Pytania o SzardżaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Szardża
5 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Drodzy przyjaciele, w Internecie, w recenzjach pojawiły się informacje o braku możliwości odwiedzenia Sahara Beach Resort 5* przez gości Red Castle Hotel 4, począwszy od 1 marca 2018 r.
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Będziemy pod koniec maja. Czy woda w morzu jest czysta? jak tam plaża? gdzie mogę grać w siatkówkę plażową? co z wycieczkami, transportem? Czy w pobliżu są sklepy spożywcze? Który z 2 hoteli jest Twoim zdaniem lepszy: Coral Beach Resort Sharjah czy Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort Z góry dziękujemy za odpowiedzi. Eugeniusz
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę opowiedzieć nam o hotelu, ponieważ jest nowy, nie można znaleźć opinii na jego temat, przy rezerwacji wydaje się, że ocena nie jest zła, ale recenzje są złe. Czy warto jechać na wakacje?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich można zabrać samochód z prawami niemiędzynarodowymi? Który samochód mogę zabrać dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku 4 i 13 lat.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy mogę tam kupić dobry strój kąpielowy i gdzie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Co wybrać Hotel Romada czy Holiday Inn Sharjah??? Napisz do [email protected]. Jedziemy w połowie listopada! Dołącz teraz!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy wygodnie jest dostać się do Dubaju z Coral Beach Resort? Mamy 1,5 roczne dziecko, boimy się długich podróży. A może pod hotelem jest autobus, który jedzie do Dubaju? I ogólnie polecacie ten hotel na wakacje z małym dzieckiem. Będę wdzięczny za pomoc.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 20 odpowiedzi
dlaczego w tym hotelu nie ma opinii o apartamentach i apartamentach,
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jakie gniazdka w hotelu przed naprawą były trzywtyczkowe i czy są jakieś przejściówki.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, czy dożywocie na plaży jest płatne, czy nie, czy też weź własne materace.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy możesz powiedzieć mężczyznom, jak się ubierać podczas pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? A może nieprzyzwoicie będzie chodzić po mieście w krótkich spodenkach, koszulce i łupkach?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Hotele 3* lub 4*
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
szukam hotelu w Sharjah z wyposażoną kuchnią.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Mój mąż i ja postanowiliśmy pojechać na początku czerwca 2013 do Emiratów. Celem wycieczki jest wakacje na plaży, kilka dni zakupów w Dubaju i 1-2 wycieczki. Myślimy, że jedziemy na 10 dni.Zatrzymaliśmy się w Emiracie Sharjah. Wiemy, że stogy itp., ale to nie przeraża. Chcemy hotel na wybrzeżu, więc zaopiekowaliśmy się Coral Beach Besort Sharjah. Ale jesteśmy zawstydzeni obecnością placu budowy w sąsiedztwie, nie chcielibyśmy hałasu i kurzu. Nie zachęca też to, że turyści z innych hoteli przyjeżdżają na plażę, aby popływać, a miejsc jest za mało dla wszystkich. Rozważamy również 2 inne hotele: Beach Sharjah i Lou-Lou Beach Resort. Kto był w tych hotelach? Który wybrać?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W opisie hotelu znalazłam informację, że hotel zapewnia bezpłatny transfer z lotniska w Dubaju. Jak możemy zamówić tę usługę? Przyjeżdżamy 29 kwietnia, pokój w hotelu zarezerwowaliśmy od 29.04 do 07.05.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Lords Hotel Sharjah 4* lub Al Bustan Centre & Residence 4*
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
a czy warto wynająć samochód i ile to kosztuje?dzięki!
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Potrzebujemy hotelu z basenem, wyjazd w połowie stycznia 2013.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę z żoną i dziećmi w wieku 1 i 4 lat czy będą jakieś problemy z plażą (czy można rano wsiąść do autobusu?) Jeśli do hotelu dojdziemy na piechotę, to daleko czy tylko taksówka, może są inne plaże, które są bezpłatne, ale czy można się opalać i pływać zgodnie z lokalnymi przepisami?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam Mieliśmy lecieć do tego hotelu, tylko 3* (nie znalazłem go na liście). Chciałbym wiedzieć, jak sprawy mają się z plażą, nie mają swoich?! jeśli nie, to ile trzeba zapłacić za wejście na plażę?!Jak tam rzeczy z osobnymi akcesoriami plażowymi (trzeba kupić wszystko)?Jak tam sam hotel?! Jak alkohol jest dozwolony w hotelu?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »