Pytania o Nha TrangWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nha Trang
Dzień dobry!Naprawdę chcemy odwiedzić Wietnam z rodziną.Mam pytania do koneserów: gdzie lepiej pojechać w czerwcu?w którym hotelu 3* (nie drogim, ale przyjemnym) moglibyśmy się zatrzymać?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, mój mąż i ja chcemy pojechać do Nha Trang, kto tam był, powiedz mi, jakie są teraz ceny zakwaterowania i wyżywienia?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jeśli ktoś odpoczywał w tym hotelu to proszę mi powiedzieć jak się sprawy mają ze standardowymi pokojami dwuosobowymi.W szczególności bardzo interesuje mnie obecność okna
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, jak daleko jest hotel od morza? Uprzejmy personel? Czy warto wybrać ten hotel?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
zarezerwowałem hotel z powrotem w sierpniu wyjazd 27.01.2014 12 dni przed wyjazdem okazuje się, że wokół hotelu jest budowa plaży, w pobliżu nie ma kawiarni, a mamy dwójkę małych dzieci nie wiem co robić
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Mieć miejsce na spacer poza hotelem?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam. Jadę do The Light 4 Hotel 3*, (nie mylić z czwórką), może ktoś był, przynajmniej coś do powiedzenia o tym hotelu. Nie znaleziono recenzji. Co jest w pobliżu itp. A drugie pytanie dotyczy pogody w styczniu i wycieczek, dokąd się udać, cen itp. Naprawdę potrzebuję odpowiedzi. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Poleć dobre i niedrogie trio w Nha Trang
11 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pomóż mi wybrać hotel 3 lub 4. Jedziemy 2 (matka i dziecko 7 lat) w lutym. Życzenia: niedaleko centrum (wieczorem będą spacerować i zjeść obiad niedaleko hotelu), 1, 2 lub 3 piętrowy budynek (coś bliżej bungalowu), więcej zieleni na terenie, najlepiej 1 lub 2 przybrzeżna .
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Być blisko Nya Changa dzięki infostrukturze.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, czy ktoś ma mapę miasta Nha Trang z hotelami, sklepami itp., którą można wydrukować?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi 3* hotele w Nha Trang (Wietnam) z własną plażą i położone w centrum lub blisko centrum. Dzięki
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę podzielić się wrażeniami na temat hotelu, który tam odpoczywał.
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
jeśli tak, podaj nazwę sklepu
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Lecimy na odpoczynek w lutym, do hotelu Golden Ryan
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Moje wakacje to koniec stycznia/początek lutego.Bardzo chciałabym pojechać do Wietnamu, ale nie wiem, jaka jest tam pogoda o tej porze roku.Przyjaciele doradzili Sunrise Beach Hotel. Powiedz nam, czy tam byłeś, o jedzeniu, obsłudze, plaży.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Hotel był zainteresowany tym, że na ziemi znajduje się basen. A jak daleko od hotelu jest kawiarnia Lusiana???
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czytałem, że gdzieś tam płynie rzeka i tam morze jest brudne
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kupiłem bilet, ale tego hotelu nie ma na liście!
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
jedziemy do Wietnamu pierwszy raz, wybraliśmy vien dong ze względu na jego niską zabudowę, nie znalazłem innych hoteli 4-5 pięter. Chciałbym usłyszeć ptaki zamorskie wczesnym rankiem. Co możesz powiedzieć o wyborze? Chociaż myślę, że najważniejszy jest dobry nastrój.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi dobrą trojkę, żeby było czysto, bez insektów i żeby morze było niedaleko a wieczorem jest gdzie iść na spacer
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi dobry hotel (3-4) w Nha Trang.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcemy udać się do VinPerla pod koniec października. Powiedz mi kto był tam wcześniej, na wakacjach z dziećmi. Czy jest coś do zobaczenia i jak z życiem „kulturalnym”. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Lecę sam. zainteresowany kosztami utrzymania
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi