Pytania o SzardżaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Szardża
Dzień dobry! Gdzie najlepiej kupić biżuterię i ubrania po niższej cenie? A może lepiej kupić tutaj w Astanie? Dzięki
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Niedługo wybieram się na wakacje do Sharjah. Namawiam męża, żeby obejrzał futra, ale nie wiem, gdzie iść, żeby się nie pomylić i nie dać się oszukać. Czytałem wiele pozytywnych recenzji o Condor, powiedz mi, kto tam był, jakie wrażenia z niego wyniosłeś?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy przywieźć ze sobą owoce (mango). Wszędzie piszą, że bagaż podręczny musi mieć określony rozmiar. A jeśli torba jest większa? Czy nie chybią? Doradź, jak najlepiej i bez konsekwencji przynieść owoce do domu
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz trzymać pieniądze w sejfie? Na ile jest niezawodny? Czy futro można bezpiecznie przechowywać w pokoju?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w Emiratach można kupić skórzany płaszcz? Powiedz mi gdzie?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy podróżnicy! Naprawdę potrzebujemy pomocy od tych, którzy niedawno byli w Szardży. Zgodnie z Twoimi "gorącymi wrażeniami" proszę o radę. Jadę z synem do Lords Hotel Sharjah, wziąłem tylko śniadanie. Moje pytania: 1. JEDZENIE. Gdzie mogę nakarmić dziecko i samemu zjeść obiad i kolację? Ile kosztuje jeden posiłek? 2. NAWIGACJA. Boję się zgubić :) Czy sprzedają mapy po rosyjsku lub angielsku z nazwami ulic i/lub znaczących miejsc. Czy ktoś może opublikować link, aby go wydrukować. 3. ZAKUPY. Potrzebujemy konkretnych adresów, pod którymi można kupić TANIO, ale JAKOŚCIOWO od LOKALNYCH Rzemieślników: kożuch, biżuterię, tekstylia domowe, buty, torebkę, ubrania... UWAGA!! ZARA i inni nie interesują się sieciówkami, są masowo w Moskwie :) 4. Cóż, ci, którzy byli w moim hotelu, mogą dać cenne rady :)
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Koleżanka będzie chciała zamówić jej zakup
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dziwne, wszyscy mówią „trzeba targować się wszędzie, jeśli chcesz kupić ciuchy ze zniżką”, nie rozumiem, przychodzisz do jakiejś Zary i mówisz: „Tu jestem, proszę, ta bluzka, nie za 1500 ale za 1000. Czy tak powinno być?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
ceny
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
czy ktoś może iść????????????
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witajcie drodzy turyści!To pytanie jest napisane dużo o obfitości futra w ZEA.Czy naprawdę można tam kupić dobry kożuszek?Podzielcie się adresami i kolejnością cen na ten temat, jeśli macie doświadczenie! ) Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi, ile może kosztować Iphone 4 16g na Nasser Square?
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
pomóż mi zdecydować, ile kosztuje futro z norek o długości euro, minimum-maksimum i gdzie najlepiej go kupić
12 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, proszę, czy można kupić tablet w ZEA? A gdzie dokładnie? I ogólnie, czy ma sens kupowanie go tam (tylko dziecko prosi o przyniesienie)? Dzięki!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czytałem na różnych forach Wszystko o zakupach i byłem przerażony, jakby celem mojego wyjazdu było połączenie wakacji z kupnem futra, ale okazuje się, że tam nie ma dobrych futer lub wciąż tam, może ktoś może pomóc z radą! Z poważaniem, Elena
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Kto mieszkał w tym hotelu, powiedz mi, do jakich centrów handlowych (lub innych atrakcji) w Sharjah i Dubaju jeżdżą codziennie bezpłatne autobusy wahadłowe i jak trudno jest do nich dostać? Innymi słowy, czy jest wielu ludzi, którzy chcą jeździć tymi autobusami?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
proszę powiedz mi, że ceny w strefie bezcłowej w Dubaju podane są w dolarach lub euro?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
cześć kto może opowiedzieć o magazynie futra w Sharjah, czy naprawdę można tam pojechać lub jak ... Albo gdzie mogę kupić futro i ile
13 lat wstecz  •  13 subskrybenci 23 odpowiedź
Rozumiem, że pytanie nie brzmi zbyt często, ale my, dwie dorosłe kobiety, jedziemy do Sharjah. Powiedziano mi, że nie ma możliwości samodzielnego robienia zakupów w mieście, ponieważ chodzenie po ulicach bez eskorty mężczyzny jest zabronione. Czy tak jest???
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
jadę pierwszy raz z rodziną do Sharjah.jakie sklepy są bardziej popularne dla turystów w Sharjah na zakupy.Rozumiem,że w Dubaju wszystko jest podstawowe, ale w Sharjah jest coś, gdzie można zrobić zakupy.dzięki
14 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
witam pierwszy raz jedziemy do ZEA żeby nie tracić czasu na zakupy gdzie można od razu iść na zakupy (może nie marki) chciałem taniej a jakość była na najwyższym poziomie tak, gdzie futra są tańsze w Szardży czy Dubaju.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi ceny jedzenia i ubrań, mówią, że jest tam bardzo tanio, czy nie?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi