Pytania o SławskiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sławski
Witam, czy hotel przyjmuje turystów w latach 2015-2016? Możesz udostępniać kontakty. Dzięki!
8 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Zapytam, kto miał tam dziecko, zapytam - czy dobrze jest odpocząć? A także o doradcach itp.
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Drodzy miłośnicy Karpat, proszę powiedz mi, kto odpoczywał we wsi Sławsko w sektorze prywatnym (dom lub domek) z dziećmi i był bardzo zadowolony z reszty. Chcielibyśmy pojechać do Sławska latem na wypoczynek (dzieci 2 i 9 lat), ale nie chcemy nocować w hotelach (a prawie wszystkie opinie na stronie dotyczą tylko hoteli), wolimy domową , przytulne, przyjazne otoczenie, najlepiej z domowym jedzeniem. Chciałabym, żeby dom (domek) był w pięknej okolicy, obok lasu (lub rzeki), może jest plac zabaw (przynajmniej nie duży ani żywy kącik zoo - ale nieważne). I jeszcze jedno pytanie: co robić latem w Sławsku, jakie zabytki można zobaczyć, dokąd się udać? Z góry dzięki za odpowiedź
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Bez wstępnej rezerwacji w dniu przyjazdu nie zostaniemy na ulicy?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy nie będziesz zawstydzony wybierając hotel, fakt, że jest on uchwycony przez najeźdźców i panuje w nim chaos i niepokoje za miłymi uśmiechami personelu? W końcu nie każdy chce oddać swoje ciężko zarobione pieniądze niektórym gangsterom. Po prostu ciekawy, co myślisz? PS niezależnie od informacji o zdobyciu hotelu, wciąż są tam ekstremalni ludzie. To prawda, potem pojawiają się skargi, kolczyki z numeru zniknęły, tablet, pieniądze itp. zniknęły .... Zastanawiam się, co myślą ci ludzie, gdy idą w takie miejsce?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór! Dwie rodziny (3x3 osoby plus małe dziecko) naprawdę chcą odpocząć od 3 do 6 stycznia. jeździć na nartach. Jeździmy własnymi samochodami.Jeśli masz dla nas jakieś sugestie, napisz warunki i koszt utrzymania za pokój lub za osobę. Dzięki. Konstantin.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Pierwszy raz na narty chcemy pojechać pod koniec stycznia.Proszę o pomoc.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jakie są ceny od i do...dla 1 osoby.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
ile będzie kosztował pokój 3-osobowy na alpejskim dziedzińcu? a ile 2-osobowy? a także dokładną cenę wypożyczenia nart, snowboardu?) Mam nadzieję, że za 6,7 ​​dni będziecie się tam dobrze bawić?) jaki hotel w Sławsku poleciłbyś, powiedzmy opcję budżetową (i jakie byłyby udogodnienia w pokoju)
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Narty, buty, kije, okulary, kombinezon narciarski do kupienia lub wypożyczenia na miejscu?
14 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
zaplanuj wakacje w Niedźwiedziej Wieży. Po uzgodnieniu cen pokoi, ale w przypadku innych rozrywek (rowery, sauna, park linowy) lub restauracji / baru, chciałbym poznać ceny.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Chcę spędzić wakacje sylwestrowe na nartach z dziewczyną, odpocząć
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co byłoby ciekawie spędzić czas zarówno dla dziecka jak i rodziców. I jeszcze jedno: na jaką średnią kwotę można liczyć dla 3 osób na 7 dni odpoczynku Jakie są ceny za ribenkę?
14 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
proszę powiedz mi, gdzie się zatrzymać dla początkujących narciarzy w Slavsku.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Potrzebujemy domku lub kilku pokoi na okres noworoczny od 31 grudnia do 3 stycznia. Firma składająca się z 10 osób, trzech par oraz 4-6 przyjaciół i koleżanek.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
bilet w zasadzie już kupiony, ale żenujące jest to, że w Internecie jest bardzo mało informacji o nim, tylko na stronach touroperatorów a potem trochę... POMOCY nie mogę znaleźć jego bezpośredniego numer, aby dowiedzieć się o przelewie.
15 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi