, kto był na wakacjach w Czarnogórze z małymi dziećmi, gdzie wygodniej dla zdrowia i urody oraz dla wygody jechać i jaki transport? Tyle, że dzieci nie przetrwały jeszcze lotów samolotem.Tak, a za te pieniądze, co jest dopuszczalne?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jaka jest różnica między pokojami 2 i 3 osobowymi? Tylko z dostawką, czy jest więcej miejsca w pokoju 3-osobowym?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy hotel ma własny basen, czy jest to basen hotelu „Slovenska Plaza”?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
podszedł do mnie klient, chce pojechać do Czarnogóry i jednocześnie tylko do Willi Oliver (znajomy jej poradził) powiedz mi, który z touroperatorów współpracuje z tą willą ??
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mamy 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 14 lat. Chcemy wynajmować mieszkania w Budvie od 27.07 do 07.05.2013. Czytałem na forum, że nawet na lotnisku oferują mieszkania, prawie za 25-30 euro za pokój na dobę. Czy tak jest? Jakie są teraz ceny i jaki jest nakład pracy, czy realistyczne jest przyjazd do Budvy i znalezienie niedrogiego zakwaterowania, czy też lepiej zarezerwować z wyprzedzeniem? Czy ktoś może mi powiedzieć na jakich stronach można to zrobić?? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Kto odpoczywał w tym hotelu, napisz co zabrać ze sobą, jak się karmią (mamy śniadania i obiadokolacje).
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pokaż więcej »