Pytania o ŻdeniowoWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Żdeniowo
Odpoczynek w Karpatach w sektorze prywatnym. Sektor prywatny w Karpatach, na Zakarpaciu, we wsi Żdenijewo - majątek Zatishok. Odpocznij na Zakarpaciu. Domek w Karpatach.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jeśli ktoś odpoczywał w hotelu "Wait nya Evo" proszę podzielić się wrażeniami. Bardzo interesują ceny w tym hotelu. Ceny są podane na stronie, ale niektóre są BARDZO niskie (może informacje nie były aktualizowane od dłuższego czasu) i jest to jakoś niepokojące. Wszystko wydaje się dobre i cudowne, ale ceny są zawstydzające. A jaka jest pogoda w tych okolicach na początku września?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, co możesz zrobić z 7-letnim dzieckiem pod koniec października? Trudno przewidzieć pogodę, ale nadal chcę odwiedzić ten hotel! Zbieramy się na 5 dni!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać do Żdenijewa na początku lub w połowie października, kto był, proszę mi powiedzieć, jakie rzeczy będą potrzebne o tej porze roku? Jak często pada deszcz w październiku? Planujemy zamieszkać w drewnianym domku, który może nie być z konieczności na miejscu, czy w takich domkach jesienią nie jest zimno? Dzięki!
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy miłośnicy Karpat! Proszę mi powiedzieć, czy ktoś odpoczywał we wsi Żdenijewo w kompleksie wypoczynkowym „Zaczekaj na mnie, Єvo”? Co o tym myślałeś? Podobało się / nie podobało się (co konkretnie się nie podobało?) Chcemy jechać w październiku, a my decydujemy do którego hotelu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi