Pytania o Phan ThietWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phan Thiet
Chciałbym hotel w centrum
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 67 odpowiedzi
Всем доброго времени суток! Прошу подсказать стоит ли брать бунгало с видом на сад или выходом на пляж? И как море в октябре, сильно будет штормить? Суть вопроса: 1.это возможность проникновения в бунгало различных гадов(крысы,змеи,ящерки). 2. это народ туда сюда мимо тусуется, не очень комильфо.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jedziemy w grudniu! w Wietnamie po raz pierwszy zatrzymałem się w tych hotelach. kto może o nich powiedzieć? Chętnie udzielę wszelkich informacji!Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w SUPERIOR POOL VIEW BB jest suszarka do włosów?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Od 17 kwietnia br. będziemy odpoczywać w hotelu Bamboo Village... Biuro podróży sprzedało nam wycieczkę z noclegiem w pokoju Dove Cottege... Na stronie wyczytałam, że w hotelu są tylko 4 takie pokoje ( bez balkonu, z widokiem na drogę itp. e.) Czy ktoś mieszkał w tych pokojach????? Na co musisz się przygotować? Czy w ogóle można w nich być? A czy po przyjeździe można wymienić pokój na inny???
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
17 kwietnia 2014 dojeżdżamy do tego hotelu. Dostałem niezrozumiały numer Dove Cottage... Co to jest???? Czy można w nim wygodnie żyć?????
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
17 kwietnia 2014 dojeżdżamy do tego hotelu. Dostałem niezrozumiały numer Dove Cottage... Co to jest???? Czy można w nim wygodnie żyć?????
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz nam, kto był w tym hotelu, co dobre jest złe !!! Dzięki.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Doradzić, który hotel wybrać, aby znajdować się blisko centrum Phan Thiet?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelach i restauracjach obowiązuje dress code?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy muszę zabrać trójnik/adapter do gniazd?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
dałem bilet...Chciałbym wiedzieć czego się spodziewać..
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chcesz iść do tego hotelu, ale nie chcesz mieszkać po drugiej stronie ulicy?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Gdzie znajdę szczegółowe informacje o kosztach ceremonii ślubnej, co obejmuje, gdzie się ona odbywa (na plaży lub na terenie hotelu), czy są usługi fotografa/kamera i koszt, odpowiednio?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Potrzebujemy ogromnej porady, gdzie jest najlepsze miejsce na nocleg w Wietnamie, a dokładniej w jakim hotelu w Phan Thiet. Bardzo potrzebne, byłbym wdzięczny za wszelkie inne informacje o kraju w ogóle. Co zobaczyć, gdzie zjeść itp.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Rozważamy ten hotel jako opcję.Powiedz mi proszę, jak w Wietnamie z florą i fauną są komary lub jakaś inna muszka.Co lepiej zabrać ze sobą sprzęt ochronny.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
chcemy jechać w lutym z dzieckiem -4 lata. co z żywieniem dla dziecka i niezbyt zdrowych dorosłych (w sensie żołądków i trzustki) jakie morze (fale) i czy można pływać z dzieckiem? a co najważniejsze muszka. również gryząca muszka. jakie hotele są bliżej wioski rybackiej, aby można było tam zjeść.????
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Na początku kwietnia chcemy jechać do Wietnamu do tego hotelu, gdzie przeczytałam, że pokój z balkonem bez okna. Jak to jest?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jakie są jego cechy?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy to dobry hotel?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę wiedzieć wszystko o hotelu?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jak daleko są hotele od siebie Blue Ocean Ocean Star Resort. ile km? jak długo tam jechać (jeździć)?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Bardzo podobał mi się hotel zgodnie z opisem i opiniami, ale nie jest jasne z wejściem do oceanu Kamienie czy piasek?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę doradzić hotel, może nie w centrum Mui Ne, z dobrą obsługą.Na pewno dobra plaża i wejście do morza, z wyjątkiem Chamvillas Resort 4*, wszystko jasne.Wyjeżdżamy 15-16 maja .Czy warto czekać na płonącą trasę? O ile droższa jest wycieczka, jeśli weźmiesz kombinację Kambodża-Phan Thiet? Dziękuję!
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
nie ma informacji o tym hotelu, może ktoś tam był, odpowiedz
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
net nigde pochti nichego o nem..dge to nashla chto more ne ochen chistoje rjadom s nim...eto tak?i voobsche rasskazite xot chto nibud o nem))))zaranee spasibo))
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź