Golden Lotus 3*– Opinie

2
Ocena 6.510
na podstawie
2 opinii
6.5 Numer
7.0 Usługa
7.0 Czystość
7.0 Infrastruktura
Golden Lotus Hotel położony jest w Nha Trang. Z hotelu roztacza się widok na ośrodek Vinpearl Land i zatokę Nha Trang. Hotel został otwarty w 2010 roku, ostatni remont przeprowadzono w 2016 roku. Składa się z 10-piętrowego budynku wyposażonego w windę. Nadaje się zarówno dla młodzieży, jak i rodzin.Więcej →
аватар m-roudak1962
 •  podróżował 6 lat wstecz
Ocena 6.0
Pod koniec paź dziernika 2017 r. odpoczywaliś my z przyjacielem w tym hotelu. Zostaliś my umieszczeni nie w samym GOLDEN LOTUS, ale w hotelu PEAC BLUE. Jak rozumieliś my, wł aś ciciel hotelu jest wł aś cicielem trzech hoteli poł oż onych w pobliż u. Ten po prawej jest wygodniejszy i trzeba był o za niego dopł acić. … Już ▾ Pod koniec paź dziernika 2017 r. odpoczywaliś my z przyjacielem w tym hotelu. Zostaliś my umieszczeni nie w samym GOLDEN LOTUS, ale w hotelu PEAC BLUE. Jak rozumieliś my, wł aś ciciel hotelu jest wł aś cicielem trzech hoteli poł oż onych w pobliż u. Ten po prawej jest wygodniejszy i trzeba był o za niego dopł acić.10 USD (po prostu nie rozumieliś my za każ dy dzień lub przez cał y okres pobytu). Osiedliliś my się w hotelu na lewo od gł ó wnego. Pokó j był duż y, ale z powodu dwó ch ogromnych ł ó ż ek był trochę ciasny. Został o mał o miejsca. Był em zadowolony z oddzielnej przestronnej ł azienki z prysznicem. Niedogodnoś ć spowodowana był a brakiem pó ł ki na akcesoria mydlane oraz brakiem systemu do suszenia ubrań . Poza tym wszystko był o cudowne i zgodne z zasadą ceny do jakoś ci. Pokó j posiadał peł en zakres usł ug - mini bar (cena wody taka sama jak w sklepie), darmowe WiFi w pokoju, suszarka do wł osó w, klimatyzacja, wentylator, telefon, telewizor ( o rosyjskim kanale dowiedzieliś my się dopiero 3 dnia) . W recepcji moż na wzią ć termos z gorą cą wrzą tkiem, tam też wydawane są rę czniki plaż owe. Personel jest przyjazny, uś miechnię ty, chociaż nikt nie mó wi po rosyjsku? . Nie jedliś my ś niadania i jedliś my w ró ż nych kawiarniach. Przede wszystkim podobał y mi się restauracje sieci Tian, ​ ​ smaczne i niedrogie. Podobał mi się piwo Saigon. Plaż a znajduje się.5 minut od hotelu. Na 2 tygodnie odpoczynku spokojne morze trwał o tylko 5 dni. Reszta dni jest burzliwa. Dlatego kto jedzie pod koniec paź dziernika, bą dź przygotowany na walkę z falami. Wyjazd pozostawił najkorzystniejsze wraż enia i z przyjemnoś cią tu przyjadę .
аватар tet_
 •  podróżował 6 lat wstecz
Ocena 7.0
Hotel „Golden Lotus 2 *” jest odpowiedni dla bezpretensjonalnych turystó w, któ rzy nie siedzą w pokoju. Hotel wprawdzie 2*, ale spokojnie i czysto, poł oż ony 10 minut spacerkiem od plaż y. Codzienne sprzą tanie, zmiana rę cznikó w. Pokó j wyposaż ony jest w klimatyzację , wentylator, telewizor z kanał em rosyjskoję zycznym, lodó wkę . … Już ▾ Hotel „Golden Lotus 2 *” jest odpowiedni dla bezpretensjonalnych turystó w, któ rzy nie siedzą w pokoju. Hotel wprawdzie 2*, ale spokojnie i czysto, poł oż ony 10 minut spacerkiem od plaż y. Codzienne sprzą tanie, zmiana rę cznikó w. Pokó j wyposaż ony jest w klimatyzację , wentylator, telewizor z kanał em rosyjskoję zycznym, lodó wkę . Poś ciel i rę czniki, choć nie nowe, zawsze są czyste. Nie zaobserwowano ż adnych owadó w. Obiekt zapewnia rę czniki plaż owe. W recepcji zawsze moż esz wzią ć termos z wrzą cą wodą . Hotel jest dogodnie usytuowany w pobliż u centralnego parku. Ceny w pobliskich kawiarniach i straganach z owocami są znacznie tań sze niż w Dzielnicy Europejskiej, gdzie czasem zaglą daliś my na spacer. Byliś my zadowoleni.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Wodospady Bajo
Ocena 10.0
Wietnam, Nha Trang
Natura, Wypoczynek
Instytut Oceanografii
Ocena 10.0
Wietnam, Nha Trang
Muzea, Natura

Отель Golden Lotus расположен в городе Нячанг. Из окон отеля открывается вид на курортный комплекс Vinpearl Land и бухту Нячанга. Отель был открыт в 2010 г, последняя реновация была проведена в 2016 г. Состоит из 10-этажного здания, оборудованного лифтом. Подходит как для молодежного, так и для семейного отдыха.

Lokalizacja Международный аэропорт Камрань в 23 км от отеля.
Opis plaży Пляж Нячанга в 100 м от отеля.
 • 2 linia
 • plaża miejska
 • plaża piaskowa
W hotelu

В ресторане подаются блюда местной кухни и освежающие напитки.

Круглосуточная стойка регистрации, хранение багажа, услуги консьержа, факс/ксерокопирование, многоязычный персонал.

 • restauracja
 • wypożyczalnia samochodów
 • bezpieczny
 • darmowe wi-fi
 • winda
 • pranie
 • pokoje dla niepalących
 • późne wymeldowanie
 • wymiana walut
 • bankomat
Rozrywka i sport Располагает экскурсионным бюро, где гостям предлагается прокат велосипедов и организация однодневных экскурсий.
 • sporty wodne
 • organizacja wycieczek
Opis pokoi

Номерной фонд отеля насчитывает 54 номера.

W pokojach

Телевизор, телефон, ванна/душ, фен, туалетно-косметические принадлежности, кондиционер, холодильник, сейф, бесплатный Wi-Fi, чайник/кофеварка, набор для чая и кофе.

Adres 96B4 Trần Phú, Lộc Thọ, Nha Trang, Khanh Hoa, Vietnam
Telefony: +84 70 622 9614
Stronie internetowej: Golden Lotus
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 2-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.